• Jak mám rodičům říct, že se mnou něco není v pořádku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám rodičům říct, že se mnou něco není v pořádku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám rodičům říct, že se mnou něco není v pořádku?

 • Znáte případ, kdy děti řekli rodičům: maminko, tatínku já jsem se před jistou dobu oženil/vdala?  Další informace


  Kupovali jste rodičům Živé květy ?  Další informace


  Děje se se mnou něco, když jsem změnil svou oblíbenou barvu?  Další informace


  AHOJ MAM RAD JEDNU HOLKU NORMALNE SE S NI BAVIM O VSEM MOZNYM A DNES SEM JI DELAL MASAZ A NEVYM JAK JI MAM RICT MILUJU  Další informace


 • Proč mi nejde vypálit hudba na CD, když mám vše v pořádku?

  Když jsem najel do systému, ukazovalo to systémovou chybu10.Mam W7Je to v ovladači zařízení, aktualizace nemohou najít ten systém Adaptér tunelového režimu, prý se mám obrátit na výrobce. Anebo jestli je jiná možnost?

  Další informace


  Mám tiskárnu značky Canon ink.Když tisknu z počítače, je obr. takový mléčný a nejasný, ale když ofotím vše je v pořádku.

  Doplňuji:Omlouvám se jsem tady poprvé, ale tedy, když si chci vytisknout obrázek z počítače je to jakési mléčné a barvy jsou nejasné, ale když si ofotím obrázek přímoz tiskárny barvy jsou mnohem lepší. Tiskárnu jsem asi rok nepoužívala kazety jsou od té doby rozbalené, proto se chci zeptat, je to počítačem nebo je chyba jinde, resp. v tiskárně nebo jidnde?

  Další informace


 • Příjde rodičům dopis kvůli zápisu ?

  Chytli mě policajti v místě kde jsem neměl být ... Nic špatného jsem nedělal . Zřejmě mám zápis . Přijde rodičům nějaký dopis ?

  Další informace


  Mám problém a bojím se to říct rodičům ani jim to říct nemůžu

  je mi 14let a vyspala jsem se se svim klukem syce s ochranou ale nedostala jsem menzes tak se bojim jestli nejsem tehotna muj kluk uz je dospeli a bojim se aby ho nezavreli co mam delat?

  Další informace


  Mám nárok na PPM jestliže se mnou byl ukončen prac. poměr ve zkušební době?

  Dobrý den, jsem v 10tt, přešla jsem od jednoho zaměstnavatele k druhému a u nového zjistila, že jsem těhotná. Nový zaměstnavatel se mnou bohužel rozvázal prac.poměr ve zkušební době. Nyní jsem v prac.neschopnosti. Na mateřskou bych měla nastoupit až v polovině prosince. Vznikne mi nárok na PPM, jesliže jsem otěhotněla ještě u bývalého zaměstnavatele kde jsem pracovala cca 1,5 roku?

  Další informace


 • jak říct bývalé nejlepší kamarádce, že ji miluji? nikdy nevím kdy a jak ji to říct.. děkuji moc za odpověď :)

  jak říct bývalé nejlepší kamarádce, že ji miluji? nikdy nevím kdy a jak ji to říct.. děkuji moc za odpověď :)

  Další informace


  V kolika letech jste odešli z rodného domu a jak jste to oznámili rodičům?

  Ještě mně nebylo 14 let a šel jsem na vojenskou školu. Nikomu jsem nic neříkal ani se mně nikdo neptal. Pobyt na vojenské škole znamenal být 350 km od domova a domů jezdit dvakrát ročně. Jednou na vánoční prázdniny cca 9 dní a po druhé na letní prázdniny cca 1,5 měsíce.Doplňuji:Vydržel jsem tam dva roky. pak jsem se vrátil na jeden rok domů dodělat maturitu a po roce opět hajdy do světa a na dva roky vojenské služby.Po vojně jsem byl již ženatý a měl jsem vlastní domov se ženou se kterou jsem dodnes. Letos budu ženatý 49 let.

  Další informace


  Od kdy mám rodičům začít platit nájem?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy mám začít platit nájem rodičům. Bydlíme ve vlastním (teda u rodičů) baráku, tudíž nájem se neplatí, ale voda, plyn, elektřina, odpad apod. Od září již nebudu mít status studenta, a jestli nic nenajdu, tak na pracák, ale kdybych si našel brigádu už v červenci, tak mám jím platit už z té brigády? Musím zmínit, že platí cca 5200 Kč celkem. Ale když budu bydlet sám, tak tolik toho nespotřebuji, takže asi 1000-1500 max., ne? Plus asi nákup... Ani nevím, jak to rozumně podat, protože rodiče jsou docela na prachy, tak abych neplatil něco, co nemám...Díky za rady.* Díky za odpovědi, je mi jasné, jak někdo zmiňoval, že mi 5k nebude stačit pro mě samotného, a an,o na baráku je potřeba pořád něco udržovat, vím, jak to chodí, spíš mě zajímalo, kolik bych jim měl dávat, což ste mi napsali, dík :)

  Další informace


  Mohou se rodičům narodit děti, který jim budou intelektem tolik vzdáleny, že nebudou rodiče chápat už od útlého věku?

  Ne postižené, ale normální, plnotučné děti, nezbavené svéprávnosti.

  Další informace


  Jak říct rodičům, že s přítelem/klukem už spíte?

  Jestliže vám ještě nebylo 18 a žijete s rodiči a vaše matka se vás na tohle neptá, přestože víte, že by to určitě chtěla vědět..jak jí to říct?

  Další informace


  Jak mám přemluvit rodiče, aby mi koupili na Vánoce ipad?

  Blíží se Vánoce a proto si moc moc moc přeju ipad. Ve škole mam samé jedničky.Nevím však, jak se rodičů na něho zeptat. Poradili byste mi prosím? :-)

  Další informace


  Co koupit rodičům k Vánocům?

  Ahoj,čas běží a Štědrý den se blíží. Potřebuji radu. Co koupit našim milovaným rodičům k Vánocům. Jelikož jsem neměl moc času, tak to musím řešit až teď, a jelikož mě nic nenapadá, tak se obracím na Vás.Jsem si jist, že Vaše rady nebudou prospěšné jenom mě, ale více lidem.Co jste koupili rodičům k Vánocům? Klidně i společný dárek, na ceně též nezáleží.Děkuji a přeji hezké svátky.

  Další informace


  Chtel bich s holkou jit ven ale nevim jak se ni mam zeptat aby se mnou sla pomozte pls

  Maniaku, normálně se jí zeptej, zda by s Tebou nešla ven. Jestli nevíš, jak se zeptat, tak jí to namaluj. Radši jí to neposílej písemně.Normální zeptání je totiž nejjednodušší způsob jak zjistit, zda má o Tebe vůbec zájem. Když ne, svět se nezboří.

  Další informace


 • Trochu jsem se hrabal rodičům ve skříni a našel jsem takovou hrací kartu, která má v sobě mince, nevíte, co to je?

  Ahoj, trochu jsem se hrabal rodičům ve skříni a našel jsem takovou hrací kartu, která má v sobě mince, nevíte, co to je? Ty mince jsou s astronauty a jsou asi zlaté.

  Další informace


 • Může mi prosím někdo říct něco bližšího k diagnóze seronegativní revmatoidní artritida?Děkuji

  To už tu jednou bylo. Viz odkaz.

  Další informace


  Co mám dělat, když mně bývalý manžel, který se mnou bydlí, vyhrožuje postupnou otravou?

  a policie nepomůže, jaké jsou příznaky?

  Další informace