• Jak mám reagovat na odpověd kterou mi poslal exekutorský koncipient-chtěla jsem exekuci která mi přišla na splátkový kal - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám reagovat na odpověd kterou mi poslal exekutorský koncipient-chtěla jsem exekuci která mi přišla na splátkový kal. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám reagovat na odpověd kterou mi poslal exekutorský koncipient-chtěla jsem exekuci která mi přišla na splátkový kal

 • Kamarad me poslal vcera v 16h. Penize z csob na muj ucet u sporitelny.za jak dlouho me dnes prijdou dekuji  Další informace


  Co je to splátkový kalendář?

  Definice splátek,tabulka a graf.Jak splátky fungují,jaký jsou na určitém příkladu úroky

  Další informace


 • Jak se nejlépe vymluvit, že jsem přišla pozdě?

  Nejlépe něco tak nemožného, že to asi bude muset být pravda:DDD

  Další informace


 • Poraďte prosím, poslal jsem peníze ale zboží mi nepřišlo. Děkuji

  Poradil by mi někdo, co můžu dělat, když jsem si objednal přes stránky Bazos.cz od jednoho člověka triko, poslal mu peníze a on tvrdí že mi ho poslal už před 10 dny ale mě stále nepřišlo? Děkuji

  Další informace


 • Jak zjistit číslo SMS centra smsky která mi přišla na mobil.

  Ahoj, jelikož SMS spoofing za úplatu stále umožňují některé weby na internetu, zajímalo by mně jak v telefonu zjistit číslo SMS centra z jakého mi SMSka přišla. Mám pocit že v mé staré nokii to bylo, ale teď mám SGS2 a nikde to zde nevidím. Číslo SMS centra je důležité kvůli kontrole podivných sms zpráv které Vám mohou přijít. Pokud Vám poslal např. čech zprávu z jiného než českého SMS centra, je tu riziko že jde o podvod.Nebyla by případně pro android nějaká vhodna sms aplikace která by rozšiřovala detail smsky.Díky.

  Další informace


 • manželovi přišla exekuce dohodli jsme se na splátkách exekuci jsme splatili,tu samou mu berou z platu.co s tím Děkuji.

  exekuce

  Další informace


  Splátkový kalendář u exekuce

  mám exekuci na 113000 kč, zaplatil jsem 30000 kč a na zbytek jsem požadoval splátkový kalendář, ale vykonavatel exekuce mi jej zamítl. Má tato osoba vůbec nárok o tomto rozhodovat? Mám na splátkový kalendář nárok a koho mám o něj požádat?

  Další informace


  Pronájem vozu. Chtěla jsem se zeptat, můj bývalý přítel je 40% spolumajitelem firmy, která vlastní automobil Kia Sorent.

  Tento vůz jsem používala z doby kdy jsme byli spolu a protože jsem se ve špatném rozešli, on mě dluží peníze, a podal na mě trstní oznámení o poškození věci. Každopádně ve voze je zabudovaná GPS, on ví , že nemám moc peníze, tak mě vůz nechal stále na používání bez jakékoliv smlouvy o zapůjčení, již je to 8 měsíců a já vůz stále používám. On má přehled o tom, kde se pohybuji a já mám strach aby na mě pak nevymáhal nějaké půjčovné. Existuje na to nějaký zákon, kde by toto mohl požadovat? Je mi podezřelé, že vůz mě nechává, bud je to důvod, že mi dluží peníze, nebo že mě sleduje přes GPS a nebo mi to pak naúčtuje?

  Další informace


  Kde zjistim, kam mam zaplatit pokuty od PČR, když už nemám blok ani výzvu k zaplacení, krerá přišla poštou?

  Pujcil jsem auto kamaradce. Ta 3x spatne zaparkovala v Ruzyni a prisla mi vyzva k zaplaceni pokuty 3x400,-. Jenze jsem ty vyzvy s informacemi a č.ú. omylem vyhodil s časákama do popelnice a nevim, kam poslat penize. Nerad bych mel exekuci kvuli 1200,-.

