• Jak jdou tyto vojenské hodnosti správně za sebou? Kdo je z nich nejvýš a kdo nejníž? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak jdou tyto vojenské hodnosti správně za sebou? Kdo je z nich nejvýš a kdo nejníž?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak jdou tyto vojenské hodnosti správně za sebou? Kdo je z nich nejvýš a kdo nejníž?

 • proc se mi neukazuje,kdo mi dal palec?jakoby dva uzivatele pod sebou splívají do sebe?  Další informace


  Kdyby se porvali Radovan Kaluža a Chuck Norris, kdo z nich by vyhrál?  Další informace


  Kanady vojenské vz 2000  Další informace


  Jak se jmenuje tanec, který se tančí v řadě za sebou, skáče se snožmo dopředu a dozadu a vykopává se levá a pravá noha?  Další informace


  Hodnosti pro fórum  Další informace


 • znáte nějaký film který se odehrává na vojenské škole?

  Doplňuji:budu rád za každý komentář. :)

  Další informace


  máte rádi 1D??????? a kdo je z nich nejlepší??? za mě Louis :)

  Jsi blbá nebo jo?

  Další informace


  Proč je na CD refrén na konci písně jen jednou nebo na nejvýš 2x a na koncertě je refren na konci písně třeba 5x?

  Bejvá tomu tak u největších hitů - natahujou je, aby si je účastníci užili dosyta a zařvali si ) gt

  Další informace


  Jak jdou díly Twilight za sebou?

  StmíváníNový měsícZatměníRozbřeskDále vyšla kniha od Stephenie Meyerová Krátký druhý život Bree Tannerové - je to příběh novorozené upírky Bree, která se objevila v 3. dílu (Zatmění).Chystá se však ještě kniha Půlnoční slunce , je to opět příběh z prvního dílu, ale očima upíra Edwarda. Sama Stephenie neví jestli knihu vydá, můžete si stáhnout rozepsanou knihu zde - gt a href"http://www.uloz.to/3681862/5-pulnocni-slunce-midnight-sun-doc" rel"nofollow" http://www.uloz.to/ hellip /a Kdyby to někoho zajímalo Stephenie Meyerová napsala ještě knihu Hostitel . Je to také sci-fi, ale nejsou zde žádní upíři, vlkodlaci apod., ale o jakýchsi mimozemšťanech. O knize ale moc nevím - nečetla jsem.

  Další informace


 • Kdo a kdy vymyslel vojenské tanky?Díky

  Chtěla jsem kousek textu okopírovat, ale nejde. Proto vkládám odkaz přímo.Jso zde uvedeny i typy tanků.

  Další informace


  Jak/v čem se od sebe liší vojenské pohřby ve světě?

  Zajímalo by mě, v čem a jak se odsebe odlišují celkově vojenské pohřby ve světě (Amerika, Kanada, Německo, Anglie, Česká republika, Austrálie). Děkuji

  Další informace


 • Koupil jsem od obce pozemek s budovami, které nejsou zapsany v katastru nemovitostí. Kdo je povinen tyto budovy zbourat?

  Koupila jsi pozemek s budovami. Ty jsi vlastník. Budeš tedy i ty bourat, pokud nebyla s obcí předem jiná dohoda. Ty budovy nejsou zapsány, tudíž to jsou černé stavby. Další možností by bylo pokusit se budovy legalizovat a nebourat je.

  Další informace


 • Střetnou-li se proton, elektron a neutron mezi sebou, tak jaké budou mít mezi sebou vztahy/vlastnosti/reakce?

  Bude rozdíl v těchto podmínkách? (některé věci nemusí dávat smysl - tak nějak teď střílím)1) kapalina2) bod mrazu3) bod tání a tuhnutí materiálu/skupenství4) výboj5) 1000 voltů6) tekutý dusík7) chemická reakce8) nevím dál.. kde by to bylo zajímavé?

  Další informace


  Proč mají všichni gramatiku za pravopis? To si to prostě nenajdou na internetu a jdou jak ovce s tím, kdo to řekl první?

  Gramatika je slovosled, ne? Čili můj pes šel a ne můj pes šla. Děda lezl a ne děda lezla. Tvůj máma kouřila atd.Pravopis jsou i/ý ,s/z atd.Mám to správně? Poučte mě kdyžtak ,děkuji

  Další informace


  Kdo mi pomůže vyřešit tyto úlohy??

  Ahoj , chtěl bych poprosit o řešení a vysvětlení postupu při těchto úlohách:1) Před třemi roky byla matka třikrát starší než její dcera ,za 9 let bude matka jen dvakrát starší , kolik je let matce.2)Sukně byla nejprve o 20 % zdražena, pak byla o 15 % z nové ceny slevněna, takže stojí510 Kč. Vypočtěte její původní cenu a počet procent, o který se cena sukně celkem změnila.Připravuji za na přimací zkoušky na gymnázium a není vyloučeno ,že se v průběhu dalších dní ještě na něco zeptám , děkuju za odpovědi...

  Další informace


 • Jaké jsou hodnosti hasičů?

  Jaké jsou hodnosti hasičů?

  Další informace


  Jak je to s těmi autorskými právy na Youtube? Mohu se soudit se sebou?

  Když tam založím 2 kanály, tak tam budu mít 2 účty. Na jeden kanál nahraji video a na druhý kanál nahraji stejné video. Co když ten 2. účet poruší práva toho prvního? Můžu to oznámit a požadovat náhradu? Dejme tomu že bych chtěl na sobě vysoudit třeba 5 tisíc. To před vánoci není k zahození. Ale těžko by se to vymáhalo. 5 tisíc nemám. Musel bych si to zaplatit nebo bych se se sebou mohl vyrovnat mimosoudní cestou? Mohl bych požadovat po poskytovateli jako majitel 1. kanálu aby smazal video na kanálu druhém? Ale ten druhý by s tím nesouhlasil, protože je taky autor? Oni by nevěděli že jsem tatáž osoba.

  Další informace


 • V armádě České republiky je hodnost kapitán, je potřeba pro získání této hodnosti vojenská škola? Jestli ano, jaká?

  to těžko ... opravte mě, jestli se mýlím, ale podle mého jde o hodnost získatelnou pouze zásluhami v bojích a vojenských operacích. Absolvováním vojenské VŠ získáte běžný vysokoškolský titul (mgr.).

  Další informace


  Co testuje tento test na vojenské škole?

  Je tam jeden test, kde jsou sloupce čísel a písmena a podle pokynů ve sluchátkách se označují kombinace. Nejdřív vám to řekne jak jsou ty sloupce rozvržený, a vy pak podle pokynů musíte rychle najít správné číslo s písmenem. Je to docela rychlé.Nevěděl by někdo, co tento test testuje?

  Další informace


 • cekal jsem trosku jinou radu ohledne toho kasle.u lekare jsem byl,ten mi napise nejvys mucosolvan. Kdo mi poradí?

  Pokud chceš jiné rady podívej se zde do odkazu kde máš plno otázek a tam odpovědi co pomáhá na kašel

  Další informace