• Hrozně se bojím o svou rodinu.Vím že je to normální,ale já z toho mám hroznou hrůzu a bojím se hrozně moc..Jsem nemocná? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Hrozně se bojím o svou rodinu.Vím že je to normální,ale já z toho mám hroznou hrůzu a bojím se hrozně moc..Jsem nemocná?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Hrozně se bojím o svou rodinu.Vím že je to normální,ale já z toho mám hroznou hrůzu a bojím se hrozně moc..Jsem nemocná?

 • kolik je vám let???já vím hloupé ale nevím co jiného mám položit jako otázku  Další informace


 • Co znamena svítící červená kontrolka chladící kapaliny v autě?  Další informace


 • Mám doma krém proti beďarům a dělala jsem si masku a osipala jsem se z toho je to normální?

  Zřejmě máš alergii na některou z látek obsažených v krému.

  Další informace


 • Nevíte,kdo vymyslel tu hrůzu, co chodí jako upoutávka na OH v Londýně?

  To nevím (zeptej se v ČTV), ale mně se moc líbí. Dodatkově se bavím představou, jak by v tomto případě mohly vypadat upoutávky na OH v Pekingu.

  Další informace


 • kdyz si stáhnu z google play hru tak jak ji mam dat do tabletu - vim pomocí šňůry ale do jaké složky to mám dát???? Dí

  PODROBNOSTI

  Další informace


  Co mam delat kdyz v minecraftu se mi zobrazi YOU have Register............. ja vim ze jsem zaregistrovany vickrat co mam

  Nejlíp udeláš, když navštívíš hráčské fórum této hry:

  Další informace


 • Mela jsem HPP a ten jsem ukoncila a mam dve DPP ale nechci jit na UP jake mam povinnosti bez evidence na UP.

  Musim hradit si sama socialni i zdravotni pojisteni nebo staci jen zdravotni.Dekuji.Doplňuji:a v jake vysi se hradi zdravotni pojisteni a musim nekde neco hlasit ze mam DPP nebo ne....

  Další informace


  I když jsem celý měsíc nemocná dostanu nějakou mzdu? minimální? 8000 Kč? nebo jak? děkuji za info

  Výše nemocenské záleží na výdělku, více ve zdroji.

  Další informace


  Do kolika hodin na mě může přijít kontrola když jsem nemocná??

  Nekdo se tu uz na tohle ptal. Zadejte si otazku do modre listicky nahore.

  Další informace


 • Zdravím,mám závažný problém se svou matkou. Chvíli se chová normálně,ale pak se něcostane a vše je jinak.

  Stále trpí pocitem,že jí někdo pronásleduje a že je kolem ní spousta zla. Zapaluje svíčky,zamyká, zavírá se v pokoji a mluví o démonech,kteří ji pronásledují. Byla tři dny v psych.léčebně a tam měla ty stavy taky. Najednou řekla,že se cítí zdravá a teď je na neschopence. Pomohl by psychiatr nebo delší pobyt v léčebně? Pokud léčebna,jak jí tam dostat,když má strach a tvrdí,že není blázen a nic jí není? Díky za rady.Doplňuji:Mámě je 52,to snad ještě není stařecká demence. Já mám svojí rodinu a jezdíme k rodičům na víkend.

  Další informace


  Je normální, nadává-li vám otec za to, že jste nemocní?

  Čau všichni, mám dotaz, jestli vám taky vždycky váš otec nadával za to, že jste onemocněli. Jde o to, že jsem po hrozně dlouhé době nemocná, měla jsem silnou rýmu a kašel a otec nevynechal jediný den, aby za mnou nepřišel a nevyčítal mi, že jsem nemocná. Teď už je to 6. den a jsem skoro zdravá, ještě smrkám, kašlu a mám hleny, on odněkud přijel a slyšel mě smrkat a říká agresivním tónem, že si mám někam zítra dojít k doktorovi, že není normální, že mám pořád rýmu - přitom už ji mám jen minimálně oproti začátku... tak mu říkám, že už ji skoro nemám a on naštvaně hmm, to jo a odešel... chci se vás zeptat, zda je to normální. mám strach být doma nemocná, protože mě otec pokaždé seřve za to, kde jsem co zas chytila... je to normální? děkuji za vaše názory a dopředu říkám, že tohle není žádný vtip, že takhle to doma opravdu máme a mám ze svého otce strach...

  Další informace


 • skoušela jsem to restartovat mám tmavou obrazovku v tom normální ikony v každém rohu mám napsáno nouzový režim a v půli

  skoušela jsem to restartovat mám tmavou obrazovku v tom normální ikony v každém rohu mám napsáno nouzový režim a v půli obrazovce nahoře mám napsáno Microsoft(R)Windows(R)(sestave ní 7601 : Service Pack 1 )

  Další informace


 • Vypiju toho hrozně moc... klidně 5 litrů. Může to být škodlivé? Je možné se toho nějak zbavit?