  Další informace


  Jaká je přesná finanční částka, která nejde postihnout výkonem rozhodnutí nebo exekucí při trvání konkursu?

  Pracuji jako finanční poradce pro několik firem a obě firmy se rozcházejí v částce, kterou mají vyplácet k mým rukám na obživu a bydlení. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Dobrý den,jsem ve zkušební době,ale od 16.5.mam nemocenskou,dnes mi přišla výpověd.mám ji podepsat,nebo až po ukončení N

  Nemocenskou mám z důvodu vyhřezlé plotýnky,vypadá to na delší dobu,podle lékaře nejsem schopna momentálně pracovat v obchodě,pracuji jako prodavačka,nesmím tahat nic těžkého,jinak bych mohla zkončit na vozíku.

  Další informace


  Dobrý den chtěla bych se zeptat na známého má na krku exekuci bydlí v bytě který není ještě v jeho vlastnictví.

  Zatím tento byt je napsaný na bytové družstvo.Nájem ale platí.Chci se zeptat jestli mu muže exekutor zabavit byt když zatím není na něj napsaný.Pohledávka mu vznikla u jiných institucí.Kamarád je hlášený na obci tam má trvalé bydliště.děkuji

  Další informace


  Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda mam narok na materskou, kdyz jsem v evidenci na pracovnim urade? Diky za odpoved.

  Peněžitá pomoc v mateřství není příspěvek od státu, je to dávka nemocenského pojištění, tj. nárok na ni získáváte placením nemocenského pojištění (je součástí sociálního pojištění v době zaměstnání nebo při podnikání). Pokud při nástupu na mateřskou dovolenou jste účastna nemocenského pojištění a současně splníte potřebnou účast na nemocenském pojištění 270 kal. dnů v posledních 2 letech, budete mít na peněžitou pomoc v mateřství nárok. V opačném případě dostanete ode dne porodu rovnou rodičovský příspěvek v 4 leté variantě.

  Další informace


  Co mám udělat v případě, že mi dlužník přestal splácet a to i když mi podepsal přiznání dluhu a splátkový kalendář

  Dlužník neplatí

  Další informace


 • ještě bych chtěla upřesnit,že ta známá má exekuci,má to nějaký vliv na svěření vnučky do péče?

  Když potřebujete doplnit údaje k vložené otázce, tak na to příště použijte diskuzi. To, že má Vaše známá problém s exekucí je sice problém pro ni, ale na svěření vnučky do její péče by to vliv mít nemělo. Problém bude obvšem v tom, že bude muset splácet dluh a vnučka bude rozhodně vyžadovat také finanční zajištění. S tím by ale sociálka měla rozumně poradit.

  Další informace


 • Jak může lidské tělo reagovat na předávkování kapsaicinem?

  Kapsaicin v chilli papričkách.

  Další informace


 • Chemie - Když mám kyselinu šťavelovou a nechám ji reagovat s KOH, musím vždy nahradit draslíkem oba vodíky?

  Nemusíš. Můžeš nahradit pouzeš jeden vodík a vznikne hydrogenšťavelan.

  Další informace


 • Když jste žádali o autogram nějakou hollywoodskou hvězdu, přišla vám nějaká odpověď? Byla tam jen fotka s originál podpi

  Doplňuji:Myslela jsem, že mají fancluby, který jsou zásobený fotkama a rozesílaj je na svoje náklady a ta hvězda se o to prakticky nestará. Jak to tedy je?

  Další informace


 • Jak bude reagovat nakažený vzteklinou, když s ním mrsknete doprostřed bazéna?

  Utopí se, nebo nějak doplave?

  Další informace


 • Dobrý den, Jak myslíte že bude reagovat pes od osoby na který je závislí

  Dobrý den, Chci se vás zeptat. Brzo se budu stěhovat a babička my chce dát svého psa. Jenže ten pes je na ní závislí. Jak myslíte že ten pes bude reagovat když se od té osoby odtrhne na vždy když bez ní nedá ani ráno.

  Další informace