• Iphone 3gs 8GB-ve skutečnosti 6,19GB - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Iphone 3gs 8GB-ve skutečnosti 6,19GB. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Iphone 3gs 8GB-ve skutečnosti 6,19GB

 • Máte ve vaší lokalitě nějaké místo, kterému říkají všichni tamější nějak jinak, než jak se ve skutečnosti jmenuje...  Další informace


  Je to ve skutečnosti opravdu tak? Správné používání slov ...  Další informace


 • Jsou kryty na iphone 5,5s stejné jako na iphone 5c?  Další informace


  Iphone 3gs 8GB-ve skutečnosti 6,19GB  Další informace


  Iphone 3GS 16GB nejde zapnout  Další informace


  IPhone 5 VS. iPhone 4S - který je lepší?  Další informace


  Dá se k Iphone 6 dokoupit paměťová karta?  Další informace


  Dají se sluchátka přibalená k Apple iPhone 7 použít i na iPhone 5s?  Další informace


 • Je tato scéna udělána podle skutečnosti, nebo je to fikce?

  V jednom filmu je scéna, kdy dva lidé, agenti, jdou zabít ženu, agentku. Protože je to blízko hranic a aby nebyli nápadní jedou na kole a jako zbraň mají pušku udělanou z hustilky - kvůli případné kontrole. Při samotné akci natáhnou zbraň vytažením tyče a zatlačením dojde k výstřelu. Oba míří na ní, holka dostane dva výstřely z jednoho metru a za chvíli umírá. Hustilka je pouze upravena jako puška, náboje nejsou nijak speciální. Je možné, aby takto vytvořená zbraň měla takový účinek, nebo je to fikce, přání režiséra? Díky

  Další informace


 • iPhone 3GS - Jailbreak  Další informace


  Nelze presunout film 4,3GB na Sdhc 8GB  Další informace


  N95 8GB při změně na obrazovce se na chvíli umrtví LCD  Další informace


  Mechanika nenačte 8gb dvd  Další informace


  Když si zaplatím internet s rychlostí 120 Mbps, tak ve skutečnosti stahuji rychlostí cca 10 Mbps. Proč?

  Když si zaplatím internet s rychlostí 120 Mbps, tak ve skutečnosti stahuji rychlostí cca 10 Mbps. Proč?mosoj: Já vím že na netu nejsem sám, ale kdybych jsem si těch 120 Mbps zaplatil, tak bych je chtěl.

  Další informace


  Iphone 3GS 32Gb  Další informace


 • Proč je ježek v kreslených pohádkách zobrazován,že si nese jablko(tudíž je býložravý), když je ve skutečnosti masožravý?

  O ježkovi a jablku si přečtěte v odkazu.Ježek si s jablkem pohraje, případně jej může i rozžvýkat a naplivat si jej na bodliny coby parfém.

  Další informace


 • Je rozdíl v tom, jak si určité skutečnosti pamatují muži a jak ženy? Proč?

  Muže prý trápí to, co si ženy pamatuji, a ženy trápí to, co muži zapomínají.

  Další informace


  Je pohádka O Smolíčkovi ve skutečnosti...

  ... příběhem otce samoživitele, kterému jeho žena nasadila parohy?(Byla jsem na zajímavém semináři týkajícím se dětské literatury - kdysi se tu také něco podobného řešilo, ale tady šlo jen o dopad na psychologii vývoje dítěte.)Spor nastal tehdy, když se vysvětlovalo , kdo byly jezinky a jak situace dopadla.Symbolizují jezinky sociální pracovnice, které exekuují dítě nesvědomitému chlapíkovi, který je nechává samotné doma a chodí si kdovíkam? Nebo tvrdě dře, aby je oba uživil? Nebo představují partnerku, která žije nezodpovědně a dítě sice chce (ono k ní má náklonnost, protože s ní přece dobrovolně odejde), ale nedokáže se o něj postarat (narkomanka nebo alkoholička), není to ale třeba jen chudák ženská, kterou muž - despota, nakonec dítěti prezentuje jako hrozivou matku? A jaké by to mělo pravděpodobné pokračování?Dá se Smolíček časem na stranu matky (jezinky) - bude ji vyhledávat, když si ho nyní otec takto usurpuje jen pro sebe?Co myslíte vy?

  Další informace


 • Jak to vlastně ve skutečnosti je?

  V době, kdy se svět zaobíral myšlenkou, jestli je země placka, která leží na krunýři želvy, nebo je Měsíc pouhá sýrová koule zavěšená na obloze, Dogoni, kmen sídlící v západní Africe vládl astronomickými vědomostmi, které se podařilo vědcům potvrdit teprve ke konci 19.století.Zkuste si o nich něco najít,stojí to za to.

  Další informace


 • Slyšel jsem, že když člověk zemře ve snu, tak zemře i ve skutečnosti, je to pravda?

  Ano je to pravda. Každý člověk ve skutečnosti jednou zemře.

  Další informace