• Jak mám přimět svojí holku, aby se přihlásila na plavecký kurz, aby neplavala jako pes ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám přimět svojí holku, aby se přihlásila na plavecký kurz, aby neplavala jako pes ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám přimět svojí holku, aby se přihlásila na plavecký kurz, aby neplavala jako pes ?

 • Pomocc!!!!! . Jak mám zapusobyt na holku která mě zná jen podle vidění stíkame se veškole  Další informace


  Co vás napadne jako první, když uvidíte svoji tchýni?  Další informace


 • Jak mám přesvědčit svoji holku, která chce, aby jsem šel tam za ní a já zas aby šla ona ke mě? Těším jse na vaše odpověd  Další informace


 • Víte, že máme podobnou raritu jako Italové svoji věž v Pise?

  a href"http://karvina.cz/mesto-karvina/sikmy-kostel-sv-petra-z-alkantary-rarita-v-celem-cesku" rel"nofollow" http://karvina.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak byste milé dámy reagovaly na počin, který mám připraven pro svoji drahou polovičku?

  Lámal jsem si hlavu, jak netradičně moji paní i sebe odměnit ke čtyřicátému výročí našeho společného života a z jedné vody na čisto, kromě zmíněného dubnového výročí, spláchnout i Valentýna, MDŽ, májové události a jiné, až po letošní listopad, kdy si s chotí spíše jen připomeneme její narozky a jmeniny. Hodlám jí dnes předat v ušmudlané obálce poukaz na podzimní dvanáctidenní poznávací zájezd ostrova Rhodos s omluvou, že jako vetchý penzista větší pozornost, alespoň letos nemohu nabídnout. Moc se těším jak ta moje bába bude reagovat a doufám, že mě ve svém objetí neudusí. Jaká by prosím asi byla ve svší počestnosti Vaše reakce tělem i verbálně? Nebo snad mám přílišná očekávání?

  Další informace


 • když mam zapnuty tablet tak mam cary barevne jako nit a nahore mam písmena a cisla třeba p dx xv size jak to odstranit

  kdyz mam zapnuty t a jezdim si po tu prstem tak tam se mi objevuji barevne cary jako kdyz udelam prupiskou a nahore obrazovky mam cisla a pismena treba p dx dy xv size

  Další informace


 • Zamiloval jsem se a chci se vas zeptat jak na holku zapusobit ,aby se do me zamilovala?:-

  Budu dbat na vase odpovedi. A uzz ji mam nacatou.. . | U

  Další informace


  Mohli byste my pomoct jak mam zapusobit na holku, ktera chodí s kamaradem do třídy a do jiné školy? Děkuji moc za jakouk

  Je na to hodně možnosti..Kamarad muže ti na na sehnat kontakt, domluvit ti to s ni nebo ti řict kdy konči a ty na ni počkaš.A pak se mužeš teprve snažit na ni zapusobit.

  Další informace


  Mam holku jsme spolu 1 měsíc , jsme pořád spolu ve škole venku a pořad nechce pusu , poradíte mi ? dik

  no dělal bych to, co pořád chce ..v domnění, že jednou přijde pusa. Je to ponižující, já vím, ale je to jediná možnost získat tu pusu, ty ostatní dvě k puse nepovedou, schválně si to zkus:1) buď sám sebou a dělej to, co nechce ona2) nedělej nic z toho, co chce ona

  Další informace


  Jak přimět lidi, aby se zabývali určitou otázkou.

  Jak přimět lidi, aby se začali zabývat a debatovat o určité otázce. Většina mi připadá akorát plná nezájmu. Jsou i takoví, kteří mají plno řečí a pak skutek utek. Jako by to přetrvávalo z dob totality , kdy o všem rozhodovali ti výše postavení a nikdo se vlastně nemusel o nic starat. Ale jak lidi probudit?

  Další informace


  Jak dlouho mám čekat na holku, až bude mít čas?

  Chci se poněkolikáté sejít s jednou holkou. Ona teď nemá moc času, začalo jí zkouškové a musí do měsíce napsat celou diplomku. Tak to chápu a počkám. Jenže jak dlouho čekat? Kde je ta hranice mezi tím, jestli skutečně nemá čas a tím, že se jen vymlouvá a vůbec se vidět nechce? Kdyby se chtěla vidět, tak si ten čas udělá, i když toho mám moc. Nevím jak se zachovat. Jak dlouho to mám zkoušet a čekat než toho nechat a vzdát to?

