• INTERNET S UFONEM - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: INTERNET S UFONEM. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - INTERNET S UFONEM

  • Counter strike pres internet



    Další informace


  • Co přesně znamená internet v mobilu za 15 kč/hod. max. 30 kč/24 hodin?



    Další informace


    Dá se přez datové pakety pripojit na internet?



    Další informace


  • Co mám udělat pro to, aby se mi sám od sebe neotevíral Internet Explorer?

    Čas od času se mi stane, že když zavřu okno Internetu Explreru, začne se mi úplně sám od sebe otevírat. Otevírá jedno okno za druhým, jednou jich bylo dokonce 42. Pak se sekne, protože je zaneprázděný a s počítačem nejde prakticky nic dělat. Jednou mi i napsal, že došlo ke snížení výkonnosti ( to mi zase nepřišlo tak zvláštní, když tam bylo otevřených přes 40 oken...) Zkoušela jsem otevíraná okna ihned zavírat, ale nemá to smysl. Okamžitě otevírá další a další. Čím to může být a co mám udělat, aby se to již nestávalo? Nepřetržité otevírání oken se dá zastavit pouze vypnutím počítače. Děkuju za pomoc.

    Další informace


    Chci si koupit nový mobil přes internet za 3000Kč. Jak se to dělá ?

    Jestli trváte na nákupu mt stačí jen vyplnit příslušné údaje,jméno,adresa dodání,způsob převzetí(osobně, dobírka, ppl. . ).

    Další informace


    DNS a AD 2008 R2 - pomalý internet



    Další informace


    Adobe,Internet Explorel



    Další informace


    Na PC1 blbne internet když se zapne internet na PC2



    Další informace


    Comodo Internet Security



    Další informace


    Byl přístup na internet zamítnut umělou inteligencí?

    Je mnoho míst kam je umožněn přístup, jenom těm co mají podnikovou kartu, která jim odblokuje vstup, nebo se dneska místo karty používá otisk prstu, v budoucnosti budeme mít pod kůží identifikační čip, a jenom přiložíme ruku ke snímači, a tak se dveře otevřou. Přístup na internet byl zamítnut umělou inteligencí, je mnoho lidí kterým by bylo dobré zamítnout přístup na internet, berme to jako zákaz řídit auto bez řidičského průkazu, chceš používat internet, tak musíš mít průkaz na používání internetu, a pokud na internetu uděláš několik hrubých přestupků, tak se ti dlouhodobě průkaz odebere. Podívejte se třeba na toto fórum a href"http://diskuze.libimseti.cz/" rel"nofollow" http://diskuze.libimseti.cz/ /a zde nefunguje optimálně cenzura, a tak to zde vypadá jako na skládce psychických odpadků, pokud by zde byli řidičáky na internet, tak by z tohoto fóra zmizeli lidé, co neumí normálně používat internet.

    Další informace