• Jak byste ohodnotili společenské postavení těchto tří osob od 1 do 10 (1 = nejvyšší a 10 = nejnižší)? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak byste ohodnotili společenské postavení těchto tří osob od 1 do 10 (1 = nejvyšší a 10 = nejnižší)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak byste ohodnotili společenské postavení těchto tří osob od 1 do 10 (1 = nejvyšší a 10 = nejnižší)?

 • Který z uživatelů má podle vás nejnižší zisk bodů za měsíc v poměru ke své snaze?  Další informace


 • Postavení další zdi v bytě  Další informace


  Postaveni elektro sloupku  Další informace


 • Jak se postupuje u osob, pokud má virtuální kancelář - sídlo firmy, z hlediska insolvence, exekuce, kontroly daní apod?  Další informace


 • Koupily byste si společenské šaty přes internet?

  Ahojte, zajímalo by mne, jestli byste si na internetu koupily bez vyzkoušení společenské šaty nebo jen osobně na prodejně. Líbí se mi šaty v tomto módním salónu a href"http://www.gabriellashop.cz/spolecenske-saty/" rel"nofollow" http://www.gabriellashop.cz/ hellip /a , ale jsem bohužel z Brna.

  Další informace


 • Platí pro vás, že v jedné společnosti máte vysoké postavení a v jiné jste naopak nula?

  Já jsem například na škole, kde se vzdělávám, jeden z nejlepších žáků školy, nejlepší praxista z kluků a školní šampión v piškvorkách a zde na Odpovědi.cz jsem jenom troll a podprůměrný uživatel.

  Další informace


  Je stejný rozdíl mezi Bohem a člověkem jako mezi člověkem a zvířetem - otázka pro věřící (myslím postavení)?

  Pokud Bůh čistě hypoteticky existuje, pak je tento rozdíl propastně rozdílný. Zásadní biologický či psychologický rozdíl mezi člověkem a zvířetem ale pořád hledám. Lišíme se opravdu jen v drobných detailech (inteligence), které nám pomohly vybudovat a objevit věci, které zvířata nedokázala. Objevování vesmíru, digitální technologie, a další.Člověk není a nikdy nebyl zvířatům nadřazen. Lišíme se pár věcmi, ale jinak jsme úplně stejní. Vědci už bylo mnohokrát dokázáno, že to, co dělá člověka člověkem bylo prokázáno i u zvířat. Ať už jde o to, že poznáme svůj odraz v zrcadle (tuto schopnost mají i leckteří primáti, krkavcovití nebo delfíni), máme touhou zkoumat a objevovat (kdybych našla jedno nádherné video, hned bych připojila - velký primát zkoumal housenku a pak ji vrátil na původní místo, bylo zcela jasné, že nad ní přemýšlel), máme emoce a sny (majitelé psů si jistě vybaví, jak jejich zvířata projevují radost a jak sebou ve spánku při noční můře škubou), nebo pracujeme s nástroji (to umí opět i krkavcovití, ostatní primáti a další zvířata). Doporučuji mimochodem tohle skvělé video: a href"https://www.stream.cz/slavnedny/10011262-den-kdy-jane-goodallova-zahajila-svuj-vyzkum-simpanzu-14-cervenec " rel"nofollow" https://www.stream.cz/ hellip /a !.Je tedy mezi námi a ostatními zvířaty nějaký zásadní rozdíl? Já myslím, že hlavně štěstí a souhra různých okolností, který náš rozvoj odstartovala.

  Další informace


  Jaké společenské zřízení je v Číně ?

  Je tam vyvinutý socialismus nebo kapitalismus. Myslíte že jsme o Číně pravdivě informováni ?Doplňuji:Tak za tu špatnou informovanost nemůže Čína, ale státy které nechtějí aby se svět dozvěděl jak se v Číně žije a hlavně jakou obrovskou přestavbou a výstavbou Čína prochází. Lidé makají a jsou v podstatě spokojeni.Můj spolužák byl v Číně 2 roky za sebou, pokaždé celý měsíc. Naposled tam byl jako soukromý turista s manželkou ( zkuste to takto se dostat do USA). Za ten měsíc najel po Číně 6000 km a nikdo ho neomezoval. Chodil si kam chtěl a spal kde chtěl. O výstavbě, jaká tam probíhá, perfektní silnice a dálnice po celé !! zemi - to se u nás nedozvíme !!!Přesto, že to není laciná záležitost. Pojede opět !

  Další informace


  Jaké jsou tři nejkrásnější, tři nejpravdivější a tři vůbec nejlepší citáty které jste slyšeli či si přečetli ??

  Neříkej hop , dokud nepřeskoč횎ádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaříSytý hladovému nevěříDoplňuji:Nejkrásnější asi nebudou, o to pravdivější...

  Další informace


  Chodili jste do kurzů tance a společenské výchovy (do tanečních)?

  Za mých časů (70. léta) to byla samozřejmost. Kdo neměl taneční, měl těžký hendikep.

  Další informace


 • Jaký je nejnižší možný trest za usmrcení?

  V dokumentu Rozsudek jsem viděl, že jeden manželský pár dostal za tento zločin 3 měsíce ve vězení.

  Další informace


  Jak je to s pohybem osob v USA?

  My v Schengenu to mame, pokud vim, jenom na obcanku mezi staty, je to tak a nevite, jak to maj v USA?

  Další informace


 • Penzistka vyhrála v loterii tři miliardy, manžel jí los omylem vyhodil. Jak byste se v takové situaci zachovali?

  a href"http://www.novinky.cz/koktejl/214604-penzistka-vyhrala-v-loterii-tri-miliardy-manzel-ji-los-omylem-vyhodil.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dokáže být člověk zamilovaný do dvou osob současně, nebo je to zcela nemožné ? A čím je to vlastně způsobeno ?  Další informace


 • Nejnižší teplota hoření?

  Látky mají různou teplotu hoření, i různou zápalnou teplotu. Mě by zajímala nejnižší fyzikálně možná teplota hoření. Je to nějak omezeno (tj., je k tomu třeba nějaká reakce, která při nízkých teplotách neproběhne)?Existuje látka, která má tak nízkou teplotu hoření, že ji lze např. udržet v ruce?

  Další informace


 • Ve kterých starověkých státech bylo už při narození určeno, ke které společenské vrstvě bude člověk patřit.?

  Ve starověku bylo takovéto dělení do jednotlivých tříd snad ve všech tehdejších státech

  Další informace


  Kdo z těchto tří lidí má nejvyšší šanci vystudovat vysokou školu?

  Jedná se o vysokou školu ekonomickou.

  Další informace


  Kdo z těchto dvou osob je chytřejší?

  1. osoba - Po základní škole šla hned pracovat, protože si myslela, že nemá na to získat vzdělání.2. osoba - Šla na střední odbornou školu, dostala se do maturitního ročníku, ale maturita neudělala, protože měla problémy s určitou částí maturity. Nakonec skončila se základním vzděláním.

  Další informace


  Co má mít ostraha majetku a osob u sebe?

  co má mít ostraha majetku a osob u sebe při výkonu služby na svou obranu,co je povoleno a co je povinné pokud strážíte objekt i v noci?

  Další informace


 • Postaveni zahradniho grilu  Další informace