• Jak mám nainstalovat češtinu do Adobe Illustrator CS5? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám nainstalovat češtinu do Adobe Illustrator CS5?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám nainstalovat češtinu do Adobe Illustrator CS5?

 • Když si v cizině koupím Smartphone (od Samsungu) a bude v anglickém jazyku můžu si v něm nastavit i češtinu ?  Další informace


  Jak nastavit na čtečce češtinu?! Pomoc  Další informace


 • když sem koupila setobox tatovi mužu nainstalovat přes ten novy mu nainstalovat přes moji tv programy?

  neumi to a po zapojeni do jeho tv by to měl nainstalované jde to tak? ale podle mě to tak nejde ale nevím to přesně

  Další informace


 • jak na češtinu v google chrome

  Pokud ve vyhledávači google chrome kliknu pravím tlačítkem myši a chci například kopírovat vložit tak mám toto okénko v angličtině.Jak si dát toto okénko do češtiny? Asi je to chyba google chrome protože jiný vyhledávače jsem zkoušela a čeština tam je.Přeinstalovala jsem vyhledávač ale dělá to pořád.Ručně se pokoušela dát do češtiny v nastavení ale pořád je tam angličtina.Máte nějakou radu?Díky :)

  Další informace


  icq-nevím jak mám nainstalovat češtinu  Další informace


  Photoshop CS5 a nVidia FX770M - problem s 3D  Další informace


  Nejde nainstalovat Adobe Photoshop CS3  Další informace


  Může mi prosím někdo poradit kde získat češtinu do programu XARA WEB DESIGNER PREMIUM 7 ? Děkuji.

  na warez foru. Upozorňuji, že se jedná o úpravu programu nedovoleným způsobem (zakazuje to licence k programu).

  Další informace


  Jak mám stáknout adobe flash player když se mi nezobrazí požadované okno s modrým štítkem?=(  Další informace


  Jak dostat do Nera express češtinu, verze 7.10.0.1

  zde je jenom verze Nero - Burning Rom 7.10.1.0 CZ,ale měla by tam jít.Nezapomeňte si po rozbalení češtiny důkladně přečíst soubor čti mě P.S. čeština bude i expressu,který je součástí Nera.

  Další informace


  Jak doinstalovat do Open Office kontrolu pravopisu pro Češtinu?  Další informace


  Illustrator pri textu se vypne  Další informace


  Dá se někde sehnat zdarma Adobe Illustrator?

  Můžeš si stáhnout trial (časově omezená verze) - a href"https://creative.adobe.comroducts/illustrator" rel"nofollow" https://creative.adobe.com/ hellip /a .A nebo můžeš namísto Adobe Illustratoru použít GIMP (ke stažení např. a href"http://www.gimp.org/" rel"nofollow" http://www.gimp.org/ /a ), jde o v mnoha ohledech adekvátní náhradu s licencí GPL (tedy free - k použití zdarma). Případně můžeš zvolit jinou free náhradu - viz - a href"http://www.ifans.com/forums/threads/free-alternatives-to-illustrator-and-photoshop-no-piracy-needed.47769/" rel"nofollow" http://www.ifans.com/ hellip /a .

  Další informace


  Cinema 4D studio + Adobe Photoshop cs5  Další informace


  Adobe reader a adobe flash player  Další informace


  Adobe Illustrator- tutoriály?  Další informace


 • Jak se říká, co do správného češtinu, když někdo pojmenovává neživé věci lidskými jmény?

  Uvedla jsem všechny možnosti vztahu k neživé věci, záleží na okolnostech a užití.Literární pojmy, které vyjadřují vztah k neživé věci, může se použít i vlastní jméno, nejen obecné. .Personifikace - zosobnění – neživým věcem jsou přisuzovány lidské vlastnosti a schopnosti (moře mě objalo rukama, slunce se usmívá)Apostrofa, oslovení zpravidla aktualizované, básnické oslovení věci neživé - Ó matko má, v světlo proměněná.Alegorie - jinotaj - obrazně symbolické literární nebo výtvarné zobrazení abstraktních pojmů, lidských vlastností, událostí. - např. Orwellův román - Farma zvířat.Bajka - zvířata mluví a jednají jako lidé - ponaučení. -Když člověk pojmenovává křestním jménem nějaký předmět, jde o jeho citový vztah.Tato pojmenování se řadí do slovní zásoba podle citového zabarvenía) kladný vztah - slova lichotivá (mazlivá) - familiární, dětská, hypokoristika (obměny vlastních jmen) a zjemnělá (efumemismy).b) záporný vztah - slova hanlivá - pejorativa zveličelá, obhroublá, vulgární, dysfemismy. -Jinak v odborné rovině při přenášení vlastního jména na výrobek vznikne tzv. apelizovaný vztah mezi vlastním jménem (např. výrobce Maceška) neživým předmětem, třeba výrobkem (maceška). Tím získávají nové výrazy zvláštní postavení mezi vlastními jmény a apelativy.Tak se pojmenovávají i výrobky, takže jde o jednotku onomastiky, pojmenování pro artefakt (umělý, lidský výtvor) jakožto výsledek výroby.Poslední část podle Naší řeči

  Další informace


 • Kde je uvedená licence na češtinu?

  A to nemůžu napsat slovo votáska? Kde je uvedená licence na češtinu? Nebo zde pořád panuje kritika kdo napsal měkké nebo tvrdé i? Co umíš? Napiš.czrpsnd

  Další informace


  Jak dostat češtinu do hry Red Alert 3 zakoupené na Origin?  Další informace


 • Co říkáte na tu češtinu?

  Tak jsem se vrátil z pouti. Jeden prodejce tam měl, že prodává groK a druhý hned vedle měl cukrovou vatu a buď v pytlíku nebo na špejlY.No asi bych nekoupil.Co říkáte na tu češtinu? Sice taky nejsem svatý, ale co je moc, je moc.Asi si myslí, nějaké i/y, hlavně, že sype.Doplňuji:U cizinců to beru, ale toto byl čech!

  Další informace