• Jak jste nazarili na tuto stránku poprvé (na odpovědi.cz)? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak jste nazarili na tuto stránku poprvé (na odpovědi.cz)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak jste nazarili na tuto stránku poprvé (na odpovědi.cz)?

 • Zná někdo tuto stránku?  Další informace


  Před kolika lety jste se poprvé dostali k internetu?  Další informace


  Kdy jste byli poprvé opilí?  Další informace


  Domníváte se, že detektor lži udělá někdy z vlka beránka, nebo z beránka vlka? Poprvé detektor použit 2. 2. 1937.  Další informace


  Dnes poprve a jak jsem zjistila ne na posled-jsem udelala knedlikove noky.  Další informace


 • Kdy jste poprvé letěli sami letadlem?  Další informace


 • Státní dluh Česka loni poprvé po dvaceti letech klesl vs. ČNB: Zahraniční dluh ČR loni dále stoupl na 2,86 bilionu  Další informace


 • sledoval jste někdo seriál Černá zmije?Když jsem ho viděla poprvé asi před 10 lety,zdálo se mi ,že měl více dílů!

  Doplňuji:a toto byla první řada? asi né,že? vždytˇhlavní hrdina tady zemřel!Já co si vzpomínám,tak se děj odehrával ještě v dávnější době!

  Další informace


  Jak jsem poznal vaši matku ve kterém díle poprvé pozná barney svého otce?

  Nemůžu si vzpomenout kterej díl to je přesně pokud někdo ví tak napište pls

  Další informace


 • Kdy jste se poprvé začaly malovat, holky :D?

  Díky za odpověď.

  Další informace


 • Kdy se poprvé objevily vítězné oblouky jako symboly válečných vítězství?

  Čtu znova kniu Vítězný oblouk, proto ta souvislost ...

  Další informace


  Kdo kdy přišel poprvé s tím bohapustým nesmyslem přeučování leváků na praváky?

  Jak je možné, že tento marazmus udržel až donedávna (leckteří přeučení stále žijí), když se již dlouho ví, že větší šikovnost jedné z rukou souvisí s tím, kterou část mozku máme vyvinutější (praváci levou a naopak)? Copak je nazastavilo ani to, když viděli, jaké to mělo dopady na jejich psychiku? Zní mi to jako takové to typické většinové chování většina nás je takových, tak ty nebudeš makovej . Sám jsem levák a jímá mě hrůza, když si představím, že by mě ještě před několika desítkami let něco podobného potkalo.Doplňuji:to aramah: která škola, probůh? Měli by ji zavřít a zažalovat.

  Další informace


 • Přišel už někdo na to, jak posunu trvale tuto stránku trochu doprava?

  Pořád mám vlevo ty trička a tak mi kousek odpovědí není vidět:-(( Nefunguje mi šipka a mám starý noťas bez myši, takže to posouvání je složité:-((Mám W7 a IE.Děkuji

  Další informace


  Internet Explorer - Aplikace IE nemůže zobrazit tuto webovou stránku.  Další informace


 • Slyšeli jste už slovo mluvník? Já dnes poprvé.

  Kliknul jsem si na odkaz a href"https://www.lingea.cz/slovniky" rel"nofollow" https://www.lingea.cz/ hellip /a a kromě nabídky slovníků, jsou zde i mluvníky. Nějak se mi nelíbí ten výraz. Mluvnice, na to jsme si zvykli, ale mluvník. Připomíná mi to mluvnice jako polednice, čarodějnice, a mluvník jako plivník. Slovník obsahuje všechna slova, mluvník asi mluvená, hovorovou řeč. Tak by to měl být lepší název hovorník. Co myslíte? Nebo máte něco takového doma? Děkuji.

  Další informace


  Jak si obyčejní lidé a tehdejší věděcká elita mysleli, že vypadá spermie, než ji bylo možno vidět poprvé mikroskopem?

  Pre prevažnú väčšinu ľudí bolo jedno, ako to vyzerá, ale dôležité boli pre nich výsledky a následky ich použitia.Vedecká elita usudzovala, bádala, popierala, hádala sa o pravdepodobnom tvare, skupenstve a hlavne o pôvode duše a matériu (spermiu)nechávala bez povšimnutia.Presne v zmysle:O čom neviem a nepredpokladám, to ani nejestvuje.Pátrať možno len po javoch známych, alebo predpokladaných, za účelom ich objavenia, alebo popretia.

