• Jak by jste přeložily tyto věty? (Cz-En)Používají se i v Angličtině? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak by jste přeložily tyto věty? (Cz-En)Používají se i v Angličtině?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak by jste přeložily tyto věty? (Cz-En)Používají se i v Angličtině?

 • Jaké slovo doplnit do věty?  Další informace


 • Jak se jmenuje takové zelené auto, co používají technické služby?  Další informace


 • Jaké materiály se používají nejčastěji k hydroizolaci?  Další informace


 • Co je kód Diamant a kde jej používají?  Další informace


 • K čemu se používají konvertory a co to vlastně pořádně je?  Další informace


  Jaký obecný název snímků používají jednotliví výrobci fotoaparátů?  Další informace


 • Jaké všechny nástroje používají klavírní klaviaturu?

  Strašně mě fascinují malé akustické nástroje s klaviaturou - třeba clavichord. Viděl jsem i zvonkohry s klaviaturou. Strašně rád bych si někdy něco takového malého a akustického pro radost koupil, ale třeba takový clavichord se téměř nedá sehnat, i kdybych do toho byl ochotný investovat. Jsou nějaké další nástroje kromě clavichordu, harpsichordu a piana, které používají klaviaturu?

  Další informace


 • Jak spojit dohromady 2 věty v japonštině?

  jaká se používá spojka mezi větami, je jedno jestli jsou slučovací, odporovací,..

  Další informace


 • Co znamená ten kanál VEVO,které používají zpěváci/zpěvačky na youtube?

  Zdravím,proč to u nás v ČR zatím nejde: a href"http://comingsoon.vevo.com/" rel"nofollow" http://comingsoon.vevo.com/ /a Jinak,official zde: a href"http://www.youtube.com/vevo" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a A šlo by např. aby obyčejní lidé jako já,se mohl na tomto kanálu registrovat pod VEVO účtem? :) Moc díky za objasnění

  Další informace


 • K čemu se teď používají Přesličky ??

  Děkujuuuu :)

  Další informace


 • Kde překládat věty z angličtiny do češtiny,když slovník od google nepřekládá správně?

  Zdravím po dlouhé době,slovník sice doma mám,ale když potřebuju přeložit větu,..No prostě,chci přeložit větu např. z učebnice AJ do translate.google.cz a tam vyjdou kraviny typu: ...koupila lístky na kina a se na film podívali včera.Díky za odpověď,kde bych mohl dávát věty :)

  Další informace


  Jak vysvětlit tyto pojmy v angličtině ? :)

  - GATE, STREAM , HILL , LANE , WOOD, VILLAGE

  Další informace


  Co se získá frakční destilací ropy a k čemu se jednotlivé složky používají?

  a href"http://www.google.cz/search?clientopera rlscs qfrak%C4%8Dn%C3%AD+destilace+ropy oeutf-8 um1 ieUTF-8 hlcs tbmisch sourceog saN tabwi eiTWLmTt2hPLLY4QSRjI3CBQ biw1362 bih653 seiiGLmTrHwFvGQ4gTitomVAw" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co jsou kaleidocykly? K čemu se používají?

  Mezi málo známá tělesa patří kaleidocykly. Jedná se mnohostěnnou plochu tvořenou prstencem z pravidelných čtyřstěnů, které jsou navzájem propojeny svými hranami. S těmito zajímavými tělesy přišel před více než 100 lety německý učitel matematiky Max Brückner. Jeho nápad se zalíbil kanadskému geometru Coxeterovi (1907 - 2003), který šest shodných pravidelných čtyřstěnů (tetraedrů) spojil do prstýnku a zjistil, že při osmi a více takto spojených tetraedrech je možné prstýnek neustále protáčet středem. Liché počty tetraedrů lze také spojovat a protáčet. Při 22 spojených tetraedrech je možné z takto dlouhého prstýnku vytvořit propletený uzel.Doplňuji:Vagro,byl jste rychlejší.

  Další informace


  Angličtina - překlad věty

  Ahoj, pokud odpovídám na otázku Is it legal? jak mohu odpovědět, když chci říct ... ne, vše, co se platí, je nelegální, pokud to získáte zdarma... může to bát takto - No, all what is paid is illegal, when have you got it free. Asi to mám špatně, že? Jak je to správně a jaký čas se v těchto situacích používá?

  Další informace


  Anglické věty o Indonesii

  Potřebuju vědět nějaké vety o indonesii(anglicky).Nějaké né moc dlouhé abych si je mohla zapamatovat.Děkuju

  Další informace


 • Jsou tyto vety prelozeny spravne ? (Nemcina)

  Wie oft steht Sport auf dem Stundenplan ? Jak casto mate do tydne telocvik ?In welche Gruppe sind die Schüler eingeteilt ? Na jake skupiny jsou studenti rozdeleny ?Was ziehen sie zum Sporttreiben an ? Co te laka k provozovani sportu (ke sportovani) ?Welche Sporteinrichtungen stehen ihnen zur Verfügung ? -vubec nevim Welche Sportarten oder Disziplinen betreiben sie ? Ktere sporty nebo discipliny provozujete ?Womit sind die Schüler nicht zufrieden ? taky nedokazu prelozit Prosim pomozte mi s prekladem tech dvou vet + kontrola tech prelozenych. Nejedna se o du, tyto otazky jsou do konverzace !!!!

  Další informace


  Dobrý den,Prosím jaká to jsou věty v těchto souvětích?hlavní neo vedlejší?prosím o radu a předem děkuji

  Dané souvětí: 1)Ve většině případů asi k suicidální situaci patří,že lidé,kterých se to týká,si něco nesdělili.2)Nemusí to však vůbec vyplývat z toho,že spolu mluvili málo nebo že spolu trávili málo času.

  Další informace


  Bude zde slovesný tvar se sponou?

  potřebovala bych poradit s větnými členy u věty ' Jeden mlynář byl hrozně špatný člověk'(vyznačila jsem mlynář jako podmět, byl jako přísudek a nevím jestli je člověk součást přísudku, nebo je to předmět.Pak nevím větný člen u slova Jeden,hrozně a špatný) díky za případnou pomoc

  Další informace


  Anglické věty

  Když chci řéct mám tři sourozence tak to řeknu:I have three siblings nebo I have got three siblings??Jaký význam má ve větě to got??

  Další informace