• Jak je možné, že v seriálu Ulice Thea otěhotněla? To Štěpán nezná kondom? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak je možné, že v seriálu Ulice Thea otěhotněla? To Štěpán nezná kondom?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak je možné, že v seriálu Ulice Thea otěhotněla? To Štěpán nezná kondom?

  • Mohl by existovat odolný jedinec,který shlédl všech 2027 dílů seriálu Ulice?



    Další informace


    Zakoupí-li si zákazník kondom přímo u prostitutky, je dražší než v obchodě a zároveň kvalitnější?



    Další informace


    Jsou v Praze nějaký prostitutky u ulice?



    Další informace


    Proč jsou celebrity (herečky, zpěvačky, modelky) každou chvíli těhotné? To jejich pánové neznají kondom?



    Další informace


  • Kde se právě nacházíte? Můžete uvést název ulice, třídy, náměstí?



    Další informace


  • Autonavigace GPS GARMIN požaduje zadat ulici u vesnic v ČR, kde ulice nejsou. Dá se to přeskočit nebo obejít?



    Další informace


  • Včera jsem čučel na seriál ulice-není náhodou ten franta moc drzé? A jak byste reagovali vy?

    moc na to nečučím bo není čas tak nevím co a jak pokud ale nato hledí děti nezdá se mito jako dobré ukazovat jak se mají chovat a vůbec ne jak mají děti rodiče na háku-mýlím se? ano je jiná doba ale taková?

    Další informace


    Jak se jmenuje díl serialu ULICE kdy se poznají poprvé Miki a Míša?



    Další informace


    Proč se Libuška rozešla s Matějem ze seriálu Ulice? Děkuji za odpověď!

    Protože je to seriál a kdyby spolu dál chodili, asi by to byla nuda. Musí to přeci něčím zpestřit.Osobně se na Ulici pěkně dlouho nedívám. Považuji to za ztrátu času a tento seriál je pro mě kravina... - Pouze můj názor.

    Další informace


    Seriál ulice - DVD? Kde sehnat všechny díly?

    Doplňuji:EDIT I.: No tak o voyo vím, nevadilo by mi za to zaplatit. Jenže 200kč za měsíc mi přijde dost nato, že bych viděla třeba jenom 5 dílů. Na uložto jsem se koukala, ale našla jsem asi jenom 4 nové díly a staré ne. Možná jsem se špatně dívala, takže bych byla ráda, kdyby mi někdo hodil odkaz.

    Další informace