• jak citovat z www stránek? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak citovat z www stránek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - jak citovat z www stránek?

  • Jste si vědomi svých slabých stránek? Myslíte, že jsou odstranitelné?..



    Další informace


    Jak zvýšit návštěvnost stránek?



    Další informace


  • jak citovat z www stránek?

    Na co si dát pozor při citování elektronických internetových zdrojů. Jak srpávně citovat.V odkazu najdete různé možnosti a href"http://ciks.vse.cz/citace/internet.aspx" rel"nofollow" http://ciks.vse.cz/ hellip /a

    Další informace


    Jakou/kterou knihu jste četli, pokud jde o co největší počet stránek?

    Myslím knihu na čtení, žádné svazky slovníků a pod. Děkuji

    Další informace


  • Na webnode se dají dělat stránky zdarma, nevíte jak se do těch stránek dá vložit přihlášení?

    Myslím, že lépe než přes Webnode řešit přihlášení je využití free hostingu některého z hostingových serverů (IC.CZ, WZ.CZ, ENDORA.CZ) a nahrání některého z Redakčních systémů (široký výběr i s návody k instalacím na odkazu dole), kde je Přihlášení skoro u každého nutná součást :-) a href"http://navody.c4.cz/redakcni-systemy" rel"nofollow" http://navody.c4.cz/ hellip /a Nemá tam být ta mezera mezi písmeny ve slově systemy. Nevím jak odstranit.

    Další informace


    Jak funguje oslovení u facebookových stránek?

    Čím to je že nějaký příspěvek stránky osloví 5 lidí, a jiný 150 lidí? Oba bez jakékoliv propagace, jen jedna věta a obrázek a jsou v nich takové rozdíly..

    Další informace


    Blokování stránek pomocí jednoho slova?

    Dobrý den všem. Mám obrovský problém: všechny možné internetové stránky mi jdou načíst, ale kamkoliv dám slovo farmerama , nikdy se mi daná stránka nenačte! :(Např. (příklady nenačtených stránek): a href"http://www.farmerama.cz" rel"nofollow" www.farmerama.cz /a a href"http://www.hra-farmerama.blog.cz" rel"nofollow" www.hra-farmerama.blog.cz /a a href"http://www.facebook.com/farmerama" rel"nofollow" www.facebook.com/ hellip /a cs. board. bigpoint. com/farmeramaa další podobnéJak jste si všimli, kdyby byla chyba na straně hry, nešla by načíst jen stránka hry (popř. i fórum)! Ale nejdou načíst ani blogy o farmeramě, facebookové stránky o farměramě, ba i youtubeová videa, jejichž název obsahuje slovo farmerama nejdou spustit! :( Neexistuje nějaké možné blokování stránek s jakýmkoli tématem farmeramy? Nebo prostě farmerama ukončila svou funkci i se všemi stránkami s ní spojenými? C: Máte podobné problémy? Fakt nevím, čím to je. :/ Děkuji za odpovědi! :)Doplňuji:Jsem připojen přes wi-fi. :) Blokace je možná. :)Ale na druhou stranu to nejde ze 2 počítačů, které máme doma. Jsou připojené na stejné wi-fi. :) Že by to blokoval sám router? Taky mě to napadlo. :/

    Další informace


    Admin stranek



    Další informace


    Blokování některých čistých webových stránek a e-mailu.



    Další informace


    Jaké menu do www stránek



    Další informace