• Jak je možné, že při profesionálním golfu zemře caddy a hraje se dál ??? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak je možné, že při profesionálním golfu zemře caddy a hraje se dál ???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak je možné, že při profesionálním golfu zemře caddy a hraje se dál ???

  • kolik lidi se denne narodi a kolik zemre(at tragicky,nebo prirozene),na cele planete?



    Další informace


    Jak se hraje Dračí doupě ve dvou lidech?



    Další informace


  • Na celém světě zemře na silnicích asi 1,3 milionů lidí. Kdy došlo na světě k první smrtelné dopravní nehodě?



    Další informace


  • Když zemře vlasník bankovního účtu...

    ...zjišťujou banky kdo po něm zbyl, aby mohli pozůstalým předat jeho finanace a nebo to tam nechaj ležet a čekaj, jestli se jim někdo ozve, a když ne tak to prostě sbalej a dělaj jakoby nic?

    Další informace


    Když zemře majitel účtu, má disponent právo na peníze ?



    Další informace


  • ahoj nevíte jak se jmenuje ta herečka jak hraje v gymplu s ručeením omezeným loenku takovou holku

    Co to znamená - loenku takovou holku?Dívala ses na stránky seriálu?

    Další informace


  • kolik obyvatel v čr zemře za jeden rok?

    V roce 2012 zemřelo v České republice 108 189 osob, což znamená nárůst. Na 100 tis. osob středního stavu obyvatel připadalo celkem 1 029,5 úmrtí, tj. o 11,6 více než v roce 2011.Počet zemřelých 2012:muži - 54 550 ženy - 53 639 -Podrobnou statistiku za r. 2012 a předchozí roky najdete v odkazu. Za r. 2013 jjsem údaje ještě nenašla. Je to pdf, takže okopírujete celý text a vložte do Google.Zemřelí 2012 - Ústav zdravotnických informací a statistiky a href"http://www.uzis.cz/system/files/demozem2012.pdf‎" rel"nofollow" www.uzis.cz/ hellip /a

    Další informace


    Co když některá uživatelka/uživatel odpovědí zemře? Jak se o tom dozvíme?

    Uděláme dohodu jo?Předtím než umřeme, tak to sem napíšeme, aby to ostatní věděli :D

    Další informace


  • Dobrý den, chci se zeptat zda je možné požádat o prominutí soud, který mi dal zákaz řízení na 26 měsíců?

    Dobrý den, chci se zeptat zda je možné požádat o prominutí soud, který mi dal zákaz řízení na 26 měsíců po uplynutí 13 ti měsíců řádného života , vím, že to není výkon trestu a podmínka se krátit nedá, pokud se o to dá soudce požádat kde a jakým způsobem prosím, nejsem žádný maniak ani nic podobného, jen jsem udělala chybu a hodně o tom přemýšlela a vím, že jsem udělala blbost a chci se ospravedlnit a dokázat, že jsem rozumná a mám všech pět pohromadě, děkuji za odpověď.

    Další informace


    Je mozne uhlidat sve deti pred takovymi vecmi v dnesni dobe? A je mozne udelit dostatecny trest?

    a href"http://www.novinky.cz/krimi/350507-zvrhlik-lakal-deti-na-sex-sliboval-natoceni-erotickeho-videa.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace