• Iphone 5S - 64 GB - po 20 dnech jsem zjistil, že je to kopie - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Iphone 5S - 64 GB - po 20 dnech jsem zjistil, že je to kopie. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Iphone 5S - 64 GB - po 20 dnech jsem zjistil, že je to kopie

 • Ary - vstavat !!!!!! A objednavat tricko. ! Ja ho dnes dostala ! :-))Ted , pred 5 minutkami. A to jen po par dnech. :-p  Další informace


 • Jak odstopit od smlouvy po 2 dnech  Další informace


 • Má iPhone 4 a iPhone 4s stejné iTunes???Děkuji...  Další informace


 • Cao lidicky zajimalo by me jestli je nejaka sance aby me vyskrtli ze solusu. Nechal jsem si vyjet registr a zjistil jsem

  Cao lidicky zajimalo by me jestli je nejaka sance aby me vyskrtli ze solusu. Nechal jsem si vyjet registr a zjistil jsem ze jsem tam od roku 07 zapsan...Vse uz bylo uhrazeno tetyz rok.

  Další informace


 • Po kolika dnech / týdnech se z kina dostane film na DVD?

  zdravím. prosím vás po kolika dnech / týdnech se z kina dostane film na DVD? mám na myslí tento film a href"http://www.csfd.cz/film/307086-mama/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a ( na tom asi nezáleží ) . v USA to je asi 12 týdnu jsem četl. je to stejně i u nás?Doplňuji:VelkejDíDí: ok, děkuju

  Další informace


 • Nosí se v horkých dnech jiná dýchatelná obuv než sandály a pantofle?

  Chodím v takových dnech převážně bosky, nebo nosím sandály, vlastnoručně vyrobené z poměrně tenkých řemínků.

  Další informace


 • Proč když nakupuju na E-bay se mi v bance zablokuje při platbě např 271Kč a po třech dnech se strhne víc třeba 280Kč ?

  Je to kvůli tomu že se mění kurz měny ?,nakupuju na ebay tak 6x do roka a vždy se mi nakonec odečetlo víc než co bylo blokováno k platbě. - (to by znamenalo že jde kurz měny pořát nahoru)

  Další informace


 • Která čínská kopie Iphone se nejvíce podobá originálu?  Další informace


  Bitova kopie win 7, problem pri jejim vytvareni.  Další informace


 • Zjistil jsem, že mám propadlý řidičák. Budu platit pokutu?

  Pujdu ma magistrát a tam mi asi vystavý nový ŘP?

  Další informace


  Když mě zaměstnavatel vyhodí z práce ve zkušební době po 14 dnech, mám nárok si těch 14 dní nechat proplatit?

  Chci se zeptat: když mě zaměstnavatel vyhodí z práce ve zkušební době po 14 dnech, mám nárok si těch 14 dní nechat proplatit?

  Další informace


 • Zažádala jsem si o svěření dětí do své péče, a jakmile to jejich otec zjistil, začal dělat problémy. Co dělat?

  Dobrý den, mám dotaz, zažádala sem si o svěření dětí do mé péče a jakmile to jejich otec zjistil začal dělat problémy. Chtěla bych se s dětmi odstěhovat, ale on mi řekl, že mi je nedá, dokud neproběhne soud, a najednou s nema začal chodit každý den k jeho mámě, jen abych s nema nebyla já, potřebovala bych poradit, co mám dělat. Bydlime ve společné domácnosti a manželé nejsme a už dva roky, spolu nemáme žádný vztah, já si teď našla někoho jiného a chtěla bych s dětmi k němu.

  Další informace


  Proč si muži pamatují termíny sportovních zápasů roky zpět i dopředu, ale datum svatby apod. vypadne po několika dnech?

  termíny ligových zápasů a motorkářských srazů si pánové pamatují roky zpět i dopředu, zatímco data sňatků, výročí seznámení a narozenin své ženy udrží v hlavě sotva několik hodin.

  Další informace


 • Otevřu vteřinové lepidlo,po cca 2 dnech už nejde otevřít vůbec,přesto že ho otřu než uzavřu víčko.jak tomu předejít?

  Musíte to pečlivě otřít odstraňovačem lepidla, no a samozřejmě tubu nemačkat,,,

  Další informace


  Jak čerpáte energii v těhle sychravých dnech?

  Čaute lidi taky vás tak deprimují tyhle podzimní dny? Jaklmile je od rána venku hnusně, trpí i moje nálada a následně lidi kolem :(Takže nějaké ověřené tipy na zlepšení nálady a načerpání energie?

  Další informace


 • Pokračování - Vymknutý kotník - mohu už po 4 dnech normálně chodit? Více v popisu

  Zdravím, po čtyřech dnech už používám berle a na nemocnou nohu, která už mě nebolí,se dovedu postavit. Do 13 září nosím ortézu. mohu s ní už normálně chodit a zatěžovat ji?Děkuji za odpovědi :-).

  Další informace


  Po kolika cca dnech začne být člověk cítit?

  Dnes nepříjemné setkání v obchodě. Jeden chlápek celkem výrazně (na 1m) čpěl.Po jak dlouhé době nemytí těla, v těchto vedrech, začne být člověk cítit?Přibližně, vím, že to ovlivňuje víc faktorů.

  Další informace


  Jste vposledních dnech taky tak unavení? Je to počasím?

  Nevím čím to je,ale jsem hrozně unavená. Malá akorát usnula,tak se jdu k ní přitulit,třeba se mi podaří klimbnout aspoň na chvíli,mám pocit,že usnu ve stoje....

  Další informace


 • Mám tříletou fenku tibetského španěla a v posledních dnech se ve větší míře olizuje, až je celá mokrá. Je to v pořádku?

  znamená to, že se ochlazuje, nebo má nějaké zdravotní problémy? např alergii

  Další informace


  Fenka přestala hárat po dvou dnech?

  Dobrý den, máme doma fenku menšího vzrůstu starou asi 8/9 měsíců (nevíme přesně její věk, je to nalezenec) a už asi 2 měsíce jsme očekávali první hárání. Ve čtvrtek 5.6. (Před 2 dny) jsem našla na zemi maličkou krvavou loužičku. Fenka dostala hárací kalhotky, na vložce byl spíše červeno-růžový výtok, než krev. Včera večer ale krvácet přestala a nekrvácela ani dnes. Vím, že je asi ještě brzo, ale chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že fenka uprostřed háránířípadně po dvou dnech přestane krvácet, případně o co se jedná. Děkuji za odpověď předem.

  Další informace