• Jak mám vybrat vhodnou střední školu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám vybrat vhodnou střední školu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám vybrat vhodnou střední školu?

 • Kontaktuje firma, pro kterou začnu pracovat, danou střední/vysokou školu, aby se ujistila, že jsem tam studoval?

  Samozdřejmě někoho to napadne padělat a jediná cesta která prozradí každého padělatele je to že když firma zavolá dané škole a zeptá se jestli u nich daný člověk studoval.Myslíte že se tohle děje?Stalo se vám že váš zaměstnavatel to ověřoval?

  Další informace


 • Testy zdarma online - Jak si vybrat střední školu? Případně obor?

  Ahoj, příští rok vycházím a snažím se rozhodnout, kam půjdu, ale nemohu se rozhodnout. Chtěla bych se zeptat jestli víte někdo o nějakých online testech zdarma, které by mně nasměrovaly k oboru nebo školám.Za odpovědi předem děkuji!!Doplňuji:Chtěla jsem být učitalkou na 2. stupni zš nebo na sš, ale to mi všichni rozmlouvají. Dokonce i učitelé. Takže jsem přemýšlela, že budu pokračovat v tom co dělala babička teta a teĎ I MÁMA. Že budu matrikářkou ale nevím, jaká škola se na to studuje.

  Další informace


  Na jakou střední školu mám jít pokuď chci být pilot?

  Dobrý den můj ambiciózní sen je stát se pilotem dopravních letadelvím že se tento obor učí na vysoké škole ČVUT ale nevím na jakou mám jít střední je to jedno? školu je to jedno? poradíte mi? děkuji

  Další informace


  Mám šanci se dostat na střední školu?

  Čus, chodim do 8. třídy ZŠ, celkem by mě zajímalo jestli mam šanci dostat se na střední školu. Dejme tomu s 5 čtyřkama a zbytek průměr 2-3, kdybych to vytáhnul v devítce 1. pol. na 1-2ky?Dejme tomu a href"http://www.spscv.cz/index.php?secskoly pgsps subpgprijimacky" rel"nofollow" http://www.spscv.cz/ hellip /a , nikde nepíšou nic o vysvědčení z 8čky, takže by to mělo stačit?

  Další informace


  Musí přihlášku na střední školu donést rodiče?

  Dobrý den, mamka zrovna nemá čas a já bych potřebovala odnést přihlášku na školu, ale někdo mi řekl že to musí udělat rodič co je napsaný v přihlášce je to pravda?

  Další informace


  Mohli byste poradit nějakou střední grafickou školu v Praze, kterou lze studovat dálkově?

  Podívej se do odkazu. Je v něm přehled všech středních škol v Praze s dálk. studiem.

  Další informace


  Mají rodiče právo mě nechat přestoupit na jinou střední školu ?

  Jsem v prváku na gymnáziu a podle rodičů nemám dobré známky a na tu školu nemám. Měl jsem tři čtyřky a zbytek trojky a dvojky.. Podle nich bych měl jít studovat někam na učilistě. I přestože ve třídě jsem na tom průměrně se známkama. Mají právo mě přeřadit na jinou střední školu ?

  Další informace


  Když neudělám opravky z telocviku v 2 polovině 9 ročníku může to zavinit nepřijetí na střední školu ?

  Když neudělám opravky z telocviku v 2 polovině 9 ročníku může to zavinit nepřijetí na střední školu ?Už mi dorazilo že mě na to školu vezmou ale nevím jestli na to bude mít vliv pak i to že jsem neudělal opravky.

  Další informace


  Když chci být rozvodový právník a obhájce na jakou střední případně vysokou školu musím jít ?

  Nejlépe střední gymnázium, VŠ právnická fakulta. Je tam ale tlačenka, dostane se tam jen zlomek uchazečů.Doplňuji:Ještě doplním, některá gymnázia se zaměřují i na veřejnosprávní činnost, a maturuje se tam i z práva. To by byl vhodný začátek, jak se naučit orientovat v právním systému.

  Další informace


  Kde můžu získat přihlášku na střední školu?

  zde máte info o přijímání na školy:zde je něco novějšího: a href"http://www.zsmladi.cz/view.php?cisloclanku2009010001" rel"nofollow" http://www.zsmladi.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jakou střední školu si vybrat a jak si vybrat?

