• Jak dlouho? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak dlouho?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak dlouho?

 • Jak hluboko pod zem se lze dostat? A jak dlouho by člověk přežil třeba 150 km pod zemí?


  Dámy, na jak dlouho si dokážete sednout pod vodou?


 • Jak se dostanu z letiště v Edinburghu na vlakové nádraží tamtéž a jak dlouho mi bude trvat cesta?


  Jak a za jak dlouho se lze v Praze nejrychleji dostat z Černého mostu na hlavní (Wilsonovo) nádraží?


 • Jak dlouho vydrží mobil pod vodou a jak hluboko?


 • Dobry vecer jsem delsi dobu bez prace slaplacim uver 3000 a celkem davam splatum 7 tisic za jak dlouho nastane exekuce?

  nemam na placeni uveru
 • Jak dlouho Vám vydrží barva od kadeřnice?

  Mám od kadeřnice zelenou barvu, která ji zbyla když natírala okapy. Mám ji asi dva roky a pořád je dobrá.Doplňuji:Určiě zelenou vyzkoušej. Je to můh sen od školky. Jeden spolužák tam měl lupenku a mazali ho zelenou, ale i červenou mastí ve vlasech. Nosil to pod šátkem, ale i tak jsem mu záviděl. Řákal jsem si, že až vyrostu, nechám si udělat zelené vlasy / ta červená dost smrděla / Bohuřel, než jsem to realizoval, tak mi vypadaly vlasy.
 • Jak dlouho O2 uchovává data o aktivitě uživatelů na internetu?

  Komunikace ať telefonní, či pomocí internetu je poskytovatel povinen 3 měsíce uchovávat.
  Formátuje se mi 1 TB HDD, když ukazatel kolik je naformátovanýho je pořád stejnej? A jak dlouho to může trvat?

  A tak nic, když už ti to začíná zelenat... ) :D :D
  Ahoj nevité jak dlouho trva instalace ovladače grafiky AMD?

  Instalace už trva 1.h. děkuji
 • Jak vypadá cela předběžného zadržení a jak vypadá ? Jak tam lze být zavřený dlouho ?

  a href"http://www.nasedecinsko.cz/decinsko-aktualne/celu-predbezneho-zadrzeni-uz-znaji/?aktualitaId8315" rel"nofollow" http://www.nasedecinsko.cz/ hellip /a CPZ je malá místnost něco jako cela ve vězení,akorát,že do CPZ vás můžou zavřít jen na pár hodin.Pak buď pustit nebo obvinit z něčeho.....
  JAK DLOUHO JE PROMLČECÍ DOBA

  Po letech mě VZP napsali,že tam mám nezaplacené určité měsíce.Tuto pohledávku jsem uhradila.Ještě mám doplácet penále,které je o několik set procent větší,než samotný nedoplatek.Jak dlouho je promlčecí doba ?
  Daňová evidence-jak dlouho se musí uchovávat doklady k daňové evidenci?

  Obvykle po dobu 3 let,ale ještě jsou další nařízení které tuto dobu prodlužují.Pro vaši orientaci jeden odkaz: a href"http://www.inkam.cz/SPRAVA-DOKUMENTU/Archivace-dokladu-podle-zakona.html" rel"nofollow" http://www.inkam.cz/ hellip /a
 • jak moc a jak dlouho bolí rozvod?

  když je někdo s nekym 20let,najde si nekoho jiného,bolí i přesto rozvod??jak dlouho trva,nez to bolet prestane?co delat,pokud trapi ten clovek výčitkami,sebeobvinovanim?
 • Cvičíte během dne? Co a jak dlouho a s jakými výsledky?

  Lepší je cvičit denně 10 minut než jednou týdně 2 hodiny. Co cvičíte a jak dlouho a kolik minut denně a zda pozorujete nějaké změny k lepšímu. Potřeboval bych motivaci a inspiraci. Děkuji.
 • Jak asi dlouho trvá přeplavat Lamanšský průliv v zimě tomu, kdo měl na základní škole hodnost mořského koníka v plavání?

  Řekněme, že je i docela otužilý a nepotřeboval v kurzu plavání rukávky.Také zvolí místo, které není zamrzlé, takže má opravdu volnou cestu.Na vlak nemá peníze a žádná výzva mu není dost dobrá. Na desítky rad o tom, aby to nedělal naprosto hází bobek.
 • Za jak dlouho se dostane potrava do tenkého střeva,jak dlouho tam je?

  Závisí to na zdravotním stavu člověka ( slinivka, žlučník a pod.) a druhu potravy ( glykemický index potravy).Normální doba pohybu stravy od úst až na konec tenkého střeva je 5 - 7 hod.
  Za jak dlouho a na jak dlouho zabírá živočišné uhlí?

  A je volně dostupné v lékárnách ? DěkujiDoplňuji:Na jak dlouho ustanou problémy?
  Může mít problém s nateklým krkem příčinu v průvanu? Za jak dlouho se toho lze zbavit a jak?

  Ahoj, mám problém 2-3 dny s nateklým krkem, nespím celou noc, pomalu se nemůžu ani hnout. Spala jsem asi týden s otevřenými okny ze zdravotních duvodu. Jedna se o průvan, který se usadil pod uchem a na krku? Co na nej pomáhá a za jak dlouho prejde?
 • Jak asi dlouho fena hárá?

  My jsme domluveni s jednou pani na připuštění psů a naše fena akorát hárá v srpnu a my v půlce srpna jedeme na dovolenou a kvůli tomu se bojíme že to hárání propásneme!! :(