• Jak k tomu bude přihlížet soud a bude k tomu přihlížet? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak k tomu bude přihlížet soud a bude k tomu přihlížet?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak k tomu bude přihlížet soud a bude k tomu přihlížet?

  • Přijde vám normální, že se soud se spadlým mostem ve Studénce táhne 8 let a nakonec jsou všichni nevinní?



    Další informace


  • Zjisti to soud



    Další informace


  • Můžete mi někdo poradit, kde najdu ke stažení mp3 Motorband se Střihavkou - Poslední soud?

    Všude nacházím jen verzi s Pepou Šuterou, ale já potřebuju s Kamilem. :-)

    Další informace


  • Návrh na trest podal samosoudce okresního soudu. Soud se tak bude konat také na okrese?

    Proti návrhu trestu samosoudce jsem se odvolala. Již jsem se na tuto otázku zde ptala, ale přijde mi, že se nejdená o odvolání proti rozhodnutí soudu. Jedná se teprve o odvolání proti návrhu trestu. Myslím, že by soud měl probíhat na okresním soudě, ne? Jelikož žádný soud na okresním soudě ještě neproběhl. A podala bych-li odvolání proti rozsudku okresního soudu, poté až by to šlo na krajský soud, ne?

    Další informace


    Myslíte si, že domáhání se svých práv v ČR a jinde není moc demokratický proces kvůli vysokým soudním poplatků za soud?

    Myslíte si, že domáhání se svých práv v ČR a jinde není moc demokratický proces díky vysokým soudním poplatků za soud? -Pozor na předložku díky - pužívá se jen v kladném významu Mám tím na mysli, že lépe mohou uplatnit své práva bohatí než chudí. Bohatí také mají více peněz na obhájce, pokud něco provedou.Myslím si, že ve vězení jsou častěji kvůli tomu lidí chudí než bohatí lidí a většina doživotně odsouzených nemělo dost peněz na kvalitního právníka.Jaký máte na to názor vy?

    Další informace


    Proč mi soud vrací poplatek?

    Podal jsem k soudu žalobu na dlužníka a zaplatil jsem soudní poplatek. Soud vydal platební rozkaz a dlužník podal odpor. Nic jiného se zatím v řízení nestalo. Očekával jsem tedy zrušení platebního rozkazu a nařízení jednání, ale místo toho mi od soudu přišel dopis, že mi vracejí soudní poplatek v plné výši, s odkazem na § 10 odst. 1 zákona o soudních poplatcích, kde se píše jen: Soud vrátí poplatek z účtu soudu, jestliže jej zaplatil ten, kdo k tomu nebyl povinen. Žádné další odůvodnění. Nechápu, proč mi soud chce poplatek vrátit. Samozřejmě bych neměl nic proti tomu, kdyby soud chtěl v řízení pokračovat zadarmo, ale obávám se, že to tak není a že soud nějakým záhadným způsobem zároveň zastavuje řízení - přestože k tomu nemá žádný důvod a přestože mi o žádném zastavení nedal vědět. Myslíte, že bych se proti vrácení poplatku měl pro jistotu odvolat (i když se tím řízení protáhne cca o rok)? Aby si pak nějaký soudce nevymyslel, že když jsem neprotestoval proti vrácení poplatku, automaticky jsem tím souhlasil i s oním záhadným zastavením řízení.

    Další informace


    Sledujete soud s Krejčířem? Dostal 35 let.

    Zdá se Vám trest adekvátní? Údajně spáchal 100 kriminálních činů. :-((

    Další informace


    Může soud otci zvýšit alimenty, pokud má příjmy stále stejné?

    Pokud otec vykazuje stále stejné příjmy, může mu soud i přesto zvýšit alimenty? A bere soud v úvahu argument matky, že má další dvě děti, o které se musí starat s druhým manželem?

    Další informace


    Soud o Vás bez Vás? Co s tím máme dělat? Prosím, poraďte..

    Přítel rád cca 4 roky zpátky jel 2x metrem bez jízdenky a při tom ho pokaždé vymáknul ervizor a pokaždé dostal pokutu 1000,- Kč.. Časem na to zapomněl a vzhledem k tomu, že se mu již nikdo skrz toho už neozval, myslel, že je to již promlčený.. Přednedávnem mu ale přišel dopis, že má uhradit nějaký firmě z Brna cca 1000,- Kč, za soudní poplatky a když do té firmy volal, o co se jedná, řekli mu, že jsou vymahatelé, zplnomocněni dopravcem a na soud ho dali, že nezaplatil dopravci 18000,- Kč (2x pokuta + penále) a že splátkový kalendář není možný a musí to uhradit vše naráz.. Proč ale ho nekontaktovali na trvalém, ani přechodném bydlišti? To čekali, až bude dluh takhle velikej? Co teď s tím? 18000,- Kč zrovna teď naráz dát nemůžeme..!Doplňuji:To rád tam být nemělo, původně byla věta formulována: ..ráda bych se zeptala.. sle pak se i to nehodilo, tak jsem to přepsala.. :)

    Další informace


    Může být soud podjatý, pokud tam manželka pracuje a rozvádíme se?

    Manželka pracuje na soudu jako zapisovatelka a budeme se rozvádět, od známých vím, že po soudu šíří, že jsem tyran, který ji mlátil a psychicky týral, mohu podat námitku na podjatost soudu z důvodu, že tam pracuje? Bojim se, že soudkyně nebude nestranná.

    Další informace