• Jak mámě říct, že už nejsem malá holka? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mámě říct, že už nejsem malá holka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mámě říct, že už nejsem malá holka?

 • Když už máme dvoustopá i jednostopá vozidla,máme také třístopá?!  Další informace


 • Jak se chovat jako kluk a ne jako holka?  Další informace


 • Jak na tom budu s mateřskou,když si nebudu hradit sociální pojištění a jsem nezaměstnaná a ani na pracáku nejsem vedena.  Další informace


 • Čau lidi, nevíte jak se jmenoval jeden film, kde se nějaká holka oběsila, kvůli fotce kde byla nahá?

  V tom filmu se holka vyfotila nahá a poslala to někomu a pak se to dostalo do mobilů lidi kteří chodili s ní do školy a potom se ta holka oběsila.Ps oběsila se při své poslední video nahrávce

  Další informace


  Jak se jmenuje tahle písnička prosím?

  Je už starší od Gigi D´agostina(tím si nejsem moc jistá).Je v ní melodie z filmu Nekonečný příběh (Happy flight) Děkuji předem,za jakékoli odpovědi.

  Další informace


 • Jak se jmenoval jogurt s příchutí stracciatella, který měl na obalu postavičku Rákosníčka?

  Jogurt z dětství

  Další informace


 • MALÁ prsa co s tim jak je po domácku zvětšit?

  Vim že dospívám ale je mi fakt trapně jsem jedina ze třidy která nemá žádná prsa :/Nevíte jak je aspon trochu zvětšit abych si připadala aspon trochu jako holka? Četla jsem že jsou různé cviky ale to je jen na zpevněni. Prej ještě pomáhá pít mléko jíst fenykl (to nevim kde sehnat) atd.. Máte zkušenosti prosim odepište zitra je tělák a převlikame se s KLUKAMA a mamka říka že podprsenku nepotřebuju když tam nic nemám zkoušela jsem ji to vysvětlit a furt přemlouvat NIC :(((Doplňuji:Můj problém je ten tělocvik :/

  Další informace


  Existuje něco na malá prsa?

  Je mi 14 a přes prsa mám 80cm. Mám problém sehnat plavky, nemůžu nosit věci bez ramínek atd. Existuje něco, čím se mi prsa zvětší (alespoň o pár cm), aniž bych musela jít na plastiku nebo brát nějaké prášky?

  Další informace


 • Jak je možné,že si mě někdo chce přidat mezi přátele na facebooku,když tam vůbec nejsem?Kde vzali můj e-mail?

  Pokud nejste na facebooku zaregistrován, nikdo si vás fyzicky nemůže chtít přidat do přátel a nikdo si také nemůže vytvořit profil s vaši e-mailovou adresou, protože je profil třeba aktivovoat právě e-mailem

  Další informace


  GTS450 nebeži tak ako by mala  Další informace


  Vari, vari od našeho prahu! Jedno z mála seriózních autentických varování!

  Zkontrolujte si na přiloženém odkazu bezpečnost svého internetového připojení: a href"http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/268860-statisice-lidi-mohou-prijit-kvuli-pocitacovemu-viru-o-internetove-pripojeni.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doplňuji:Věděli jste o nové číhající hrozbě?

  Další informace


 • Nevíte, jak se jmenuje malá posvátná květina buddhistů? Kvete prý jednou za x let.

  Čím je tak zajímavá?

  Další informace


 • sem stydlivý a nemám moc nápadů tak nejsem moc žádán co mám dělat jak to mám změnit děkuji za vaše názory

  To přijde, až potkáš tu pravou, řekneš to, ani nebudeš vědět jak.

  Další informace


  jak mámě naznačit že už nejsem malá holka??

  Ahoj je mi 13. Takže se celkem začínám zajímat o kluky, módu... atd. Vždycky když jsem byla malá tak jsem dělala FUUJ nad tím když se někdo v televizi líbal. Dělám to i teď protože je mi trapné to zničeho nic nedělat :D Snažím se mámě mírně naznačovat aby pochopila že mám zájem o ty kluky. Chtěla bych aby se mě zeptala Nemáš už kluka? nebo se mnou promluvila jak na kluky a tak...:D naznačuju třeba jak je na óčku dole vždycky to Martina+Honza 56% lásky tak sem jednou řekla jé mami hele ten a ten mají 94%!! nebo a ten kluk měl holku a.... a takovýhle, není to nic moc ale jak bych ju prostě upozornila na to že už nejsem malá a mám zájem o takovýhle věci??PS:nechci odpovědi jako jsi na takovýhle věci mladá to by nevěděl nikdo a takovýhle, jestli nevíš, NEPIŠ!!

  Další informace


  jak mám máme říct že mám kluka?

  nevím jak mám máme říct že mám kluka ona by z toho dělala hroznou aféru a stále by se vyptavala ale tajit ji to nemohu jak ji to má?m všechno říct?

  Další informace


  Jak mám říct mámě že chci přestoupit??

  Ahoj, chtěl bych přestoupit na jinou SŠ. Jenom nevím jak to říct mámě. Ta škola na kterou chci, je blíž k našemu domu a nemusel bych být na internátu ale mohl bych dojíždět. Na tamté škole se mi už vůbec ale vůbec nelíbí. Na tadyté mám aspon kamarády ze základky. Jenomže jednou sem se už o tom bavil s mámou a ta říkala že ne, že když už sem se tam dostal s 'odřenýma ušima' a že mě tam 'dokopali' tak, že vůbec. Máma je v tomhle docela výbušná. Jenomže mě už to prostě takhle nevyhovuje, nedávám to. Nemáte někdo nějakou radu ?Doplňuji:jijnak sem si zhjistil vse¨

  Další informace


 • Ahoj, pořát chci napsat nějakou knihu, ale jsem na to příliš malá, kdybych ji napsala, vyšla by nebo ne?

  Jestli vyjde, nebo nevyjde záleží na vydavateli, nikoliv na věku autora.Napiš, hledej s rodiči vydavatele a uvidíš :-)Taky můžete vše udělat sami a vydat knížku za svoje náklady.

  Další informace


 • Jak nějaká holka může chodit s popelářem?

  Jak může nějaká holka chtít chodit s popelářem? Je to pěkně podřadná práce pracovat s odpadkama. Jedna holka nedávno psala na internet, že jednoho popeláře poznala a chtěla by ho, já si ale myslím, že to je fejk.

  Další informace


 • Dobrý den.Chtěla bych se zeptat co se stane když je 15letá holka těhotná.Jak se to řeší?A je možný potrat?

  V první řadě se tato situace řeší tak, že 15 letá holka řekne o svém těhotenství rodičům. Pravděpodobně s matkou zajde ke gynekologovi( může tam ale jít i s otcem).Její partner by se měl snažit s ní a s jejími rodiči poradit na dalším postupu, co udělat.Ženský lékař rozhodne o potratu v případě, že těhotenství by ohrozilo zdraví budoucí matky, nebo v případech hodných zvláštního zřetele (těhotenství jako následek znásilnění apod.)

  Další informace


  Co mame delat, když ma bratr ztratu pameti?

  Horvath

  Další informace