• Internet z majitele routeru do mojeho routeru - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Internet z majitele routeru do mojeho routeru. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Internet z majitele routeru do mojeho routeru

 • Jak zjistit jméno majitele účtu?  Další informace


 • Prepis auta po umrti majitele.  Další informace


  Po leasingu (3roky)se po přepsání na majitele musí dělat evid. kontrola?  Další informace


  Najit majitele podle SPZ  Další informace


  Jak zjistit majitele auta podle spz  Další informace


 • Povinnosti majitele nemovitosti  Další informace


 • USB internet do routeru  Další informace


  Pravidla pro majitele webu  Další informace


  Nevíte, co znamenají tyto “zásuvky“ u mého notebooku?

  U mojeho notebooku jsou tyto “zásuvky“ a já ani nevím k čemu slouží a href"https://ctrlv.cz/oAqo" rel"nofollow" https://ctrlv.cz/ hellip /a a href"https://ctrlv.cz/C2SP" rel"nofollow" https://ctrlv.cz/ hellip /a Všechny fotky byly pořízeny na notebooku HP ProBook 4720s který už ani není ke koupi

  Další informace


  Internet od UPC a vybrání routeru  Další informace


 • Můžu udělat drobnou stavbu na cizím pozemku se souhlasem majitele?

  Nebo to musí být napsáno na jeho jméno?

  Další informace


  Má právo zaměstnanec povodí moravy vstupovat na soukromý pozemek bez ohlášení a vědomí majitele?

  nemá ..jde ovšem o to, co si vlastníci pozemků, končících nějakým tokem, představují pod pojmem soukromý. Převážně jde o sporné případy, kdy majitelé nebo pronajímatelé pozemků u toků oplotili nebo jinak znemožnili přístup k toku bez ohledu na to, že přesně vytyčená část pozemku po březích toku obhospodařuje právě povodí, a to dle typu konkrétního toku.Doplňuji:taky by mohl na takovýto pozemek vstoupit v havarijní situaci, kdy vlastník by byl zjevně nepřítomen a svým vstupem by mohl předejít či zabránit dalším škodám, plynoucím z havarijní situace daného povodí.

  Další informace


  Mohou majitelé pozemků, jenž sousedí s pozemní komunikací postavit plot, ale v pásmu veřejného prostranství?

  ZÁKON 128/2000 Sb, § 34 „Veřejným prostranstvím jsou všechna náměstí, ulice, tržiště, chodníky, veřejná zeleň, parky a další prostory přístupné každému bez omezení, tedy sloužící obecnému užívání, a to bez ohledu na vlastnictví k tomuto prostoru. Dle vyhlášky 501/2006 Sb. v platném znění, § 22 odst. 2 platí „Nejmenší šířka veřejného prostranství, jehož součástí je pozemní komunikace zpřístupňující pozemek rodinného domu, je 8 m. Při jednosměrném provozu lze tuto šířku snížit až na 6,5 m.“. Stejná vyhláška říká § 20, Odst. 7 „Ke každé stavbě rodinného domu nebo stavbě pro rodinnou rekreaci nebo souvislé skupině těchto staveb musí vést zpevněná pozemní komunikace^3) široká nejméně 2,5 m a končící nejdále 50 m od stavby.“ DOTAZ - Mohou majitelé pozemků, jenž sousedí s pozemní komunikací postavit plot, či jinou „zábranu“ (např. kůly, balvany které zabraňují najet na travnatý pás u cesty apod…) na svém pozemku, ale v pásmu veřejného prostranství? Tzn. Jaká může být min. vzdálenost mezi ploty pozemků, mezi nimiž vede pozemní komunikace, které komunikaci ohraničují? 6.5, nebo 2.5m? Z logiky vyplývá 6.5m, ale nemohu najít právní předpis který upravuje, stavbu plotů (či jiných „zábran“) u komunikací. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Je OK, že majitelé podniků do 50 m2, které splňují velmi přísné podmínky, si mohou vybrat, zda chtějí povolit kouření?