  Prospěch mám 1,14 a to s tím, že se doma na předměty ze kterých mám 1 učím a to někdy klidně i polovinu dne. Sice je pravda, že za to z velké části může to, že se neučím z hodiny na hodinu a vše si nechávám na poslední chvíli, což ale hodlám napravit. Každopádně vůbec nevím na jakou školu jít. Docela se mi zalíbil pajdák a policejní, kvůli tomu, co se tam učí a že do života bych si nepřinesla jenom vědomosti, ale i praktické věci. Jenže nejsem si na 100% jistá, zda-li bych vážně v budoucnu chtěla mít tuhle práci a pokračovat v podobném oboru na VŠ (počítám totiž s tím, že v posledním ročníku, nebo posledních dvou zamakam a budu se vzdělávat i mimo školu a půjdu na VŠ.) Pak mě tedy napadá i gymnázium. Věc která mě nejvíc brzdí na tom, abych ho zkusila je, že nevím,jestli bych to tam zvládla. Bojim se, že by mě to strašně nebavilo a měla bych učení nad hlavu a minimální osobní život. Prostě nevím, co od toho očekávat a jestli jsem vhodný typ na gymnazistu. Nejsem totiž člověk, co si vše zapamatuje z hodiny, doma si to jen párkrát přečte a potom dostane 1 z testu. Abych dostala 1 z testu, tak do toho musím dát nějaké to úsilí. Zase nechci znít jako nějaká šprtka. Kdybych byla, tak by mě nezajímala otázka života mimo školu a rovnou bych se celé dny jenom učila, což já vůbec nedělám a praveze nechci, aby to tak dopadlo.Jednou jsem si jistá, že půjdu na odbornou sš (přičemž nevím na jakou) a jindy zase, že bych přeci jen mohla zkusit ten gympl, protože nevím jakou dělat práci. Pros

  Další informace


  Jakou střední školu jsem měl studovat, abych mohl dělat plavčíka a lektora plavání v plaveckém bazénu nebo koupališti ?

  Napadá mě sportovní gympl, zdravotní škola (pro první pomoc) nebo pedagogická škola se zaměřením na tělesnou výchovu.

  Další informace


  Jak vzpomínáte na střední školu?

  Dobrý den, zajímalo by mě jenom, jak vzpomínáte na SŠ a jestli vás nějak zvlášť ovlivnila. Díky

  Další informace


  Jak vybrat vhodnou střední školu?

  Potřebuji poradit s velmi důležitou otázkou ohledně mé nejasné budoucnosti... Mám moc hezké známky, mám být na co pyšná, ale k čemu mi to je, když nevím co pak.Ráda bych dělala něco, co by mě bavilo a samozřejmě by bylo dobré, kdybych ve světě našla uplatnění a uživila bych se... Možná by pomohly nějaké stránky s obory prací a objasnění jejich činností, nebo tak něco... Návrhy, či nějaké stránky, atd.. Snad někdo pomůže. Předem děkuji :-)

  Další informace


  Jak udělat střední školu a nezbláznit se?

  Jsem z ni velmi vyčerpán, jak psychicky, tak i fyzicky

  Další informace


  Jak se mám přehlásit na jinou střední školu??

  Ahojte všichni, ještě jsem na střední školu ani nenastoupil a už se musím přehlásit na jinou, ale ve stejném oboru. Mám na to měsíc. Víte někdo, jak to funguje, jak dlouho to trvá, co k tomu potřebuji?

  Další informace


  Jak mam prestoupit na jinou stredni skolu  Další informace


  Dobrý den, jak se mám učit sám matematiku. Poraďte mi prosím nějaký web s příklady, vhodnou učebnici a typy na učení.

  Matematika

  Další informace


  Do kterého datumu poslat přihlášku na střední školu?

  Až ti ji potvrdí na ZŠ, tak ji musíš do 15,04.2014 doručit přímo na školu na kterou se hlásíš.Doplňuji:Oprava, překlep. Termín je do 15, března 2014

  Další informace


  Dcera si vybrala skolu,ktera ji absolutne nebavi,ted propada a hrozi ji vylouceni,je mozne prejit na jinou skolu?

  Ano, je možné přejít na jinou školu.Vyberte si, kam by mohla v září nastoupit a už teď tu školu zkontaktujte, tam vám řeknou vše potřebné, jak postupovat dále atd.Ještě bude záležet na tom, zda bude přecházet na stejný typ školy (stejné zaměření) nebo jinou (např. těžší), od toho se bude odvíjet, zda ji uznají již vystudovaný/é rok/y nebo ne.

  Další informace