• Jak chovat morske koniky, mate s nimi nekdo zkusenosti a kolik penez cca stoji cele zarizeni akvarka pro ne? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak chovat morske koniky, mate s nimi nekdo zkusenosti a kolik penez cca stoji cele zarizeni akvarka pro ne?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak chovat morske koniky, mate s nimi nekdo zkusenosti a kolik penez cca stoji cele zarizeni akvarka pro ne?

 • Kolik cca stojí - doma jedna vana teplé vody ?  Další informace


 • Znáte někdo nějakou agenturu pro práci au pair v Kanadě? Nebo máte někdo zkušenosti s au pair v Kanadě?  Další informace


 • Uložení peněz. Kam s nimi?  Další informace


 • Kde najdu přesné statistické údaje, kolik je hostinských zařízení v Praze a celé ČR?

  Prosím Vás, kde najdu přesné statistické údaje,kolik je hostinských zařízení v Praze a celé ČR? Tím je myšleno všechny bary, kavárny, vinárny, restaurace atd..

  Další informace


  Jak člověk zpracovává(v žaludku)mořské ryby?

  Uplně stejně, jako každou jinou potravu

  Další informace


 • Znáte nějaké jiné velké internetové bazary jakou je například Aukro nebo bazoš? Máte s nimi dobré zkušenosti? Díky :-D

  Já se pohybuji dost často na a href"http://www.fler.cz" rel"nofollow" www.fler.cz /a a spokojena jsem nadmíru. Často zde nakupuji, občas prodávám.

  Další informace


 • Kolik peněz/cca/spotřebuje za elektřinu notebook?

  Když bude v provozu nepřetržitě 24 hodin.

  Další informace


  Další zařízení - neznámé zařízení - není ID instance zařízení  Další informace


 • jak chovat mořské živočichy? Kde sebrat vodu?

  jednou jsem ve zveráku viděla prodej takových pidi krevetek, nevim jestli jsou i sladkovodní, jak i tak jak lidé chovají mořské živočichy a kde berou mořskou vodu?

  Další informace


  Máte představu, kolik vody a chemie v ní obsažené je v bazénech po celé České republice v letních měsících?

  Obsah volného a vázaného chloru v bazénové vodě určuje vyhláška č. 97/2014 Sb. Pro plavecké bazény činí max. 0,6 mg/l, pro bazény s teplotou nad 32°C činí 1 mg/l.Obsah chloru v pitné vodě určuje vyhláška č. 252/2004 Sb. (evropská směrnice č. 98/83 EC). Maximální hodnota je 0,3 mg/l. V praxi se pohybuje mezi 0,1-0,2 mg/l.Neznám celkovou spotřebu pitné ani bazénové vody, ale troufám si tvrdit, že mnohem více chloru vypijeme z kohoutku než z bazénu.

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s kouřením v těhotenství? Jak moc může cca 8cigaret denně poškodit plod?

  Nevím jak moc ho to může poškodit. Asi dost. Jen nezodpovědná matka může udělat ze svého ještě nenarozeného dítěte pokusného králíka.

  Další informace


  Kolik (cca) stojí svatba s hostinou pro 40 až 50 lidí???

  Hostinu předpokládám realizovat ve venkovské restauraci.

  Další informace


 • Je pro člověka smrtelná velká dávka mořské vody?Třeba 2 litry..

  Pokud jde o množství - utopit se dá i v malé louži.Vypít 2 litry - určitě nezahyneš.

  Další informace


 • Kde bych mohla sehnat úlomek plexi? Cca 13x2 cm. Tl.cca 2-3mm. Rovný nebo prohnutý mírně. Napadl ně jen autoservis.Díky.

  To se dá najít ve sběrném středisku odpadů, nebo už v kontejnerech, které přistavuje obec (měla by).

  Další informace


 • Plnění obálek.Nerada bych jim naletěla a tak http://www.manualni-prace.cz/s luzby.php máte s nimi někdo zkušenosti?? Dík

  Nikolett14, pokud už víš, co je šedá lišta, tak si ji otevři a podívej se na odkazy k tomuto tématu. Je tam toho spousta a převážná většina názorů je o tom, že se jedná o podvod.Plnění obálek jako takové může být v pohodě, pokud narazíš někde v místě bydliště na společnost, která se takovou činností zabývá. Ta po Tobě nebude chtít perníze předem a bude pravděpodobně normálně platit. Na internetu jsem na solidní nabídku nenarazila.

  Další informace


 • Přiveze-li se dostatek mořské vody na ozdravné koupele, tak vydrží slaná voda déle nezávadná i vícero koupelí ve vaně?

  Otázka zní možná nesrozumitelně a tak to upřesním. Prostě si někdo přiveze z dovolené u moře domů pár barelů mořeské vody a napadne jej to využít na koupele třeba při různých kožních problémech a tak dále. Nechce ty koupele dělat uměle pomocí kupovaných solí, ale využít pravou mořskou vodu. Může tu vodu využít vícekrát? Pokud by se předem umyl normálně ve sprše, aby jí neznečišťoval a pak si ji v barelech přelil tu slanou vodu do vany tu slanou vodu a po koupeli jí kýblem a trychtýřem opět přelil zpět do barelů? Jak dlouho to může vydržet aniž by to nebylo zdraví nebezpečné? Tvoří se v tom nějaké bnakterie? V běřžné vodě ano, ale tady bych váhal. Přece jen sůl působí jako taková přirozená desinfekce proti bakteriím a mikroorganismům ne? Kolikrát by to tak šlo udělat? Před koupelí by se dala zahřát v hrnci na plotně ne?

  Další informace


 • Založení akvárka s Bojovnicí

  Dobrý den, našla jsem tu pár hezkých otázek k bojovnici a teď bych chtěla poprosit o shrnutí a doplnění pár otázek...Co všechno potřebuji, abych si mohla domů nastěhovat bojovnici? Akvárko, rostliny... kamínky? filtraci? bublinky? světlo?Jednu bojovnici mám dát jen do 12l akvárka, nebo většího (aby se cítila dobře)?Krmit čím chci nebo je něco co má vyloženě ráda?Nikdy jsem akvárko neměla, tak bych nechtěla nic pokazit.A jaké náklady - vstupní a průběžné - mám očekávat?Děkuju moc

  Další informace


  Velikost akvárka pro perleťovku  Další informace


  Jaké zvíře do kulatého akvárka?

  Má objem asi 10-15 litrů, je fakt velký. Potřebovala bych vymyslet něco jiného, než rybu. Měla jsem v něm závojnatky a paví očka, ale to akvárko není pro rybičky vhodné. Voda se často špiní a protože je to koule, tak filtrace a vzduchování vypadají neesteticky. Takže to zvíře by neměla být ryba. Pak by to nemělo být nic myšovitého, protože to by mamka neskousla (líbí se mi dalmatinské myšky:(. Mě napadla oblovka - Achatina, ale to je zase zvíře, co mi vyleze po stěně a zdrhne do pokoje. Jenže to akvárko prostě nemá víčko ... Co s tím? Jiné zvíře, než šneka? Nebo jak to zadělat? Poraďte prosím :)

  Další informace


  Existují zvířata, která se na farmě NEDAJÍ chovat pro maso, nýbrž pro produkty, třeba vlnu?

  Ovce se chovají na vlnu, ale stejně tak i na maso. Stejná situace je u lam ,koz a všech dalších zvířat, z kterých se dá vlna zužitkovat.

  Další informace