• Jak dlouhou březost mají fretky ?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak dlouhou březost mají fretky ??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak dlouhou březost mají fretky ??

 • Katolíci mají papeže, komunisté mají Vladimíra Iljiče Lenina a koho mají kapitalisté?


 • Jak mají být vysoké schody?


 • Jakou mají Asiaté (a konkrétně Japonci a Číňané) barvu očí?


 • Jak se jmenuje pečící pec na rohlíky, jak mají např. v Lidlu. Taková ta skříň.. Já si na to ne a ne vzpomenout..

  Doplňuji:Super, to je ono, díky...
 • Doporučil by mi někdo nějaké dobré filmy na dlouhou cestu? Díky

  Doplňuji:na žánru nezáleží,ale spíše komedie,akční nebo klidně i horor.
 • Jak nechat správně uležet syrečky? Jak dlouho se mají nechat ležet? Jak uskladněné? Jak poznám, že jsou ještě jedlé?

  Doplňuji:Osobně mám taky pocit, že to vždy příliš brzy vzdám. Nedávno se mi povedlo na ně zapomenout (v lednici ovšem, v kelímku) a byly mooc dobré. Ale přece je tam nenechám půl roku :) - mrknu příště na datum spotřeby a zapíšu do kalendáře :) Uvidíme.
 • Nosíte náušnice stále? Jak dlouhou pauzu je možno udělat aniž by dírky zarostly?

  Agneto pokud máš dírky v uších už dlouho tak nezarostou:-))Bohužel nezaroste ani piercing:-((
  Nevíte jak se mám sama ostříhat jak mají holky sestřih 'Justina Biebera'? Děkuju za odpovědi..

  Holky co mají od levé nebo pravé strany tu patku jako dřívější Justin Bieber-..
 • Jak se přišlo na to, že fretky domácí makají?

  Nikdy jsem neslyšel že by fretky domácí makaly.Říká se , že někdo maká jak fretka. A to je odvozeno od rychlosti, svižnosti a hbitosti, jakou se fretka pohybuje.
 • NTB s dlouhou výdrží


 • Jak dlouhou dobu má zaměstnavatel na vyplacení náhrady mzdy za pracovní ůraz?


 • Jak se orientují poštovní holuby? Jak jim určím místo, kam mají doletět?

  Doplňuji:Děkuju! :)
  Jak dlouhou zimu by teoreticky mohly rostliny vydržet?

  Zcela hypoteticky.Kupříkladu rostliny u nás v ČR. Rostliny by se stačily připravit na zimu jak to obvykle dělávají a pak by začala zima, ovšem tato by nikdy nekončila. Jak dlouho by rostliny vydržely?
 • Potřebovala bych na netu najít postup jak se vyrábí ten postroj jak mají na sobě asistenční psy,s tím červeným křížem..

  ..nemůžu to nikde najít protože nevím jak to do vyhledávače přesně pojmenovat. Díky za pomoc
 • Jak se měli zaměstnanci za socialismu o proti tomu jak se mají dnes ? Jaké například měli např. benefity a příplatky ?

  Benefity byly dvoje. oficiální - třeba zaměstnanec podepsal smlouvu na 10 let a dostal byt a nebo stabilizační půjčku anebo se postaral, aby benefit od firmy dostal neoficiálně. jen musel vymyslet, jak to dostat přes vrátnici.No a ti co byli hodní a třeba v práci si zničili zdravím, tak jim zaměstnavatel nabídl méně namáhavou práci s doplatkem do původního průměru.Jo a na Mikuláše odboráři dostali kolekci na stromeček a mohli si odstát na náměstí frontu na kilo mandarinek á jedno dítě.A v novinách nebyly bulvární zprávy, ale pravidelná černá kronika. A jinak samé tuzemské pozitivní zprávy.
 • jak dlouho trvá březost u koček?

  Březost domácí kočky trvá přibližně 9 týdnů, fyziologická délka březosti počítána od krytí se pohybuje v rozmezí od 56 do 71 dní,[16] průměrně 65 dní.oprava odkazu: cs. wikipedia. org/wiki/Kočka_domácí
  Smrdí fretky?

  přemýšlela jsem že bych si pořídila fretku ale jedna spolužačka říká že toto zvířatko smrdíje to pravda?
  Jak zvládnout březost křečíka džungarského?

  Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu.Koupila jsem si dvě samičky křečíka džungarského, ale myslím si, že jedna z nich je březí a bojím se, že až se narodí mláďata, tak by jim mohla druhá samička nějak ublížit. Může se to stát?
  Jak jsou druhy/názvy draků? V pohádkách má 7 hlav a v Half-Life hře je drak 3 hlavý, ale mají i oficiální názvy?

  Nejhorší ze všech je drak krabicový, jenom ve hrách asi nefiguruje. Ten drak je prý tak strašný, že po něm nefunguješ ještě tři dny a nemáš žádnou munici ani kapesní nožík.
  Co znamená výraz latentní březost u srn?

  U srnky probíhá část březosti latentně (skrytě). Srna je po říji oplozena a plod (plody) se běžně vyvíjejí, ale v zimě se vývoj plodů zastaví aby srnu zbytečně v tomto náročném období nevyčerpával. Po uplynutí několika týdnů se vývoj opět nastartuje a na jaře srna porodí vyvinutá srnčata. a href"http://www.priroda.cz/lexikon.php?detail74" rel"nofollow" http://www.priroda.cz/ hellip /a Doplňuji:U některých našich volně žijících zvířat je možná i tzv. superfetace (např.u zajíce, lasic...) což znamená, že ještě probíhá březost a už během této březosti samice znovu zabřezne. K tomu dochází za příznivých klimatických podmínek kdy je dostatek potravy. U lasic (většinou u kolčav) údajně k tomuto jevu dochází když se v přírodě přemnoží hlodavci, nejběžnější potrava lasic. Myši prý produkují hormon přemnožení a tím, že je lasice konzumují, tak mají častěji říji a mohou mít i 2-3 vrhy za rok.Po porodu prvních mláďat probíhá dál vývoj následujícího vrhu.