• Jak mám sbalit kluka který mě vůbec nezná ?? nebo aspoň jak na něj zapůsobit ?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám sbalit kluka který mě vůbec nezná ?? nebo aspoň jak na něj zapůsobit ??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám sbalit kluka který mě vůbec nezná ?? nebo aspoň jak na něj zapůsobit ??

 • jak zlepšit náladu lidí ve svém okolí nebo se aspoň nenechat otrávit?  Další informace


  Mám ráda jednoho kluka jenomže nevím jak mu to říct a tak si hraji na zadanou.jak mu to mám říct??  Další informace


  Lunární kalendář.Věříte v něj?Vysazujete a ošetřujete zahradu podle něj?  Další informace


  Jak sbalit spoluzacku? :D  Další informace


 • Mam kluka, ale kamaradky jsou hezci  Další informace


  Jak sbalit kluka  Další informace


 • Neznáte název filmu podle popisu?

  Původní neotázkaChtela bych se zeptat na nazev filmu ve kterem rotvajler pokouse kluka ktery si k nemu do zahrady prijde pro míčbude kluk o trošku starší tak mu tam něco ještě s nějakými dětmi spadne. Ten pes bude zlý a oni se tam budou různě dostávat,ale myslím že se jim to nepovede ale nevím to jistě. Kluk si pak vzpomene že ho pokousal ten rotvajler a ten rotvajler ke konci filmu přeskočí plot a nevím co se stane, ale myslím si že ke konci filmu tam s nimi bude.

  Další informace


 • Mám kluka, jenže jemu jde jenom o to aby mě viděl ve spodním prádle nevím co mám dělat aby si mě všímal i oblečené?

  Mám kluka,jenže jemu jde jenom o to aby mě viděl ve spodním prádle nevím co mám dělat aby si mě všímal i oblečené ... Mám se sním snad rozejit? Nebo se snad lépe oblékat? prosím poradte

  Další informace


 • Je dnes pro normální lidi možné získat moc a dobýt aspoň část nebo klidně i celý svět, nebo je to dnes chráněné?

  Dejme tomu pro lidi, co nikdy nic v životě nedokázali. Zajímá mě, jestli to ještě nějakým způsobem jde nebo jestli je to dnes mnohem více chráněné, třeba i natolik, že už to možné není.(Popřípadě mi posílejte nějaké rady a tipy na ovládnutí světa do soukromých zpráv, čistě pro vědecké účely, samozřejmě)edit: Ze srdce děkuji Psychotic a xxx3 za skvělou odpověď. Je vidět, že jste naprosto pochopili moji otázku! Doufám, že se od vás budou inspirovat i další lidé, co budou odpovídat.

  Další informace


 • Nezná někdo program, který navštěvuje denně stránku se 400 i více různými ip adresami ?

  Dobrý den potřebuji program který by mi denně zařídil na webové stránce 400 uIP ... předem děkuji

  Další informace


 • moje nejlepsi kamaradka chodi s mym klukem jenze ja ho mam radsi jah ho mam dostat toho kluka spatky je to moc tezke??

  moje nejlepsi kamaradka chodi s mym klukem jenze ja ho mam radsi jah ho mam dostat toho kluka spatky je to moc tezke?? dekuji

  Další informace


  Kam si myslíte že mizí děti, kteří se vůbec nenajdou? Najdou se někdy vůbec?

  Třeba jako Anička a jejich daleko víc.

  Další informace


 • Myslíte že se ozve, když si do mobilu napsal moje celé jméno kvůli facebooku, ptal se jestli mám kluka a celý večer byl

  Myslíte že se ozve, když si do mobilu napsal moje celé jméno kvůli facebooku, ptal se jestli mám kluka a celý večer byl galantní a vtipný?

  Další informace


  Jak sbalit holku která mě nemiluje??

  Snadno - a href"http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20080717204701/necyklopedie/images/1/19/Sbalena_skatule.jpg" rel"nofollow" http://img2.wikia.nocookie.net / hellip /a

  Další informace


  Co mám dělat když se mi líbí holka, která má kluka?

  Doplňuji:Je z 9.třídy a já z 8. :(

  Další informace


 • ví se aspon přibližně kde je asi střed vesmíru a v který části je slun soustava?

  Pokud přijmeš to, že je vesmír nekonečný, tak otázka přestane mít smysl. Pokud si myslíš, že je vesmír konečný, tak se to stejně nemůže vědět, protože nelze určit konec.

  Další informace


  jak člověkovi, který témeř nezná ani slovo anglicky, vysvětlit, co to znamená horrifying ?

  Ono to vlastně vyjadřuje něco, co je neuvěřitelně hrůzné a děsivé, ale chtěla bych najít víc popisujících přídavných jmen.Už jsem mu vysvětlila, že terrifying je vpodstatě od slova teror, a od jakého slova je tedy horrifying?DěkujiDoplňuji:Koukám, že buď jste to špatně pochopili, nebo jsem se špatně vyjádřila.Vím, od jakých slov jsou tyto dvě slova v angličtině, ale to tomu člověku bude k ničemu. Měla jsem na mysli česká slova.A také, někteří tu píšete, že neumím ani dobře česky, když nevím, jak to popsat.Já chápu ale , co to znamená, ale tomu člověkovi potřebuji popsat tu hrůzu, ten strašlivý strach, který tohle slovo vyjadřuje.Nevím, hrůza mi pořád přijde jako málo děsivé slovo...

  Další informace


  Je více, lépe vodivý hliník nebo nerez (přesný poměr nevím)? Aspoň přibližně. Nebo to je nastejno? Díky

  Jedná je o el.obvod.Doplňuji:Upřesňuji, pracuji s vysokou frekvencí a jako mezikus, aby se mi nespojil materiál tam, kde nechci, používám hliníkový plech.Je už ale pokroucený s špatně se s ním pracuje. Kamarád dělá v práci s nerezem a chtěla jsem mu říct o kus nerezu, kterým bych nahradila ten hliník.

  Další informace


 • Je pro vás větší relax u filmu či u knihy, nebo se prostě sbalit a jít ven?

  Poslední možnost, kterou jsem nanacpal do ankety:Odpověď 7: Raději jsem na Odpovědi.cz.

  Další informace


  Jak mám zapůsobit a ji znechutit?

  Jak mám zapůsobit na kluky ve skole? Přijde k nám nová holka blondýna, prej kur.., nosí mini sukýnky, má velká prsa, hodně se maluje atd. A já nechci aby po ní kluci šíleli a aby s ní nechtěli chodit. Prosím poradte i jak mám udělat aby ji kluci nechtěli? Pište co vás napadne. hlavně napište. Předem děkujiDoplňuji:Ale ona je všude oblíbená. A kluci v naší třídě mají radi hodně takový ty mrchy.

  Další informace