• Jak mohu vytvořit mapu např. v jpg (potřebuji do ppt)? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mohu vytvořit mapu např. v jpg (potřebuji do ppt)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mohu vytvořit mapu např. v jpg (potřebuji do ppt)?

 • jak mohu zaheslovat počítač tak aby ho ani např. v opravně neotevřeli nebo tak něak,jde to vůbec ? :D  Další informace


 • Neznáte nekdo lichvare, který pujci penize? Nutne je potrebuji.  Další informace


 • lze založit 2 účet když potřebuji vytvořit více stránek na www.ic.cz

  Muzete jich zalozit kolik chcete, jen nevim, zda-li k tomu nepotrebujete dalsi mailovou adresu.

  Další informace


  Znate nejakou interaktivni mapu, kde muzu videt vysku pohori??

  Jsou takové mapy, např. úředníci KN nabo SÚ to mají v promebě, ale volně na netu promeba k stáhnutí není.

  Další informace


  Vir MMS_IMG 03276311.jpg.exe jak odstranit?  Další informace


  Prosím ví někdo kde najdu mapu klávesnice? Respektive znaků.

  například středník,křížek,dolar,uvozovky dole atp.

  Další informace


  Objevila se tu nedávnou odpověď na otázku kolem PowerPointu s upozorněním na *.ppt a *.pps. Jaký je mezi nimi rozdíl?

  Doplňuji:OK, můžete mi ještě rozkódovat to t , resp. s v příponách?

  Další informace


  Mám blog, mohu na něm zveřejňovat články např. od idnes.cz ? na konci mám vždy napsany zdroj toho článku. Díky

  V praxi je toto naprosto běžné, stránky Idnes.cz však píšou následující.,,Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA a.s. zakázáno.

  Další informace


  Jak získat mapu ČR jako obrázek?  Další informace


  Jak na prehravani fotek v jpg v DVD prehravaci?  Další informace


  Dobrý den, neví někdo jak na Tumblr vytvořit levé menu s kategoriemi např. filmů nebo obrázků?

  Předem díky za odpověď.

  Další informace


 • Potřebuji advokáta, který je kovaný v občanském právu. Nejlépe Ostrava a okolí. Potřebuji odstoupit od smlouvy o dílo.

  Doplňuji:Potřebuji advokáta, který je kovaný v občanském právu. Nejlépe Ostrava a okolí. Potřebuji totiž nějakým zázrakem odstoupit od smlouvy o dílo taky, abych neplatila nesmyslnou smluvní pokutu v nehorázné výši. Díky za doporučení.

  Další informace


 • Poradíte prosím, kde bych na internetu našel mapy (mapu) rozhleden a vyhlídek v Bavorsku a Sasku?

  Rozhledny v Sasku s mapkou. a href"http://www.sachsen-erkunden.de/beliebte-aussichtspunkte-in-sachsen/" rel"nofollow" http://www.sachsen-erkunden.de / hellip /a Jejich seznam - mapa po rozkliknutí místa a href"https://de.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Aussichtsturm_in_Sachsen" rel"nofollow" https://de.wikipedia.org/ hellip /a Rozhledny v Bavorsku - někde mapka po rozkliknutí místa a href"https://de.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Aussichtsturm_in_Bayern" rel"nofollow" https://de.wikipedia.org/ hellip /a Jinak jednotlivě a href"https://www.google.cz/search?qAussichtst%C3%BCrme+in+Bayern+Karte ieutf-8 oeutf-8 gws_rdcr eiG-GgVv_aHKfCywP6p4jYCg" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Mohu si při lovu kaprů ponechat neůmyslně podseknutou rybu? Lovím kapry a např. při stahování nástrahy se něco zahákne..

  Kamarád tvrdí, že ne. On podle mne ale nerozlišuje úmysl (příprava náčiní, systematická činnost..) a ohání se rybářským řádem, který to zakazuje. Ano zakazuje, ale nerozlišuje úmysl a náhodu - třeba zaseknu při záběru a ryba není chycena za tlamku. Na ryby již několik let nechodím ))Děkuji.

