• Jak je to možný že se komentátoři dokážou takhlenc ovládat? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak je to možný že se komentátoři dokážou takhlenc ovládat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak je to možný že se komentátoři dokážou takhlenc ovládat?

  • Jak je možný když piju pivo z plechovky brčkem tak celou dobu hrozně pění, že to brčko musim nakonec vyndat?



    Další informace


    Jak je možný že když ze me teče pot i v klidu,že čelo a obličej mám uplně suchý.



    Další informace


  • Čím ovládat hlasitost domácího kina?



    Další informace


  • Mora CS 715 MW, jak ovládat jednotlivé plotýnky?

    Koupili jsme nový sporák Mora CS 715 MW se sklokeramickou deskou. V návodu není uvedeno jak přesně zapínat plotýnky. Samotná jedna plotna nejde zapnout. Když otočím knoflíkem nic se nestana, pokud pustím další plotýnku začnou hřát obě. Nevíte co s tím?

    Další informace


  • Jak lze ovládat tablet počítačem?



    Další informace


    Jak ovladat vzdalene PC pomoci stranky na internetu?

    Ahoj,Potrebuju na svoji stranku nejak dostat neco, pres co mohu vzdalene ovladat moje PC, jako treba pres TeamViewer, Google remote desktop, etc.Shrnutí: Potřebuju na webovou dostat nějaký přehrávač , přes který mohu ovládat vzdáleně PC.Diky.

    Další informace


    Jak ovládat blouetooth v PC (Windows XP).

    Mám PC Win XP a je nějaký odvladač na bluetooth abych se mohl připojit k mobilu.

    Další informace


    Jak je možný, že když mam super rychlej internet tak se mi v počítači pomalu načítaj stránky?nebo kde se vyskytla chyba?

    Doplňuji:Muj počítač je Mini notebook 4GB DDR3. AMD dual core 1ghz .. myslim že to by mělo stačit. CCleaner nefunguje a rychlost připojení 10M od UPC

    Další informace


    Jak lze ovládat například dataprojektor přes mobil?

    Dobrý den, dnes v hodinách informatiky, nám učitel prozradil, že nějakým způsobem lze ovládat například dataprojektor, neboli promítačku . Ale již nám neřekl jak. Proto se chci zeptat, jak to lze provést? Zda to jde pouze s použitím nějakého složitějšího vzájemného propojení, nebo jestli stačí třeba nějaká aplikace, která se naladí na signál dataprojektoru a bez žádných složitostí ho vypne...? Třeba jestli by to šlo na mém telefonu..? Android 4.4.4

    Další informace


  • Jak to, že hvězdy dokážou hořet tak dlouho, a jak se měří jejich teplota?

    Ještě lepší sradisti než fgh a Lgee by ti tvrdili, že se tam topí mimořádně výhřevným antracitem. Ostatně i to byla kdysi taková teorie :-)Na Slunci nic nehoří, alespoň ne v chemickém slova smyslu. Probíhá tam stabilní termonukleární fúze - přeměna vodíku na hélium, což je provázeno obrovským množstvím uvolněné energie. Zatím bylo takto spálena jen čtvrtina původní zásoby vodíku. Teplota byla změřena z barvy, tedy spektrálního složení světla, kde platí naprosto jednoznačná závislost na teplotě zdroje.

    Další informace