• Jak je to na maturiťáku? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak je to na maturiťáku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak je to na maturiťáku?

  • Jak řešíte v plavkách nebo dresech viditelné obrysy bradavek? Jak by jste to řešili u malé slečny a jak v dospělosti?



    Další informace


    Jak byste reagovali na otázku Jak se přišlo na to, že se mají krávy dojit položenou na stránce Děti se ptají PROČ?



    Další informace


  • Jak funguje katalytická lampa? Jak to , že ten kámen vydrží být tak dlouho horký?



    Další informace


  • Jak a za jak dlouho se lze v Praze nejrychleji dostat z Černého mostu na hlavní (Wilsonovo) nádraží?



    Další informace


  • Jak dobrý je pro Vás telefon Lenovo A806 z hlediska poměru cena/výkon a jak je vhodný pro příjem signálu?



    Další informace


  • To je slané jak živica jak to vzniklo a co to vlastně je ta živica ??? :)

    U nás doma (a to jsem teď napůl moravák žijící v čechách) to slyším téměř obden :) nejspíš to bude moravský dialekt, ale slyšel jsem to už i tady, ve východních čechách. No možno další brat z móravy to byl, kdo ví :)

    Další informace


    Dostal jsem placatku. Jak ji mám správně čistit a jak efektivně nalévat alkohol?

    Potřebuješ návod?

    Další informace


  • Organizace maturiťáku za třídu

    ahoj, máte někdo zkušenosti s organizováním maturitního plesu ??? Co je třeba vše zařídit ??? A je to velká práce ?

    Další informace


  • Jak funguje UPC wifi, jak to teď začli nabízet zdarma?

    Můžu používat internet v mobilu i mimo domov?

    Další informace


    Jak spojit počítače? Jak vytvořit superpočítač, propojit víc obyčejných, ale jak? Aby se procesory sčítaly

    To není nic nového, jmenuje se to distribuovaný computing .Prostě sosneš a nainstaluješ příslušnou aplikaci a ta se sama o zbytek postará.BTW - Naprosto nejvíc tohoto využívá NSA. Samozřejmě ty si myslíš, kterak pomáháš výzkumníkům v nalezení léku na rakovinu, ale ve skutečnosti tvůj stroj maká na rozlomení nějaké šifry pro vládu USA. Skutečné vědecké projekty jsou již v menšině. Svinský svět... :(

    Další informace