• Jak mám rozšířit operační paměť na mym PC ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám rozšířit operační paměť na mym PC ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám rozšířit operační paměť na mym PC ?

 • Jak vymazat u mob.tel NOKIA N 86 paměť C,telefon mě neustále vybízí k odstranění dat nebo soubourů,neboť paměť C je plná  Další informace


 • operační pamět do PC  Další informace


  Rozjedu to na mym PC?  Další informace


  RAM paměť a virtuální paměť  Další informace


  Proč využití CPU v mým PC STABILNĚ neklesne pod 50% a to včetně mý nečinnosti a při nule spuštěných aplikací?

  Na pozadí běží jeden z několika procesů svchost.exe, který zatěžuje 50% CPU. Stabilně. Prostě když se neděje nic , CPU stejně jede na 50% výkonu.Stalo se to ze dne na den, nemohu si uvědomit příčinu (instalace atd.) a leze mi to na nervy, pánč je mi jasný, že PC se nepřiměřeně zatěžuje a o ventilátoru, který teď HUČÍ nonstop, ani nemluvě.Jediný, na co jsem přišel úplně sám, tak že při ukončení tohoto procesu přijdu o zvuk a připojení, takže to jaksi není možný ukončit.Můj názor je ten, že někomu vyrábím bitcoiny, ale třeba to má zcela jinou příčinu, nechám se poddat )

  Další informace


  Potřebuju poradit s mým operačním systémem.

  Mám asi 2,5 let starou instalaci windows XP, včetně SP2. Asi jako všude začínám pociťovat, že se mi systém zanáší , čili projevuje se to tím, že se klasicky zpomaluje. Registry se zanáší, vzniká spousta odpodních souborů....apod. Zvláště při zapnutí počítače to jde vidět, že systém se načítá dlouho. Potřebuju radu jak udělat, jak to vyčistit, aby systém fungoval jako čerstvá instalace. Nechce se mi provést format C:, jelikož nechci absolvovat ten otravný proces s instalací spousty programů, z nichž některé vyžadují různé keygeny a cracky a je opravdu utrpení to instalovat. Takže rady proveď formát disku nepotřebuji.Podotýkám, že to projíždím často antivirem také používám CCleaner.Takže podobné rady nechci, chci opravdu něco ÚČINNÉHO !Díky

  Další informace


  Operační paměť?  Další informace


  Operační Paměť - po zapnutí začal PC pípat  Další informace


  Na pc mám noví Operační systém a nevím jak mam něco nastavit pls poradte

  Nevím jak nastavit aby kdyz pretahuju okno byl zobrazován obsah okna to dykcy ukazuje jen obrys a to je na nic a nevím jak to mam nastavit aby byl zobrazován obah okna poradte pls diky predemDoplňuji:Sem zapoměl dopsat mam win 7

  Další informace


  Může se mi sekat hra mimecraft s důvodu že mám operační systém Linux ?

  Doplňuji:Operační systém ubunutu procesor: intel chords 2 duo e6 3 0 0 ram: 1 0 2 4 MB hdd: 250 GB vga: x1600se HDD:256/516 MB...

  Další informace


  Když zapojím mobil do PC nespustí se mi nabídka.. Na všech pc to jde jenom na mým ne? V čem je problém?

  Mám problémy s počítačem. Když do něj zapojím mobil nespustí se mi nabídka a nenajdu nikde disk.. Ovšem u jinčích pc od kamarádů nebo rodičů to jde.. Co mám dělat? Vždy mi to šlo a z ničeho nic nejde. Všechny programy mám.. A mobilem to není.. U všech počítačů i notebooků mi to jde, jen na tom mým ne..

  Další informace


  Jak zjistit, na jakém kmitočtu pracuje operační paměť mého notebooku? Poraďte prosím nějaký prográmek.

  Jak zjistit kmitočet operační paměti?

  Další informace


  Jak na zvětšení paměti? Potřebovala bych rozšířit paměť v mém PC a chtěla jsem něco přetáhnout do flash disku.

  Teď jsem objevila toto. Ale nevím, jestli to je k tomu určené a jestli není složitá práce s tím. a href"http://www.okcomputers.cz/evolve-ddr3-2gb-1800/d-94037/" rel"nofollow" http://www.okcomputers.cz/ hellip /a Doplňuji:Flash jsenm chtěla původně, zdá se mi to jednodušší. Několik souborů přetáhnout do flas.Protože netuším, jakou mám paměť, asi to nebudu komplikovat a než se dostanu k celkové rainstalaci a případnému rozšíření třeba dalším ext.diskem, šoupnu pár souborů na flash.

  Další informace


  Dotaz na operační pamět  Další informace


  Co je to operační paměť?  Další informace


 • Muze exekutor zabavovat majetek mym rodicum, kdyz u nich nemam trvaly pobyt, ale chodi mi k nim posta?

  mam nejake uvery a mam obavy ze mozna exekuce skonci tim ze budou chtit brat memu otci majetek i kdyz u nej nemam trvaly pobyt jen mi k nemu chodi posta kterou si vybiram obcas? menim si adresu na mestsky urad.Doplněna:no dekuji za tento rad ale asi bych se v nem nevyznal takze jsem nic nezjistil tak pokud vas muzu poprosit o jistou odpoved

  Další informace


 • Je normální, že mé okolí připisuje mým činům v průměru horší úmysly, než s nimi ve skutečnosti mám?

  Každý má právo soudit mé chování, ale moje úmysly mohou být každému šumák. Vždyť úmysl je v podstatě myšlenka, takže jak někdo může soudit mé úmysly? Navíc připisování úmyslu je manipulační technika, takže někteří z mého okolí jsou tím pádem manipulátoři.A ještě chci dodat, že JÁ DOKÁŽU PŘIZNAT SVOJI CHYBU, ALE KDYŽ JSEM PŘESVĚDČEN, ŽE MÁM V NĚČEM PRAVDU, TAK PROSTĚ NEUSTOUPÍM A JDU SI ZA SVÝM. Jinak přiznal jsem se ke spoustě svých provinění, takže nejsem ten, kdo musí mít vždy pravdu.

  Další informace


 • Poradíte, kde rozšířit informaci o tom, že chci vytvořit studentský časopis o fyzice a vědě vůbec?

  Chtěl bych vytvořit studentský časopis o fyzice a vědě vůbec. Kde bych měl tuto informaci rozšířit aby se o ní studentiJaké forum čí internetová stránka?

  Další informace


 • Jak zjistím, kolik za mne platí moje pojištovna mým lékařům?

  Chtěla bych zjistit,kolik proplácí moje pojištovna lékařům.Jsem starší,navštěvuji odborné lékaře,velmi často a také lékaře praktického,chtěla bych se v tom placení orientovat.Odpovíte mi?Děkuji předem.Mili.

  Další informace


  Co dělal když mým koutek na rtech který zatím nepraskl ale bolí?

  Doplň si vitamíny (přímo se ´nacpi´ Céčkem a Béčkem) a na postiženou kůži aplikuj zinkovou mast (jestliže je příčinou koutku běžná prasklina z ´podvýživy´), je vyléčení poměrně rychlé.Pokud to během několika dnů nezabere, navštiv lékaře - příčin totiž může být více.

  Další informace