• Jak by měla vypadat kampaň proti drogám, aby to právě nebylo tak, že proti čemu se bojuje, to se posiluje? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak by měla vypadat kampaň proti drogám, aby to právě nebylo tak, že proti čemu se bojuje, to se posiluje?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak by měla vypadat kampaň proti drogám, aby to právě nebylo tak, že proti čemu se bojuje, to se posiluje?

 • Jak dopadla kampaň Top 09 Politik v obýváku?  Další informace


 • Jak by měla vypadat kvalitní palanda?  Další informace


 • Kolik procent ze zisku z prodeje klubových dresů jde právě klubu a kolik procent jde právě výrobci dresů?  Další informace


 • Jak si sestavit jídelníček z cenově dostupných surovin když člověk posiluje?

  Žádný práškový proteiny, nebo takovýdle věci. Normální jídlo - čemu se vyvarovat (např. cukry) a co naopak jíst více?

  Další informace


 • Proc Google posiluje a Seznam oslabuje?

  Zajimaji me duvody. Nejradsi nejaky dobry clanek na to, pokud neco znate. Chci to pouzit na referat co pisu.Diky za pomoc.Retko

  Další informace


  Pripojeni k 2. PC pres net, aby nebylo poznat pripojeni  Další informace


  Omylem jsem nahoře stránky internetu zmáčkl pravé tlačítko a vypnul tak možnost napsat novou adresu. Jak to napravit?

  Díky Bohu, že mám otevřené aspoň tyto odpovědi. :D

  Další informace


  Google AdWords - rád bych vyzkoušel 600 reklamní kredit na reklamní kampaň, ale nechci doplácet  Další informace


 • Jak by měla vypadat plná moc?

  Dobrý den,pokud by se dotyčný chtěl nechat jít tetovat v doprovodu dospělého sourozence, musel by tento sourozenec mít udělenou plnou moc od rodiče / zákonného zástupce. Jak by měl tento dokument vypadat a kde se dá ověřit podpis?

  Další informace


 • Jak chytnout andulku tak, aby jí to nebylo nepříjmné, ale aby nemohla uletět ?

  Do ruky.

  Další informace


 • Co všechno se posiluje při stojce na rukou?

  Na co všechno je dobrá stojka na rukou, popři. i na hlavě? Nejspíše posiluje ruce a balanc, ale má vliv i na něco dalšího? Někde jsem se dočetla, že by měla odbourávat i stres.

  Další informace


 • Napínanie svalov posiľuje vôľu  Další informace


 • Co může dělat skoro 18letý syn za účelem přivýdělku? Aby to nebylo moc časově náročné, ale zároveň zábavné.

  Vše co téměř 18 letého syna baví , pokud se mu ovšem podaří něco podobného sehnat. Nejen syn, ale i spousta dalších lidí by dělala něco zábavného a časově nenáročného za velmi vysokou odměnu. Z toho lze usuzovat, že takových míst nebude zřejmě přebytek. Poptávka je zkrátka větší než nabídka.

  Další informace


 • Jaký mám napsat důvod na odvolání proti nepřijetí na VŠ, když jsem měla z přijímaček 0 bodů?

  prostě přijmi prohru

  Další informace


  Jak si myslíte, že nakonec dopadne kampaň děkujeme odcházíme a vše kolem ní?

  docela by mě zajímalo jak k tomu přistoupí politici a jaký to bude mít všeobecný dopad (podle vás)

  Další informace


  Jak by mel podle vas vypadat prikladny manazer?

  Samozrejme by mel ovladat praci, nejen vedeni lidi, ale hlavne taky pracovni postupy v oblasti, ve ktere lidi vede. Ale co dal? Jaky je podle vas idealni manazer? A muzete klidne i poslat odkaz na nejakeho vyborneho znameho manazera.P.S.: A pokud jste podrizeni, dokazete tolerovat u nadrizenych namyslenost? Nebo ocekavate i tak pokoru?

  Další informace


 • Na jakém oleji či tuku smažit aby to nebylo nezdravé?

  Názory na to, které tuky se méně přepalují, tedy jsou vhodnější n smažení, se různí. Dnes se vrací k sádlu, jinak oleje. Nejdzravější varianta je smažené pokrmy nepřipravovat. -Rada odborníka, třeba se dovíte to, co o smažení pokrmů nevíte,Z olejů je nejvhodnější (tepelně nejstabilnější) rafinovaný olivový olej používaný na smažení především v zemích v oblasti Středozemního moře. Lze použít i kvalitní řepkový olej (pokud je starší, objeví se při smažení pach, většinou rybí, způsobený rozkladnými produkty oleje).Jinak je jasné, že smažení nepatří mezí doporučované úpravy potravin z hlediska zásad správné výživy a mělo by se omezovat. Smažení je úprava pokrmu, která je z hlediska zdraví nejméně vhodná, a to z více hledisek. Spotřebuje se při něm velké množství tuku a také při něm vznikají škodlivé látky. Navíc dochází k oxidaci použitého tuku. To vede ke vzniku tzv. volných kyslíkových radikálů, tedy velmi aktivních látek, které se značnou měrou podílejí na vzniku nádorových onemocnění a nemocí srdce a cév. Ochranu proti volným kyslíkovým radikálům poskytují antioxidanty, mezi které patří třeba vitamin C, E, beta karoten, minerální látka selen, koenzym Q10 a fytochemikálie (například lykopen, kvercetin, lutein a indol). Tyto antioxidační látky se nacházejí především v syrové zelenině a ovoci, proto se doporučuje jíst ke smaženým nebo pečeným jídlům velký zeleninový salát. a href"http://www.viscojis.cz/zachazeni-s-potravinami/zpracovani-potravin/259-smaeni" rel"nofollow" http:/

  Další informace


  Kolik by podle vás měla optimálně vážit 20letá žena při výšce 165cm?

  Nektera bude mit 65 a bude stihla, jina 58 a muze vypadat pri takove vysce tlusta. Zalezi na postave, nekdo ma silnejsi kosti, je tezsi. V kalkulacce je uvedeno Doporučená váha 50,4 - 68,1 kg. Ale nejlepsi kalkulacka je zrcadlo.

  Další informace


  Je mi 14 a měla jsem sex a byl bez gumy a měla jsem dostat menstruaci, jenže ja ji mam třeba hodinu denně a pak nic.

  V tomto případě bych ti poradila zajít s mamkou na gynekologii a laskavě na sebe dávat příště větší pozor .Gynekolog tě vyšetří a doporučuji ti když tam budeš a chceš mít sex nechat si napsat antikoncepci.Pokud jsi těhotná to my ti tu bohužel neřeknem už dopředu tě lituji ,protože ve 14 letech to není žádná sranda stát se matkou.

  Další informace


 • K čemu slouží pesíky a k čemu podsada.

  K čemu slouží chlupy na těle savců, kčemu podsada a k čemu pesíky?

  Další informace