• Jak mám odstoupit z gymplu v prime - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám odstoupit z gymplu v prime. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak mám odstoupit z gymplu v prime

  • Líbilo by se vám kdyby byly silnice z vesnice (města) do vesnice (města) přímé, rovné a hladké.



    Další informace


  • v tv.mam zastrčenou usb flash a nevim jak ji mam zapnout,jake je nastavení,mam tv 37LG3000



    Další informace


    Xiaomi 4x vs Prime



    Další informace


    Mam telefon Lenovo A6000 a nainstaloval jem novej Android 5. Jak to mam vratit, abych mel zas ten starej 4.4?



    Další informace


    Tři měsíce používaná mikrovlnka...nemohu odstoupit od smlouvy...co dělat?



    Další informace


  • Kdo měl problém z půjčkou po telefonu,vysíláno ve zprávách na PRIMĚ minulý týden?

    ... netusim, oc slo, mozna byste to mohl priblizit? (Predpokladam, ze nekdo nabizel pujcku po telefonu a pak dotycne nejak podvedl.)Kazdopadne kazdy, kdo pracuje s peneznimi transakcemi po telefonu, je idiot a kazdy, kdo uvadi do telefonu cizim lidem sve soukrome udaje je trouba taky. Tecka, nic vice na to rict nemohu, ani pouzit slusnejsi vyraz.

    Další informace


  • Dají se někde stáhnout tv spoty (reklamy), co dávají na primě?

    Nemyslím reklamu třeba na jeden film, nebo na nějaký výrobek, ale jak sestříhají několik filmů a přidají písničku!

    Další informace


    Nevíte někdo, jak se jmenuje písnička, která je v reklamě na primě, jak tam utíkaj ty miss před těma chlápkama?

    Dobrý den,Max Raabe a Palast Orchester - Around the worldS pozdravem Roman

    Další informace


    Teď (dnes) jsem slyšel písničku v reklamě na Primě COOL a nemůžu si vzpomenout na název. Napište co vás napadne, díky

    Tu reklamu dávali před chvilkou před Špinavou pracíDoplňuji:Je to reklama na to, co budou dávat. Myslím, že tam bylo 12 opic ale nevím už jistě.

    Další informace


  • Jak se mám zbavit kruhů pod očima, když je mám pořád (ať spím dlouho nebo krátce mám je pořád)?

    mohou vznikat z nestatku vit.C nebo železakaždopádně je potřeba hodně pít, existují různékorektory, ale nevím kolik ti je roků, aby bylyvhodné..já mám kruhy pod očima stále a blížím se k padesátce nikdy jsem je nemaskovala kamarád si taky dělal srandu kam jdu s těma báglama to mi to trvalo než jsem si přešlápla :))zdroje : a href"http://diskuse.doktorka.cz/kruhy-pod-ocima/" rel"nofollow" http://diskuse.doktorka.cz/ hellip /a a href"https://www.google.cz/search?hlcs newwindow1 tbod site sourcehp qkruhy+pod+o%C4%8Dima+p%C5%99%C3%ADznaky oqkruhy+pod+o%C4%8Dima+ gs_lhp.1.8.0l10.2769.10104.0.17056.16.10.0.6.6.0.322.1416.6j2j1j1.10.0...0.0...1c.1.2.hp.FWFEX3RFMdE" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

    Další informace