• Jak fungují dvě antény na wifi routeru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak fungují dvě antény na wifi routeru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak fungují dvě antény na wifi routeru?

 • Zapojení Antény se zesilovačem  Další informace


  Jak naladit Nokia Mediamaster 9600S? Dostal jsem tento satelit a nejde mi nastavit otáčení satelitní antény.  Další informace


 • Zapojení společné antény  Další informace


  WiFi router za WiFi routerem a další WiFi router  Další informace


  Test anteny  Další informace


  Ruseni anteny routerem  Další informace


  Připojení do nastavení wifi routeru Air live 802.11G WL-5460 AP  Další informace


  Propojení dvou wifi routerů  Další informace


  Prodloužení antény????  Další informace


  Problém s Wifi- síť nalezena jen vedle routeru  Další informace


  Potrebuju poradit s vyberem wifi routeru SMC  Další informace


  Nastavení wifi antény nanostation 5 loco  Další informace


  Montáž externí antény k routeru  Další informace


  Lze nějak zvětšit sílu z routeru vysílaného WiFi signálu?

  Ahoj, mám router D-Link DSL 2741B, který má dvě anténky, které slouží k vysílání WiFi signálu a nějak mi nestačí síla signálu – potřeboval bych ho trochu zesílit. Lze to nějak udělat? Např. namontovat na router místo těch dvou miniaturních antének nějaké větší, silnější? Slyšel jsem o možnosti zakoupit k WiFi přijímači od TP-Linku silnější 8dB anténku, která má větší citlivost a signál lépe zpracuje.. No jo, jenže je to jen polovina mého problému vyřešena. Potřeboval bych totiž chytit signál WiFi i na telefonu a k tomu přijímač TP-Link nepřipojím, protože nemá USB port :-D Proto prosím o radu, jak lze zesílit vysílaný signál. Děkuji :-)

  Další informace


  Kvalita anteny  Další informace


  Jak změnit jméno a heslo k přístupu na stránky wifi routeru?

  Monentálně jsou tato admin admin a mám v úmyslu je změnit.Jde to nějakým způsobem?Jedná se mi o změnu hesla k wifi,domnívám se,že se na mou síť někdo připojuje a chtěla bych tomu změnou hesla zabránit.Děkuji za případné odpovědi,popřípadě postup.Doplňuji:jedná se o TP linkna stránky se dostanu v pohodě,své heslo k wifi vidím,ale nevím,jestli se tam dostane i někdo jiný,aby se k tomu heslu dostal.Protože tovární nastavení routerů mají snad všechny stejné(to admin admin)ale nejsem si jistá jestli,když někdo zadá do vyhledavače to známé 192...(i zde na odpovědích byla rada jak heslo k wifi změnit)a přihlašovací údaje jsou standardní,jestli to vidí každý,nebo jen můj počítač a jiný ne.

  Další informace


  Jak nastavit WPA/WPE na DSL wifi-routeru D-Link G664t ?  Další informace


  Dvě WIFI sítě vysílané z jednoho routru  Další informace


  Anténa k WIFI routeru  Další informace


 • Kde seženu oldschoolové brusle, které nemají kolečka za sebou, ale dvě a dvě?

  Je to těžší, než jsem si myslel ale zkus a href"http://www.aukro.cz" rel"nofollow" www.aukro.cz /a příklad zde: a href"http://aukro.cz/koleckove-brusle-delka-od-16-21-cm-i1473447403.html gallery" rel"nofollow" http://aukro.cz/ hellip /a nebo zde: a href"http://aukro.cz/krasne-dvourade-koleckove-brusle-jedine-v-cr-i1469478251.html gallery" rel"nofollow" http://aukro.cz/ hellip /a (růžové jsou asi lepší pro dívky :)

  Další informace