• Jak mám reklamovat zboží od firmy, která zkrachovala? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám reklamovat zboží od firmy, která zkrachovala?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám reklamovat zboží od firmy, která zkrachovala?

 • Je levnejsi odebirat el.a plyn od firmy centropol, ktera ma uzavrenou smlouvu s RWE, nebo radeji primo od RWE?  Další informace


  Jak se nazývá obchod, při němž se směňuje jeden druh zboží za jiný druh zboží:  Další informace


 • Jak reklamovat autobaterii? Vadí že jsou víčka ožvejkaný?  Další informace


 • Mohu reklamovat mobil, i když je prasklé sklo?  Další informace


  Kdy reklamovat?  Další informace


  Jak reklamovat na US applu?  Další informace


 • Jaké daňové nebo podobné zisky má obec z firmy, která v ní působí?  Další informace


 • Zakoupil jsem si zboží přes internet na dobírku, jak zboží vrátit?

  Zakoupil jsem si zboží přes internet na dobírku, vím že do 14 dnů můžu zboží vrátit. Jak na to? Jaký druh zásilky mám zvolit a jakým způsobem peníze získám zpět?

  Další informace


  Mam povinnost vyzvednout si zbozi po zamitnute reklamaci?

  Jde o reklamaci drobne elektroniky czc, reklamace byla zamitnuta kvuli udajnemu znecisteni zbozi a to me tak namichlo ze jsem se na to vykaslal a pak byl 3 mesice v zahranici. Ac v reklamacnim radu je ze pokud si reklamaci nevyzvednu do 30 dnu budou mi uctovat 25kc za kazdy den nijak mi neupozornili na tuto skutecnost kterou se bez studovani stanov nedozvim. Chci se zeptat zda mohou v tomto pripade po me aktivne vymahat castku prevysujici cenu zbozi nebo by me museli nejak upozornit pred tim nez by tam nabihal nejaky dluh?když zaplatíte cenu a vzniká mezi vámi a prodejcem vztah nemusíte nutně znát jeho obchodní podmínky, většina lidí to nezná, prodejce nemá právo dát si do obchodních podmínek něco neobyklého zpravidla související s dalším výdajem, na to pamatuje ochrana spotřebitele ale ptám se jestli s tím někdo nemá zkušenost, když neznáte odpověď tak proč máte potřebu do topiku přispívat?

  Další informace


  Jak postupovat když objednané zboží v inter.obchodě a zaplacené ,zboží nedošlo a telefon i mejlová adresa obchod nefung

  Postup při nedodání nezaplaceného zboží

  Další informace


  Jak je to s botama když je voddělám už za dva měsíce? Je možný je nějak reklamovat?

  Bylo nebylo...měl sem na boty záruku rok, ale počítalo se zřejmě s tím že vnich člověk ujde za ten rok takovejch ?700? kilometrů. Já tuhle sumu ale prošlapal třeba za 2 měsíce, případně i míň. Boty byly pak totálně na cucky, podrážka už po měsíci začínala odpadávat, uvnitř byly prošlapaný, na patách přímo rozervaný. Zespoda na podrážce díry vod šutrů. V globusu mi to už jednou nechtěli vzít, přesto že záruka byla 12 měsíců a já jim dones tyhlety invalidní žraloky už po čtvrt roce. Stály teda jenom za 2 kila, ale takhle levný šunky sem vybral proto, že sem se vod minula (předminula), kdy mně taky při podobný reklamaci vysmáli, poučil.Prej sem je musel nechat přes noc někde v míchačce nebo co, že není možný aby se mi najky za 16 stovek vodrovnaly po tak krátký době. Takže jaký sou pro takovoule reklamaci oficiálí regule? Je nějaká možnost jak z toho vymlátit kačeny?Doplňuji:terry: ono se to zdá, ale není to zas tolik, vem si že pokud chodíš každej den 5km do práce a zpátky, tak už to máš víc jak 600 kiláků, a když si o vejkendu uděláš ještě menší vejšlap, tak máš vpodstatě hotovoVseznalek88: na účtence byla napsáno AKCE (s vykřičníkem)

  Další informace


  Co dělat, pokud nechtějí reklamovat?

  Koupil jsem určitý předmět. Byl ale závadný a proto jsem ho reklamoval. Obchod má 30 denní lhůtu na vyřízení. Ovšem po 40 dnech mi nic nepřišlo. Co se dá dělat?

  Další informace


  Co dělat, když prodejce nechce reklamovat mobil?

  Co můžu dělat, když telefon, který mi přišel na dobírku sice přišel ale úplně nefunguje a když jsem ho zase na dobírku odeslal zpátky odesilateli (prodejci) tak ho nepříjímá?

  Další informace


 • Reklamovat nebo ne  Další informace


 • mám nárok na vyrovnání platu při zkr.prac.úvazku,při přeřazení na lehčí práci u stejné firmy z důvodu nemoce z povolání?

  mám uznanou nemoc z povolání z důvodu sval.zátěže na rukou.pracuji jako man.dělnice.zaměstnavatel mi nabídl lehčí práci na půl úvazku.mám nárok na dorovnání měs.platu?co když se potíže zhorší a já budu muset skončit.budu mít pak ještě nárok na odstupné?děkuji za odpověď.Marta

  Další informace


  Reklamace zboží- prodávající si vyzvedl zboží až po 3 týdnech z pošty  Další informace


  Může exekutor zabavit nemovitost, kterou jsem koupila od firmy, která PO převodu na mou osobu zkrachovala?

  Ne, nemovitost je už vaše, není majetkem firmy.

  Další informace


  Jak mám věrohodně zjistit existenci zemědělské firmy,která ode mne chce koupit zemědělské pozemky???

  Kde hledat, když chci zjistit zda to nejsou podvodníci a nechci přijít o pozemky?

  Další informace


 • Kdybyste byli zaměstnanci malé firmy, která se specializuje na IT (max. 7 lidí), uvítali byste kancelář, nebo dům?

  Hrozně mě zaujal Oliver Dlouhý, který si koupil rodiný dům a udělal z toho kancelář. Co by vám přišlo pohodlnější když pracujete v menším týmu ?

  Další informace


  Je rozumné odpovídat na otázky ohledně firmy, když někdo zavolá do firmy na průzkum?

  Není lepší hned říct, co je jim do toho? ještě člověk řekne něco, co nemá.

  Další informace