• Jak jsou zajištěny servery třeba ve velkých firmách (100 a více PC) nebo třeba v nemocnicích, kde se potřebují rychle - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak jsou zajištěny servery třeba ve velkých firmách (100 a více PC) nebo třeba v nemocnicích, kde se potřebují rychle. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak jsou zajištěny servery třeba ve velkých firmách (100 a více PC) nebo třeba v nemocnicích, kde se potřebují rychle

  • Čo spája veľkosť detského oblečenia s veľkosťou lyžiarskych bot, kola od bicyklu, prstienku,,popruhov veľkých psov,



    Další informace


  • jak je velkých 250ccm?



    Další informace


  • Kdyz je firmou dany presny rozpocet na realizaci stavby,musi firma splnit na 100% nebo je mozne bez souhlasu o 100%navys



    Další informace


  • Jak nastavím rychlé volby (rychlé vytáčení) na Sony Ericssonu xperia ray?



    Další informace


  • Ve své hlavní práci pracujete více manuálně, nebo více zatěžujete hlavu a ústa? Co je váš hlavní zdroj financí?

    Doplňuji:Já to mám přibližně 1/2 na 1/2.

    Další informace


    Ahoj, která nebankovní společnost mi půjčí peníze rychle do 24 hodin? Peníze opravdu potřebuji a banka mi nepůjčí..



    Další informace


  • žijete více pro sebe a nebo více pro druhé?

    ..a kterej z těchto dvou způsobů vám dává lepší pocit životní náplně?Doplňuji:Ad led-no pokud mezi těmi lidmi na sebe moc nedbáš, tak je to jasný ..a pokud jsi mezi lidmi a s lidmi a moc o to nedbáš, tak je to taky jasný..pomohla nápověda? Tak jak to máš?

    Další informace


  • Psaní velkých písmen ve Wordu

    Obvykle přepínám režim malých a velkých písmem pomocí CapsLock nebo Shift. Teď jsem nevědomě musela použít kombinaci mně neznámých tlačítek a CapsLock nepřepíná a ve Wordu jde psát pouze velkými písmeny. Na netu to nemůžu dohledat,asi jsem slepoň... Zkusila jsem snad všechny kombinace, Ctrl+shift+A nefunguje....DíkyDoplňuji:zrušit psaní velkých písmen nejde jen u toho dokumentu, se kterým jsem zrovna pracovala, když se to stalo :-). V ostatních dokumentech je vše v pořádku.

    Další informace


    přepnutí velkých/malých písmen již napsaného textu

    Občas něco napíšu a pak si všimnu že jsem nepřepnul capslock a nejvíc mě štve to celé přepisovat. Jde třeba pri označení textu nějakou klávesou zkratkou text změnit na velká nebo malá písmena?

    Další informace


    Jak najít online servery v Call of duty: Black ops 2 (multiplayer, zombies)?



    Další informace