  Další informace


  Kde najdu online mapu sveta TEPLOTY A SRAZEK

  Tady jsou mapy evropy jen: a href"http://www.in-pocasi.cz/model/ mteplota t20150814_1700 x49.587 y15.266 z1.065" rel"nofollow" http://www.in-pocasi.cz/ hellip /a a href"http://www.radareu.cz/?lngcz" rel"nofollow" http://www.radareu.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak se jmenuje tento dinosaurus? http://www.meh.ro/wp-content/u ploads/2010/08/meh.ro5204.jpg

  tipnul bych to na velociraptora, uz i podle nazvu z obrazku: a href"http://images.google.com/search?hlcs biw1920 bih853 gbv2 tbmisch sa1 qvelociraptor oqvelociraptor aqf aqi aql gs_sme gs_upl12918l13636l0l6l4l0l0l0l0l0l0l" rel"nofollow" http://images.google.com/ hellip /a (pro arygnoca a ostatni - mezi u a p je ve slove up s mezera, tak si to spojte dohromady, nebo se mrknete sem: a href"http://www.meh.ro/wp-content/up s/2010/08/meh.ro5204.jpg" rel"nofollow" http://www.meh.ro/ hellip /a .)

  Další informace


 • Rozluštíte nesmyslnou mapu?

  ...Vyskočíme-li na Farktidu, máme před sebou Severní Harmoniku s řekou Pipipipi a Střední Harmoniku s horou Pepepepepepl. Po jedné ruce máme tropickou Razii, po druhé ruce starou dobrou Žebrotu. Po třetí ruce novou špatnou Třasmánii. Mezi obratníkem Draka a obratníkem Nosorožce se prostírá pálivá rovníková Paprika.Vedle se vlní oceán zvaný Sympatický s hlavním městem Pištabáči a přespolní oceán Šlamastický s vedlejším městem Báčipišta, přilehlý v Vlašské Salátii a Španělské Ptáčkovině.Naproti je Kočkodánsko, na něm leží Blechodánsko, pod nimi nový Žižland.Za rohem známé trojstátí, Kokršpanělsko, Kokrbelgie a Kokrflandry, za druhým rohem Levoča a Tygroča, jakož i Tygrónsko, Jágrónsko a Mygrónsko.... Vpředu výsostné foxteritorium Zmatlandie, přístavy Tystanbul a Tystamnebul, vzaau Malé Vantily a Velké Tintily.Vyplouváme...Co myslíte, že inspirovalo Antonína Přidala k přejmenování skutečných názvů?

  Další informace


  Existují nějaké web stránky kde se mohu dozvědět co znamenají často používané latinské fráze? Např. tabula rasa apod.

  Různá úsloví a jejich původ a href"http://www.zbynekmlcoch.cz/info/co_znamena/co_znamena_kdyz_se_rekne_jaky_ma_vyznam_rceni_.html" rel"nofollow" http://www.zbynekmlcoch.cz/ hellip /a Latinské výroky podle abecedy a href"http://latinske-vyroky.latinsky.cz/" rel"nofollow" http://latinske-vyroky.latinsk y.cz/ /a Na stejné stránce jsou odkazy na latinský slovník, latinská úslovíDoplňuji:Pojem tabula rasa se užívá v psychologii - lidská mysl je při narození čistá nepopsaná deska (tabula rasa). Na ni se zapisují vnější zkušenosti - smyslové poznání a vnitřní zkušenosti - rozumové poznání.

  Další informace


 • Potřebuji vědět co to znamená NESTRANNÝ?

  a také k tomu potřebuji nějakou větu. Potřebuji to do 28.10.2014 nejdéle!

  Další informace


 • Jsou nad obočím nějaké akupresurní body? Většinou jsem našla mapy jen chodidel. Ráda bych i mapu hlavy. Díky.

  níže máte odkaz jedíne co jsem zatím našel

  Další informace