• I po přečtení kodexu se může stát,že jej poruším,ale ne záměrně a proto mne na to upozorněte. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: I po přečtení kodexu se může stát,že jej poruším,ale ne záměrně a proto mne na to upozorněte.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - I po přečtení kodexu se může stát,že jej poruším,ale ne záměrně a proto mne na to upozorněte.

  • Míváte depresivní pocity po přečtení oblíbené knihy?



    Další informace


    Není nic proti kodexu, když tazatelce/ovi odpovím zde obecně a dopíši, aby mě kontaktovala na mailu pro bližší info?



    Další informace


  • Proč se nemá nechávat dlouho otevřená lednice? Jen proto, že pak žere více elektřiny? Nebo se tím může i kazit?



    Další informace


  • porušování kodexu

    Myslíte si, že když některý registrovaný opakovaně porušuje kodex a jeho otázky jsou opakovaně mazány, že by ho hohli admini zablokovat?Vím, že tu je možnost registrace pod jiným nickem, ale asi by se stejně prozradil formulací dotazů či odpovědí.Doplňuji:Ale z jedné IP adresy se právě může přihlašovat více uživatelů, ne jen ten jeden. Nemusí to být vždy pouze v rámci rodiny. Takže by to mohlo poškodit i někoho jiného.

    Další informace


  • Automaticke precteni sms/prijmuti hovoru



    Další informace


    Doporučíte nějaký program na čtení knih ve formátu PDB?

    Dobrý den, potřebovala bych doporučit nějaký program na přečtení knih ve formátu pdb. Zkoušela jsem Ybook a ještě jeden (nepamatuju si bohužel název) a tady ten formát mi to bohužel nepřečte. Předem děkuji.

    Další informace


    Natahuje již peklo pařáty po mazalech, kteří se proviňují proti kodexu zdejšího uživatele?

    A je úmyslné poškozování jiných, skrýváním jejich příspěvků a neustálé křivé obviňování z olagiátorství, považovat za provinění se proti zdejšímu kodexu a dobrým mravům, co by zde snad měly panovat?

    Další informace


  • V Saudské Arábii žádné precedentní právo neexistuje a proto si soudní systém může prakticky dělat, co se mu zlíbí?



    Další informace


    takže pokud mám délku podmínky 4 roky a trest ve vězení pokud ji poruším na 10 měs. týká se mě amnestie?

    takže pokud mám délku podmínky stanovenou na 4 roky a trest ve vězení pokud ji poruším na 10 měs. týká se mě amnestie nebo ne?

    Další informace


    Poruším autorská práva, když použiji motivy nějakého dětského filmu k vybavení lyžařské školky?

    Je možné vybavit areál lyžařské školky (jedná se o výdělečnou činnost) motivy nějakého dětského filmu, např. doba ledová nebo madagaskar apod., aniž bychom porušili autorský zákon???

    Další informace