  Další informace


  Co mám dělat když nemám na to abych pozdravil holku co se mi líbí? (nechci se strapnit)

  No líbí se mi jedna pěkná holka a já už bych jí rád pozdravil, ale nechci se strapnit... prosim odpovězte potřebuju aspoň radu )

  Další informace


  Co mam delat, kdyz mam holku a zatim vubec me neobjala nerekla mi ze me nejak hodne miluje?

  Mam holku. Ale zatim jsem s ni nijak dlouho nebyl a vubec me neobjala nerekla mi ze me nejak hodne miluje. Co mam delat.Pokus, omyl. Je mi jedenact takze neco pro me prosim.Dekuji.

  Další informace


 • Zasloužili by si Rómové svoji zem, podobně třeba jako Židé Izrael?

  A proč již dávno takový ráj na zemi nikde nevznikl?

  Další informace


  Proč se říká brečet jako želva, když jsem svojí želvu neviděl brečet celé roky?

  Vysvětlí odborníci v odkazu. a href"http://www.rozhlas.czrirodaorady/_zprava/81937" rel"nofollow" http://www.rozhlas.cz/ hellip /a Proč se říká plakat jako želva ? A kde má toto rčení původ? Za vysvětlením musíme jít trochu dál od našich zemí, nejenom proto, že u nás želvy v přírodě nežijí, ale ani chov suchozemských želv nedává k žádnému takovému podobnému rčení záminku. Musíme za tím jít až do tropických moří, na písčité pláže v Karibiku nebo v Indickém oceánu. Tam totiž při velkém štěstí můžeme skutečně vidět želvy plakat.Všechny tyto želvy mají jedno společné: jako všichni plazi dýchají vzduch a žijí celý život ve vodě, jen v době rozmnožování, když samice kladou vejce, navštěvují určitá vybraná pobřeží s jemným pískem, kterých dnes bohužel ve světě ubývá. Ale přesto se ještě někde na odlehlých místech vyskytují a tam velice ztěžka vylézají na břeh, vyhloubí jámu, do ní nakladou vajíčka a pak se zase vrátí do moře. A ještě něco mají společné: musejí pít, ale kde přijít ke sladké vodě? Pijí tedy vodu mořskou.A v tom je problém, protože mořská voda je slaná a množství soli, která by se hromadila v těle, by působilo velké problémy. A proto mají mořští savci, ale i mořští plazi, především želvy, zvláštní zařízení, jak přebytečnou sůl vylučovat. Tato sůl se vylučuje v blízkosti očí velikými žlázami, podobnými slzným kanálkům, a želvy, když vylezou na břeh, odkapávají ze žláz veliké kapky silně koncentrované tekutiny, vlastně je to silně koncentrovaný roztok mořské soli.

  Další informace


  Jaký tvar musí mít reverzibilní kukátko aby správně plnilo svoji funkci?

  Myslím takovou tu hračičku, kterou když přiložíte zvenčí ke dveřnímu kukátku, tak vidíte dovnitř bytu jako kdybyste koukali skrz normální sklo?

  Další informace


 • Nejlevnější plavecký bazén v Praze?

  Chtěla bych si jít občas zaajít zaplavat, nepotřebuji tobogány ani skluzavky :-) Doporučíte nějaký levnější, ale velký a čistý bazén?DěkujuDoplňuji:Měla jsem na mysli pouze kryté bazény :-) A děkuji za odpovědi!

  Další informace


  Jak se tedy sežene hip hop kurz? (V Pardubicích?)

  Když chceme začít s kamarádkou.Přes tohle léto,když nás to bude bavit i nadále.1)když vůbec nic neumíme,naučí nás to?2)přidají nás k začatečníkům nebo nas budou trenovat jen 2? (Popripade vice,kdyz nekoho sezeneme)3)mužeme tancovat na písně,které chceme my?

  Další informace


 • Mohu si obnovit svářečský průkaz když ho mám 5 let propadlý,aniž bych dělal celý kurz??

  Doplňuji:Myslím že dřív bývalo do dvou let od skončení platnosti se udělalo pouze klasické přeskoušení jako je povinné každé 2 roky ale jak je to teď nevím.Mám propadlou Eletriku,Autogen i CO2...... :-(

  Další informace


 • Už Vás někdy kousl pes ? Jaká rasa psa? Proč Vás pes kousl a kam vás pes kousl ?

  Nekousl.Žádná rasa. Nevím proč a tedy i nikam :D

  Další informace