• Jak bojovat s problémy s učením ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak bojovat s problémy s učením ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak bojovat s problémy s učením ?

 • Mám Sony Ericsson G502 a mám sním problémy. Mám obnovit systém v mobilu? Myslím že když ho obnovím tak problémy zmizí.  Další informace


  Jak to dopadlo s tím sekyrkovým neteroristou, co měl jenom psychické problémy?  Další informace


 • cjak bojovat proti cigaretovému kouři v bytě spreje jsou na nic  Další informace


 • Caste menstruacni problemy  Další informace


 • Jak se jmenuje a kdo zpiva pisen, kterou dnes zpival Vojta Nesnidal v serialu gympl s (r)ucenim omezenym? Dekuji :)

  Jen jsem to zaslechla z dálky, ale myslím, že to byla Kometa od Jaromíra Nohavicy.

  Další informace


 • Jak vyřešit problémy s internetem?

  Při zapnutí počítače nebo internetu se mi kromě sesznamu (používám Firefox) otevřeou 2 okna adfly. Nevíte co s tím? Je to vir?Doplňuji:Zkusil jsem obojí, problém přetrváná. Otevřou se mi dva nebo 3 prohlížeče (1 nebo 2 z toho právě adfly).

  Další informace


  Dá se bojovat proti spamu spamem?

  Učinil jsem ted jedno takové opatření, a to že server který mi denně posílá reklamní sdělení a nejde to nikde vypnout, tak místo toho abych si vytvořil filtr, že se mi ty maily budou posílat rovnou do koše, tak jsem si vytvořil filtr tak, aby se jim přeposílaly tyto maily zpátky na jejich centrální adresu (info@...) Myslíte že to bude fungovat a že mi přestanou ty spamy posílat?A co kdybychom se domluvili, že to takhle budeme dělat všichni, že si tam nastavíme automat že to půjde štandopéde zpátky? My, což znamená dejmetomu 100.000 jednotlivců, ten jeden či dva mejly od té jedné určité firmy denně zvládnem, ale co budou dělat oni, když jim po každém takovém odeslaném spamu dojde 100.000 spamů nazpět a to na jejich zákaznickou podporu? Aha?!

  Další informace


  Call of Duty WaW-problémy

  Zdravím, mám originální hru CoD 5 a když dám CD do PC, tak se mi nenačte.CD není poškrábany ani nijak poškozené. Nevíte proč ?

  Další informace


  BSOD - problémy  Další informace


  Azareus - Vuze (Máte problémy s NAT)  Další informace


  Asus CH4 Extreme a problemy s RAID  Další informace


  2 problémy s tabletem GoClever - WiFi a baterie  Další informace


 • Jak rychle můžu jet na kole po silnici ve městě aniž bych na sebe upozornil policii ?(nebo aby nebyly žádné problémy ??

  Jestli je to nějak omezené ?Doplňuji:Já jsem dnes přijel na kole domů dal jsem kolo do kolárny zamknu dveře podívám se ven a vidím jak tam venku stojí policajt z motorkou (tak jenom abych neměl nějaký problém).(ani nevím za co )Co by se stalo kdybych ze sebe vymáčknul 58 km/h (příklad)(DOUFÁM ŽE TO BYL NĚJAKÝ OMYL)

  Další informace


  Chceme se s přítelem brát, ale on má nějaké exeuční problémy.Existuje někajá smlouva,která by mě ochránila?

  Dobrý den,chceme se s přítelem brát,ale on má nějaké exeuční problémy z dřívějška.Ctěla bych se zeptat,jestli se to bude nějak vztahovat po svatbě i na mě.Existuje někajá smlouva,která by mě a můj majetek ochránila? Myslím něco kde bysme napsali, že do manželství nepřinesl nic?

  Další informace


 • Má smysl bojovat o něco, co je ztracené?

  Má smysl bojovat o něco, co je ztracené? Jsem se nemohl vzpamatovat do ted z jednoho rozchodu a snažím se dobýt jedno ztracené srdce. Zatím je to marný. Trvá to pár měsícůDoplňuji:Dany: Nejedná se o těhotnou přítelkyni, ale o jinou. Rozchod byl z její strany a ublížila mi a já na ni nemohu stejně zapomenout.

  Další informace


  Jak vyřešit problémy s mamkou?

  Dobrý den.Mám problémy se svou matkou.Má na mě vysoké nároky. Chápu, že ze mě chce něco vychovat, ale tohle je opravdu přehnané. Měřím 167 cm a vážím 64 kilo. Já vím, nejsem hubená, ale zhubla jsem už 6 kilo. Své tělo mám rada, i když má nedostatky. Jsem se sebou spokojená a mám se ráda. Ale má matka chce, abych vážila max. 55 kilo. Když jsem zhubla, nic mi neřekla, ale když vždy přiberu, řekne, že jsem tlustá, vykrmený vepř, tlusté prase a měla bych něco dělat. Vím, že tlustá nejsem, ale její narážky mě vždy dostanou. Probrečím pak celou noc a pak třeba tři dny nejím. Jednou už jsem zhubla z původní váhy 54 kilo na 47, ale to jí pořád nestačilo, chtěla tak 44. Když se jí zeptám, proč do mě takhle naráží, když to nechci slyšet a ona mi řekne, že to dělá pro mé dobro. Nevím, jak bych jí přesvědčila, že mě to bolí... A taky jak bych měla docílit toho, aby mi to přestala říkat. Ona sama je hubená a chce, abych vypadal co nejlépe. Pak vždy přijde a řekne, že mě miluje... Ale já jí nevěřím. Zvláště po tom všem, co mi říká a jak mi podráží sebevědomí... Co mám dělat? Vždy, když jí řeknu, že mi to není příjemné a nechci o mé váze mluvit, naštve se, že prostě jíst nebudu a basta! Když mě třeba vidí ve spodním prádle, nebo krátkých kraťasech, vždycky začne mít poznámky, jaký jsem špek, že jsem přibrala, že si toho všímají všichni atd. Nebo mi třeba dává menší porce na oběd/večeři, často přede mnou schovává sladkosti a tak... Mrzí mě, že se takhle chová... Mám pak výčitky. Sama řekla,

  Další informace


 • Jak se spočítá, kdybych chtěl vědět jaká je pravděpodobnost, že budou dva hráči při utkání v tenise bojovat o 1 gem...?

  ...za stavu 40:40 ještě dalších 60 výměn?Tedy že jednou bude mít výhodu jeden hráč, další výměnou to ten druhý hráč srovná zase na 40:40, pak zase nastane výhoda, zase shoda, zase výhoda, zase shoda... a tohle proběhne 60x za sebou. Jak se spočítá pravděpodobnost že tahle situace nastane, resp. jednou za kolik tisíc (milionů nebo miliard) her průměrně se takováto situace v tenise přihodí?

  Další informace


 • mám si užívat tyhle prázdniny učením a nebo tím že budu chodit s celou třidou ven?

  já už se ze třídou neuvidim protože už mám zasebou základní školu a nevim jestly se mám učit na střední a nebo chodit ven s celou třidou.........

  Další informace


  Je nějaká boxerská hra kde bych si mohl vytvořit vlastního boxera a bojovat s ním ??

  A není lepší zajít do klubu (např. a href"http://www.boxclub.cz/" rel"nofollow" http://www.boxclub.cz/ /a ) a dostat přes ústa v reálu??-DD

  Další informace


  Assasin Creed 3 problémy s FPS.  Další informace