• Jak mám přesvědčit učitelku,aby mě nechala s narazenou rukou nepsat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám přesvědčit učitelku,aby mě nechala s narazenou rukou nepsat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám přesvědčit učitelku,aby mě nechala s narazenou rukou nepsat?

 • Jak složité je pro praváka řadit levou rukou?  Další informace


 • Miluji svoji UCITELKU  Další informace


 • Do vlastnich rukou zmocněnci

  do vlastnich rukou zmocněnci zakonnému zastupci....čtu na poštovni poukazce C to jako znamena že když mi nebude 15 tak to přijde muj zakonny zastupce?Nebo jak to je?

  Další informace


 • Jak se naučím hrát na klavíru levou rukou?

  Vůbec mi to nejde.. Nedokážu klikat každou rukou nějak jinak. A pokud se soustředím na levou ruku, chybuje pravá a naopak. Jinak na klávesnici píšu všemi deseti prsty (ale samozřejmě se koukám dolů co píšu). Ikdyž písničku umím nazpaměť levou ruku nemůžu zakomponovat. Fakt mě to deptá.. Nevíte jak by to šlo naučit? :(

  Další informace


 • Nechala jsem vykrájené cukroví na balkoně asi 2 dny, než jsem je upekla. Teď zapáchá, čím to je?

  Vložila jsem původní otázku, protože někteří reagovali před její úpravou.Nechala jsem vykrajene konečně na balkoně než upekla asi 2dny a cukroví teď zapachá čím to je?

  Další informace


 • Jaký máte prosím názor na holení rukou? nebo i epilaci rukou

  Názor? Pokud máš chluparé ruce jak vopice, tak ano, pokud jemné chloupky, navíc světlé barvy (pokud jsi světlé barvy pleti), tak proč to holit. Nechyl bych to být.

  Další informace


  Jak se zbavit špinavych rukou od motoroveho oleje ?? Značka je to nutné !! :(

  Včera jsem pracoval a spravoval své auto. Asi všichno ví jak to dopadlo.. mam uplne špinave ruce od oleje a od špiny z motoru ale bohužel mydlem co používam doma špina odstranit nejde.. Zítra jdu do práce a vypadám jak nakej pobuda co si ani ruce neumyl.. Prosím poradte co mam delat Děkuji mnohokrat :))

  Další informace


 • Která dynastie nechala postavit čínskou zed a v kterém století?

  Velká čínská zeď (Čchang-čcheng byla vybudována za dinastie Ming.Více v odkazu: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_%C4%8D%C3%ADnsk%C3%A1_ze%C4%8F" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Jak mám mámě naznačit aby mě nechala na pokoji ?

  Jak už jsem sem psala že moje máma šla na výslech kvuli tomu že jsem si psala s tím mužem tak mi to bylo divný protože mi nic uchilnýho nepsal tak ted jsem se dozvěděla že jak už jsem psala o té kamarádce s kterou si píšu už od 9 let že to je on. Byla to moje bff (dřív jsem neměla kamarády) psala jsem jí moje nejintimější věci. Hnusnej uchil prej takhle psal 100 dívkám. Ted tu mám spis kterej si četla máma ted ho mám já všecho co jsme si psali...Ach jo :( ... Chci odškodnění twl prasák zas***** at za to mužu mít nový pokoj at mám aspon nějakou utěchu ale máma řikala že žádný peníze chtít nebudem že by mi ještě mohl něco udělat atd... Máma na mě pořád volá do mého pokoje : jsi v pohodě, nejsi smutná atd... Jak by mi mělo asi bejt! S ní bych o tom určitě nemluvila! Co mám dělat aby o tom už sak** nemluvila ?Doplňuji:Psala jsem tý kamarádce (zasranýmu uchylákovi) moje nejintimnější věcí !!!

  Další informace


 • Jak přesvědčit ostatní, aby třídili odpad?

  Já odpad třídím už nějakých 40 let a od malajsem k tomu vedla i s vé děti.A přestože někdy někde může ojediněle dojít k tomu,co píše Muffz, mé rozhodnutí odpad třídit to nezmění.

  Další informace


 • Jak přesvědčit dvanáctiletou holku, že držet radikální dietu, je nezdravé?

  Slečna byla dříve hodně při těle, ostatní děti si jí dobíraly. Má krátké vlasy, je sportovní typ. Občas si jí spletou s klukem. Psychicky jí to ubližuje.

  Další informace


 • Existují nějaké údaje o rychlosti psaní textu rukou?

  Jsou knihy pro psaní na stroji (na počítači) a samozřejmě existují nějaká měřítka výkonu, rychlost a pod. Nevíte, zda existuje něco podobného pro psaní textu rukou? Mohu si změřit, za jak dlouho napíšu určitý text a podle počtu znaků zjistím rychlost na jeden znak. Pro tiskací písmo nebo pro psané písmo? Abych mohl srovnávat. Děkuji.

  Další informace


 • vysvětli rčení: Všechno jí padá z rukou. A jak by jste vysvětlili rčení: Nad jeho výkonem přimhouřil obě :oči...?

  DěkujiDoplňuji:za úkol to není,ale dostali jsme list s procvičováním.. nemohla jsem na to přijít... Ale děkuji moc za odpověď.

  Další informace


  Vše na učitelku v MŠ

  Chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo napsal co všecko potřebuji znát,vědět a co musím umět,abych mohla jít na střední školu na učitelku MŠ.Děkuju

  Další informace


 • co mám s rukou?

  přišla jsem z venku, měla jsem studené ruce a šla jsem se umýt teplou vodou.nejednou mi ruka otekla.Čím to je? Děkuji

  Další informace


  Musí mi starý lékař dát mou zdrav.kartu do rukou, když přecházím k jinému a mám žádanku od nového?

  Nový obvoďák mi řekl, že starý lékaž mi to musí dát. Už mě odmítli, že se to kvůli pojišťovně musí posílat. Máte s tím někdo zkušenost?Doplňuji:Bylo mi řečeno, že to je moje karta, takže si s tím mohu vynaložit dle sebe. Prý se už nemusí posílat poštou, starý lékaž nebude přece za mě platit poštu, ještě když to je z okresu do okresu. Pokud mi to nebudou chtít dát do rukou, mám se obrátit na svou pojišťovnu s tím problémem. Už se mi stalo, během života, že se mi při zaslání poštou 2x ztratila, bojím se, že by se mohlo toto zase a opět stát.

  Další informace


  Jak se jmenuje nemoc třesoucích se rukou?

  Jak se jmenuje nemoc třesoucích se rukou?

  Další informace


  Jak mám přesvědčit učitelku,aby mě nechala s narazenou rukou nepsat?

  Doplňuji:Prosím o rady.:-):-):-)

  Další informace


  Co mám dělat když jsem hubená ale mám tlusté prsty na rukou :( ?

  Přestat na to myslet

  Další informace


 • Jak presvedcit milovaneho Himalayskeho kocoura aby neutocil ze zadu kousanim a skrabanim ? Zvlaste nahe nohy ho velice

  pritahuji. Na nikoho jineho neutoci nez na mne, ale pritom se ke mne stale tuli, spi pouze se mnou, krmim ho jenom ja, no proste vzorna panicka ktera na nej nikdy nepuzila zadneho nasili.

  Další informace