  Ted jsem četla několik článků o tom že je pití velkého množství vody škodlivéA já jsem tak nějak závislá na vodě :-/ Když nemám co dělat, tak se napiju vody, prostě ji mám ráda .... teď, když to píšu, je tu vedle mě 5 vypitých flašek vody.Za den bez problému vypiju 4 litry a víc a ani si toho nevšimnu a nemusím se snažit.Chtěla bych se zeptat, do jaké míry to může být škodlivé.Je možné se toho nějak zbavit? (je totiž vcelku otravné pít vodu každých deset minut ... ale já nevím, prostě mi moc chutná a nevim co dělat)Popřípadě napište prosím, co si myslíte.......... a ne, opravdu to není vtip.Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Snědla jsem toho dneska moc?

  Snídaně:1 kus bábovkySvačinka:1 bábovka,půlka bounty,müsli třešnováOběd:gulášOdpolední svačinka:zeleninový mix s chlebem+2 müsli tyčinkyVečeře:šunka+chléb+zeleninový salátPohyb:3 hodiny gymnastikyPití:voda, citrónová minerálka a zelený čajDěkuji moc za odpověď☺.

  Další informace


  Prosim vas me trapi koleno nekdy staci se jen postavit a uz to skubne a bojim se vubec postavit a bojim se?Nevite cotoJe

  navštiv lékaře ortopedie, ten ti poradí nejlépe. Jinak škubání v koleni, se těžko představuje, protože každej si to vybaví s nějakou svou zkušeností. Musel by jsi to lépe popsat. Jestli je to samo od sebe nebo to doprovázel nějaký úraz?Já osobně mám třeba horší chrupavky v koleni díky tomu, že jsem si ho několikrát již vyhodil.

  Další informace


  Nikdy jsem nebyl hyperaktivní, ale před rokem jsem začal mít nečekané záchvaty smíchu a nakonec pláče. Je to normální?

  To snad s hyperaktivitou nemá nic společného!

  Další informace


  Jsem snad nemocná, nebo čím to je?

  Dobrý den, už několik let mě trápí jakási úchylka . Neustále si musím všechno kontrolovat - jestli mám všechny věci při sobě, jestli jsem něco neztratila, jestli jsem udělala všechny věci, které jsem měla napsané na seznamu, jestli jsem zavřela dveře apod. Ze začátku mě to nějak nevadilo, líbilo se mi, jak mám na věcmi kontrolu. Ale teď mě to začíná dohánět k šílenství. Štve mě to, když si musím desetkrát během deseti minut všechno zkontrolovat a tisíckrát sama sebe ujišťovat, že je to v pořádku. Když to neudělám a bráním se tomu, jsem nervózní a neustále na to myslím. Vím o obsedantně-kompulzivní poruše, a vím, jaké jsou její příznaky, ale přece jen si myslím, že tohle je něco jiného. Nevíte, jak by se to dalo vyléčit , anebo alespoň nějak zkrotit? Jsem z toho už na nervy.

  Další informace


  Jsem nemocná a hrozně se nudím. Co mám dělat, když ležím v posteli a nemůžu ven?

  Doplňuji:Děkuji všem co my dali dobré rady.

  Další informace


  Bývám hodně nemocná (nízká imunita),nepropadnu kvůli hodně zameškaných hodin?

  Mám problém,že jsem v jednom kuse nemocná. Mám slabou imunitu,za jedno pololetí jsem měla dvakrát chřipku po cca třiceti hodinách. To nemluvě o chození kvůli chlopně,bouli na krku,zarostlém zubu neurologických problémech apd.Zatím mám zameškaných 126 hodin,což mně upřímně děsí,jelikož vždycky jsem měla jenom tak 60 h.Škola toleruje asi 25 nebo 30 procent. Spíše 30%,ale i tak se obávám,zda nemám více procent,jelikož nechci propadnout.Myslím,že známek mám docela hodně. Jinak jsem v 7.třídě.

  Další informace


 • Nemocná andulka: zvracení, únava, neklidnost - co s ní?

  Má andulka je už minimálně týden nemocná. Je neustále na dně klece a spí. Každé půl hodiny se chodí najíst a neustále zvrací bílý nehlenový výtok. Je furt načepířená. Opravdu nevím co s ní je, jestli něco špatného sezobla či nějak onemocněla, fakt netuším. Je to vycvičený mazel a nerad bych o ní přišel, pokud je to vážné zajdu k lékaři, ale jestli máte nějakou radu, rád bych jí vyzkoušel. Prosím pomoste mi s léčbou.DěkujiDoplňuji:Potřebuji poradit, jelikož jsou teď svátky a k veterináři mohu až po nich... Takže něco dočasného, abych jí nějak pomohl a ulehčil jí.

  Další informace