• Proč je několik procent Američanů a Kanaďanů rozmístěných po světě? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč je několik procent Američanů a Kanaďanů rozmístěných po světě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč je několik procent Američanů a Kanaďanů rozmístěných po světě?

  • Proč? Proč sááákryš proč? Proč je ten limit?



    Další informace


  • Na celém světě zemře na silnicích asi 1,3 milionů lidí. Kdy došlo na světě k první smrtelné dopravní nehodě?



    Další informace


    Jaký jsou rozdíly mezi řidičskými průkazy ve světě?



    Další informace


  • Jsou nekde na svete prazdne plaze? -iv-



    Další informace


  • Je možné oddlužit OSVČ? Případně, co dělat, pokud není možné platit závazky z předchozí činnosti?

    Projděte si zákon o insolvenci, nebo se obraťte na advokáta. Na odpověď na tomto servru je to málo informací.

    Další informace


  • V ledničce v mrazáku,jak jsou ty tymrazící trubky,tak ze 3/4 jsou trubky namražené a z 1/4 jsou trubky úplně holé.

    Jak je toto možné?

    Další informace


  • Jaké jsou ve světě ceny za máslo, chleba, vejce a mléko?

    Zajímalo by mě,jaké jsou ceny za mléko,máslo a chleba i vejce když v ČR už máslo stojí 60-70,-kč,chleba 30-35,-kč a mléko 22-30,-kč a vejce 4-5,-kč/ks,existuje pravda že v budoucnosti v ČR by mohl chleba stát 50-60,-kč,vejce 8-10,-kč/ks,mléko 30-40,-kč,máslo 90-100,-kč děkuji

    Další informace


  • Proč Američané léta páně 1945 neshodili atomovku přímo na Tokyo?

    A kde ji vůbec naložili, sestavili ji před odletem přímo v USA do finální podoby, tzn. byla tam šance že kdyby letadlo mělo nějakou poruchu a hapalo, tak by vybouchla ještě na jejich území a nebo to měli nějak promyšlené?

    Další informace


    Proč jsou na světě války?

    Dějiny lidí, to je přímo krvavý veletok. Hlavy si lidé rozbíjeli skutečně od pradávna, větší či menší konflikty pak provází člověčenstvo prakticky nepřetržitě a to přesto, že se na přelomu 19. a 20. století odvažovali někteří optimisté a obdivovatelé nové epochy doufat v opak. Nestalo se tomu tak, válčí se dál. (Net) -Vše má své důvody,vše má své následky.Základní příčina proč se válčilo,válčí a bude se válčit je v tom,že jsme vybaveni tzv. Zákl.instinkty .Patří k nim i hájení vlastního teritoria a chuť zvětšovat si ho.To funguje u každého druhu,ale my máme ještě k tomu to vyjimečné zařízení v palici,říkáme mu mozek.Ten nás dřív,nebo později dostane.Všechno tomu nasvědčuje.

    Další informace


    Co si myslí Američané o Češích a Češi o Američanech?

    Zajímalo by mě, co si sobě vzájemně a všeobecně myslí tyto 2 národy tzv. od A do Z. Děkuji

    Další informace