• Jak je to o svátkách? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak je to o svátkách?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak je to o svátkách?

 • Chinaski zpívají: Až se dneska večer budu tvářit zas jak Karel Gott... JAK se tváří Karel Gott???  Další informace


 • Jak je to s řízením skútra o obsahu125ccm se skupinou B? mám skútra 50 ale tvrdí mi známý že můžu i 125, jak je to? Dík  Další informace


  Jak hlasita muze byt hudba v aute ? Je to nejak omezene ? Nekdy se nestacim divit jak to mladym lidem duni .-iv-  Další informace


 • Jak dlouho se používá, a jak vznikl, pro střešní plochou tašku název „bobrovka“?  Další informace


 • Jak a za jak dlouho se lze v Praze nejrychleji dostat z Černého mostu na hlavní (Wilsonovo) nádraží?  Další informace


 • Jak dostat data/resp.jak se dostat do/z propadlé,dávno už neplatné sim karty?  Další informace


  Jak dobrý je pro Vás telefon Lenovo A806 z hlediska poměru cena/výkon a jak je vhodný pro příjem signálu?  Další informace


 • To je slané jak živica jak to vzniklo a co to vlastně je ta živica ??? :)

  U nás doma (a to jsem teď napůl moravák žijící v čechách) to slyším téměř obden :) nejspíš to bude moravský dialekt, ale slyšel jsem to už i tady, ve východních čechách. No možno další brat z móravy to byl, kdo ví :)

  Další informace


 • Ahojte,jak si mám sladit oblečení?nebo jak si ho mám spravit?

  Mám dobrý vkus pro účesy ale vždy se my k tomu nehodí oblečení a kámošky chodí do školy ve sladěném a COOL oblečení.A já mám vždy obyč. oblečení a mně se to nelíbí.Mohly by jste mě prosím poradit jak si sladit oblečení??nebo upravit?PS:Díky za každou odpověď....Doplňuji:jijijsxdjiowadfoehwdiuawfu

  Další informace


 • Dá se nějak zjistit, jak a kdy vznikly jména jednotlivých ulic a jak se jmenovaly dříve?

  Existuje na netu nějaká časová mapa nebo něco podobného?

  Další informace


 • Jak funguje UPC wifi, jak to teď začli nabízet zdarma?

  Můžu používat internet v mobilu i mimo domov?

  Další informace


  Jak blokovat ICQ kontakt? Nechci aby mi od některých ze seznamu ICQ chodili zprávy jak to udělat ale nemazat kontakt?

  Blokováni kontaktu ICQ

  Další informace


 • Byli jste někdy v kontejneru/popelnici? Jaké to bylo ? Jak jste se tam dostali a jak jste vylezli?

  Vzpomněl jsem si, že mě tam hodili spolužáci na základní škole před tělocvikem, kdyřž jsme čekali na školním dvoře a bylo to zajímavé . Učitel mi pak musel pomoci ven.

  Další informace


 • Jak byste seřidili tato slova podle toho, jak na vás působí?

  Často se o někom můžeme vyjádřit, případně se tak vyjadřují jiní těmito výrazy: Darebák, zrůda, krysa, zrádce, padouch, mrcha, bestie, lhář, zbabělec. Mohl bych pokračovat, ale nechci používat vulgární výrazy ani výrazy typu osel, vůl, kráva atd. Ale z uvedených devíti výrazů můžete sestavit vlastní žebříček? Nemusí mít 9 stupňů, pokud Vám některé výrazy připadají rovnocené.

  Další informace


  Jak by se měl správně v pračce prát kašmír a jak prát. když není pračka po ruce?

  Já bych ani hodnotné textilie jinak než ručně nepral. Nejdřív ve vlažné vodě s práškem nechat namočit na pár hodin. Pak lehce vymáchat a ručně vyprat mačkáním a mácháním. Neždímat, odkapat, nebo nechat vysušit na froté ručníku.

  Další informace


  1.Kdy mění síla rychlost tělesa a kdy zakřivuje trajektoriji? 2.Jak vzniká a jak se projevuje povrchové napětí kapalin?

  No já bych řekl ( hledat to nebudu) že vždy když dojde ke změně působení síly na pohybující se těleso dojde ke změně rychlosti a to vkladném nebo záporném smyslu.Trajektorii ( předpokládám že letícího tělesa) zakřivuje vždy, když je síla tak veliká že nedokáže udělit tělesu zrychlení větší než je gravitační zrychlení na Zemi 9,81m/s2. Říká se tomu že těleso letí po balistické dráze. V takovém případě rychlost tělesa obsahuje i složku volného pádu. Pokud síla udělí větší zrychlení než je 9,81m/s2 stane se z tělesa družice, která bude obíhat po oběžné dráze kolem Země.Otázky je třeba pokládat srozumitelněji a přesněji!Povrchové napětí je síla která vznika v molekulách kapaliny na rozhraní kapalin a plynů. Způsobuje, že kapalina drží do určité míry pohromadě v nějakém tvaru. Mimo jiné umožňuje kapalinám kapat !Doplňuji:Povrchové napětí vody také umožňuje některému hmyzu pohybovat se po hladině vody.

  Další informace


 • Co jsou to testy obecně studijních předpokladů? Co to testuje? Jak to vypadá v praxi (jak např. znějí např. otázky) ?

  Můžete si je projít v odkazu a href"http://www.scio.cz/in/2vs/nsz/osp/test-osp.asp" rel"nofollow" http://www.scio.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Meningokok - co to je, jak se projevuje, jak a za jak dlouho se dá vyléčit...

  Dobrý den, kamarádka nedávno zjistila, že má meningokoka, chtěl bych se dozvědět nějak stručně co je to za nemoc (jediné co vím je, že se jedná o bakteriální onemocnění), jak se projevuje, jestli u něj jsou nějaké trvalé následky (vždycky?), jak se léčí, za jak dlouho se dá vyléčit, a jestli z něj může odejít zase naprosto zdravá jako předtím. Díky za odpovědi.

  Další informace


  Jak dlouho budu po operaci zad v nemocnici? A za jak dlouho bych měl být úplně fit?

  Mám kombinaci Kyfózy a Skoliózy.Půjdu na dvě operace zad a mne by zajímalo jak dlouho může přibližně trvat můj pobyt v nemocnici a doba než bude vše opět v pořádku.

  Další informace


  Jak dlouho a jak nejlépe se léčí monokl ?

  Pokud jsi ´potkal drsnou pěst´, doporučuju mazat Heparoidem (apod.), držet v teple a občas ´masírovat´ - neomezíš tím velikost a vznik, ale urychlíš vstřebávání (´zmizení´). Případně ´pojídej´ vitamíny K a C.-)Pokud jde ale o hematom vzniklý ´spontánně´ nebo je příčinou jen ´malý´ úraz, bude lepší, když navštívíš lékaře - taky by se mohlo jednat o poruchu srážlivosti krve a nebo projev nějakého (i závažného) onemocnění!

  Další informace