  Další informace


 • Chodí vám z Odpovědí upozornění ohledně odpovědí na otázky nebo o doplnění otázek, na něž jste odpověděli?

  Včera jsem položila jednu otázku, dnes druhou.Včera mi asi po půl hodině přišlo oznámení o doplnění odpovědina otázku, pak přišlo upozornění na dvě odpovědi, na třetí nic.Dnešní otázka už má pět odpovědí a zatím jen jedno upozornění…Upozornění na vnitřní zprávu přišlo také se zpožděním.Nic jsem tu v nastavení neměnila… Napadá vás, v čem by to mohlo být?

  Další informace


 • Kdy a kde byla poprve použita guma jako školní pomůcka pro odstranění nespávného textu?Děkuji.

  Je to s podivem, že zrod mazací gumy známe zcela přesně. Tento drobný, ale pro běžného člověka významný vynález nese datum 15. dubna 1770. Tehdy autor mnoha známějších vynálezů Angličan Joseph Priestley přišel na to, že guma – tehdy dovážená z Jižní Ameriky –může být použita k mazání tužkou psaných poznámek. Od té doby se mazací pryž vyrábí v různých tvarech, barvách i vlastností (měkké, tvrdé). I když původně byly určeny jen pro mazání stop po tužce, během doby se začaly vyrábět i gumy na inkoust, propisovací tužku a i pro další kreslicí pomůcky (uhel, rudka, pastel).A jak bývá zvykem, i na takovéto “prkotině” se nechá slušně vydělat. Přičinil se o to Američan Hyman Lipman, když si 30 března 1858 nechal patentovat připevnění mazací gumy na druhý konec tužky. Tím vlastně přinutil každého zákazníka, aby si gumu koupil, i když ji nepotřeboval. Samozřejmě, že zákazník musel (a musí dodnes) pokaždé platit plech ve kterém je guma upevněna, jeho povrchovou úpravu, tvarování, připevnění k tužce. To vše po vypsání tužky vyhodí a koupí si to znovu s novou tužkou.Brzy nato se věřilo se, že schopnost opravit chyby není snadné, je třeba opatrnosti studentů.. Přes tyto obavy tužky s gumou byly extrémně populární. (tato věta je z angického zdroje, ale dnes mě zlobí Mozilla, spadla, takže zdroj nemám). a href"http://www.quido.cz/objevy/mazaciguma.htm" rel"nofollow" http://www.quido.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak na registraci na úřad práce (poprvé na úřadu)?

  Poprvé jdu na úřad práce, registrovat se. Rok jsem byla na pomaturitním studiu (byla jsem vedena jako student, tedy za mě soc. a zdrav. pojištění hradil stát), nemám ale žádné potvrzení/doklad o ukončení, apod. A zároveň jsem měla živnostenské oprávnění, které jsem přerušila (mám tedy doklad o přerušení živnosti). Co jsem se dočetla, tak jsou potřeba pouze 3 věci - občanský průkaz, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, doklad o přerušení živnosti (nebo doklad o výpovědi, apod.). Je to pravda? Budou chtít vědět, zdali jsem měla živnost na hlavní nebo vedlejšák? Na co se mě budou ptát? Děkuji za pomoc :)

  Další informace


 • Prosím , jak se starat o králíčka od doby kdy si ho přivezu. Kdy ho poprvé vyndat z klece a na jak dlouho? A co hlazení?

  Chvíli, den, pár dní, ho nech v kleci, pokud to nebude ušák zvídavák a nevyleze sám, pak ho vyndej a nech ho prozkoumat okolí - obrň se trpělivostí, bude mu to chvilku trvat. Rozhodně ho do ničeho nenuť, až se mu bude k tobě chtít jít, tak půjde.Já jsem toho svýho po pár dnech vyndala a byla s nim každej den x hodin v pokojíčku, ležela jsem na zemi a koukala, jak kouká, až mu to jednou nedalo, šel ke mně a pak u mě už zůstal :))) Ale taky si myslim, že jsem měla štěstí, Bobek je hodnej, mazlivej, nedělá kravák, je čistotnej atd. atd.Podívej se na stránky kralici.cz a neudělej tu samou chybu, co já. Nejdřív si o tom něco přečti, než do toho skočíš po hlavě :)) Hodně štěstí!

  Další informace