• jak mám udělat koláč - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak mám udělat koláč. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - jak mám udělat koláč

  • Mám Samsung Galaxy Grand Neo Plus a nevím, jak mám udělat screen. Které tlačítko je home? :((



    Další informace


  • Co bych měl udělat když mi naprší na mobil?



    Další informace


    Jak správně si mám udělat doma rozvod elektřiny, resp. prodlužek?



    Další informace


  • Mám v PC stažený koncert z ulozto. Jde to nějak zkopírovat a poslat kamarádce třeba do emailu?? Poradíte jak to udělat??

    Pokud víte, prosím o podrobné informace, díky všem.. )Doplňuji:Ona žije na Slovensku, já jsem jí právě poslala odkaz na ulozto, ale jí se prý stáhly jen 3 minuty, prý jí to nejde.. Zkusím tu leteckou poštu.. Jak ta vůbec funguje, ani nevím..

    Další informace


  • Nevíte, kde se dá koupit japonský rýžový koláč?

    Někde tady v Českém obchodě

    Další informace


    Dýňový koláč

    Jaký recept na dýňový koláč je Váš nejoblíbenější, samozřejmě pokud pečete? Když tak dejte linky :)

    Další informace


    Jak mám udělat tofu?

    Dal bych si ho a chtěl bych ho ochutnat.

    Další informace


    „Lopaťák“ je koláč typický pro Severní Moravu a né označení pro manuálně pracujícícho s lopatou? Jaký to má recept?

    Jde o velikost ) Tradice Moravskoslezského kraje: Lopaťák a frgálKoláč velký jako lopata, plný borůvek a s křupavou drobenkou – kdo by na něj neměl chuť! Podívejte se s námi i na další jídla typická pro Moravskoslezský kraj. a href"http://www.jakvkuchyni.cz/sladky-moravskoslezsky-kraj-lopatak-a-frgal/" rel"nofollow" http://www.jakvkuchyni.cz/ hellip /a Frgále mají být tenké a jejich dobrou chuť, dělá dobrá nádivka. Ano paní říká pravdu frgál je nepovedený kousek a mrzí mne že se toto slovo ujalo,jsem mladší kousek ale lopaťáky jsem slyšela a u nás doma jsme tomu říkali pecáky Recepty k nalezení:Valašský frgál (lopaťák) a href"http://www.onlinekucharka.cz/recept/7118/valassky-frgal-lopatak" rel"nofollow" http://www.onlinekucharka.cz/ hellip /a Hukvaldský lopaťák borůvkový je koláč z kynutého těsta....Použité suroviny receptu Lopaťák:250 g másla | sůl | 70 g droždí | 500 ml mléka | 4 žloutky | 170 g cukru | 500 g hladké mouky | 500 g polohrubé mouky | Posýpka: | 200 g másla | 200 g hladké mouky | 150 g cukru | Na potření okrajů: | rum | smetana | 250 g másla | sušené hrušky | rozinkyPostup: a href"http://recepty.chytrazena.cz/lopatak-15107.html" rel"nofollow" http://recepty.chytrazena.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Jak si mám udělat náramek z tenkého provzku ale aby se mi neroztrhl?

    Neroztrhne se mi to když udělám dva provázky do korálku?Když se mi roztrhne jeden provázek,co se stane?

    Další informace


  • Jak to mám udělat a jde to vůbec?

    Chtěla bych z Windous 8 na Windous 7 (asi to nemám dobře napsaný)Mozilu Firefox mám,no nevím jestli ty údaje jsou dostačující pokud ne tak mi prosím dejte vědět. Stále si nemůžu zvyknout ale hlavně mám na sedmičce věci které neumím dostat na osmičku.No pokud plácám pátépřesdeváté a nelze se v tom orientovat tak stím nic neudělám stejně bych asi měla pozvat nějakého odborníka,ale jak ho seženu to nevím.Tak moc děkuji třeba jen za to že si ze mne nebudete střílet :-)

    Další informace