  Co si myslíte o situaci popsanou níže? Je to OK? Bylo to fajn založit pak i u nás?Chorvatsko, od 6. května 2009 platí zákaz kouření v restauracích, na pracovištích a úřadech. Zapálit si cigaretu je dovoleno jen ve vymezených kuřárnách či na terasách restaurací. Dne 10. září 2009 byly částečně zrušeny předpisy omezující kouření v barech a kavárnách s termínem do 9. dubna 2010. Majitelé podniků do 50 metrů čtverečních, které splňují velmi přísné podmínky, si mohou vybrat, zda chtějí povolit kouření. Jednou z podmínek je ventilační systém, který je schopen vyměnit vnitřní ovzduší nejméně 10 krát za hodinu. V březnu roku 2010 pouze 16 (z 16 000) zařízení v celém Chorvatsku pravidla splnilo a bylo v nich povoleno kouření.[15] Větší podniky musí mít vyhrazené a samostatně větrané místo pro kuřáky.Více zajímavostí i z jiných zemí EU atd. zde: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kaz_kou%C5%99en%C3%AD_podle_zem%C3%AD Z.C3.A1kazy_kou.C5.99en.C3.AD_v_Evrop.C4.9B" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Obr.: a href"https:/ixabay.com/cs/kou%C5%99en%C3%AD-cigareta-kou%C5%99-nezdrav%C3%BD-1418483/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak zjistím majitele družstevního bytu?

  Nahlédla jsem do katastru nemovitostí a tam je napsané bytové družstvo. Stejně tak v hlavičce podnájemní smlouvy, co se chystám podepsat, je uvedeno bytové družstvo, ale pod ní již jako pronajímatel člověk, co mi byt bude pronajímat.Jak zjistím, že je skutečně oprávněn k tomu, mi byt pronajmout?

  Další informace


  Jak mám jednat se zaměstnancem?

  Jak mám jednat se zaměstnancem? Který pomlouvá majitele firmy, vymýšlí si nesmyslné teorie, štve některé zaměstnance proti vedení firmy. Lze toto jednání považovat za hrubé porušení pracovní kázně? V kolektivu dělá rozbroje a dusno. Musím takového zaměstnance nějak upozorňovat na nežádoucí chování, než s ním rozvážu pracovní poměr? A lze za toto jednání tak učinit?

  Další informace


 • Napadla me byvala pritelkyne mojeho chlapa, pujde k prestupkove komisi?

  Původní neotázka: Napadla me byvala pritelkyne mojeho chlapa dala mi pecku do hlavy zavolala jsem na ni policii pujde k prestupkove

  Další informace


 • Pro majitele Fifi 14  Další informace


  Dotaz pro majitele triček od Odpovědí

  Tož mi včera taky došlo triko :) gt ale mám pár dotazů - jak to bylo s Vaší komunikací s adminem ohledně tohoto? Psal jsem jim totiž již asi před rokem, to se neozvali vůbec, a pak znovu zhruba před týdnem, to se sice neozvali taky, ale triko rovnou poslali - bez jakýchkoli doprovodných komentářů ) gt možná jsem udělal tehdy napoprvé chybu, že jsem neuvedl velikost. Každopádně teď už ho mám slavnostně doma )) gt jak u vás, taky jste psali naněkolikrát?Doplňuji:Drap: Vybíral jste si i barvu? Mně přišlo černé, s čímž se mi parádně trefili do noty.Briketka10: tak lehko bych to nevzdával, mail se mohl ztratit...

  Další informace


 • Majitelé Gekončíka nočního: Je lepší si ho pořídit přímo od chovatele nebo ze specializovaného obchodu?

  PS: Necháváte své gekončíky zimovat?Doplňuji:Z te odpovedi jsem trochu zmatena, nemam v planu je rozmnozovat takze je nemam nechavat zimovat? Ale v dalsi vete je psano ze je to dobre, ze jinak umrou drive... Tzn ze je to lepsi v kazdem pripade nebo jak tedy?

  Další informace