• Jak moc sportujete? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak moc sportujete?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak moc sportujete?

  • Jak je možný, že humor má takovou moc?



    Další informace


    Jak moc blízko k sobě mají španělština a portugalština? (říkal včera bosák v televizi)



    Další informace


    Jak moc jídlo souvisí s myčkou na nádobí?



    Další informace


  • Jak často a jak moc mulchujete? ;)



    Další informace


  • Jak moc je dobrá značka Trust?



    Další informace


  • Co se stane, když ostříhám ibišek již teď, místo na jaře? Je příliš veliký a zabírá moc místa. A jak správně přezimovat?

    Tady máš něco k pěstování, dole na stránce je vždy další odkaz: a href"http://www.ibiskovemameni.wbs.cz/" rel"nofollow" http://www.ibiskovemameni.wbs. cz/ /a Jinak pokud ho chceš stříhat nyní, udělej to jen částečně, ať máš víc místa a zjara pak kompletně. Pokud přezimuje v chladnu, snese i podzimní řez (kompletní).

    Další informace


  • sem stydlivý a nemám moc nápadů tak nejsem moc žádán co mám dělat jak to mám změnit děkuji za vaše názory

    To přijde, až potkáš tu pravou, řekneš to, ani nebudeš vědět jak.

    Další informace


    Jak moc hraje důležitou roli vzhled ve vztahu?

    Mate někdo zkušenost být s partnerem, se kterým si rozumíte, avsak vzhedově vás až tak nepřitahuje?

    Další informace


    Jak zapůsobit na holku? Jak ji mám rychle sbalit, nevím moc o čem se s ní bavit, dneska jdeme poprvé ven :)

    Neznáme se osobně, dneska ji uvidím poprvné :)

    Další informace


    Ahoj, prosím, jak byste taktně naznačili ženě, cca 45 let, že má moc vysoké sebevědomí?

    Vím, že to je relativní, ale pokud každý den, i vícekrát, slyším, jak jí to sluší či že jí to slušelo apod., začínámm si to myslet. A už to není pouze můj názor, tak na něm asi něco pravdy bude.Za rady díky.Doplňuji: gt nabubindes – naprosto nechápu, proč mě nazýváš volem a proč píšeš, že to je o lásce??? Netuším, jak jsi přišel na to, že spolu žijeme???Pro ostatní – díky za názory. Jedná se o pracovní kolegyni, nejsme zaměstnanci, obě externě spolupracujeme, nicméně když slyšíme pět samochválu několikrát denně……vzhledem k tomu, že je mezi námi jediná, která o sobě takto často hovoří, o něčem to svědčí. gt geOrge - shazovat ji nikdo nechce – o tom řeč ani nabyla a nevím, jak jsi na to přišel?? Pokud se dělají věci (různé) s taktem, jak jsem psala, přece to není o shazování ale o jemném naznačení, aby si dotyčný uvědomil. Taktním nemyslím fórky ani urážky,( z toho jsme již dávno vyrostli!! ), ani nemíníme cíleně shazovat prožitek ze života, ten je přece také jinde, než v pouhé opakované sebechvále. I když …..když tak uvažuji, pro někoho to je možná už to jediné, ale to se zde může posoudit jen velmi těžko, ne? Netuším, proč píšeš o závisti? To jsou přece trochu rozdílné povahové vlastnosti? Ty asi moc sangvinik nejsi, co??Člověk píše, že nezná ženu, která by nebyla namyšlená, Georgie pro změnu, že ženám sebevědomí takřka bez vyjímky chybí .- z toho usuzuji, že co člověk, to názor.Možná si tím cosi vynahrazuje, jak píše BENYTA. My se jí sice snažíme pomáhat, ale říká se, všeho

    Další informace