• Jak na rovnice geocaching? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak na rovnice geocaching?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak na rovnice geocaching?

  • Geocaching s Huawei y300 Acsent a C:geo



    Další informace


  • Nej geocaching outdoor navigace pro Android?



    Další informace


  • Jak se na klávesnici napíše složitější rovnice?

    Omlouvám se, zdatnější matematici se asi pobaví, ale já bych opravdu nevěděla, jak napsat takovou tu hrozivou rovnici plnou lomítek, zlomků a čar a znaků.Děkuji, jj, Fourierovy řady , to je to, co jsem měla na mysli.

    Další informace


    Handy Geocaching



    Další informace


    Excel zápis rovnice



    Další informace


  • Podivná rovnice

    Dobrý den,na jedné stránce jsem si dělal test na lineární rovnice (teď se je ve škole učíme) a jedna mi nesedí...Je to tato: 3(x-7) 3x-20-1Po vypočítaní mi vyšel tvar 0x2, to by nemělo mít řešení, protože když si dosadíte místo x jakékoli číslo, např. 5, vyšlo by 0*52, což je nesmysl. Na stránkách testu ve vyhodnocení mi to vypsalo u této rovnice chybu, že prý to má nekonečně mnoho řešení. To by ale podle mě byl tvar 0x0 (0*50, 0*20, 0*80...).Chtěl bych se tedy zeptat jestli tvar 0xa, kde a je různé číslo od nuly máa) Nekonečně mnoho řešeníb) Nemá řešeníStránka testu: a href"http://testy.nanic.cz/testy/matematika/linearni-rovnice/" rel"nofollow" http://testy.nanic.cz/ hellip /a Děkuji předem za odpovědi...Doplňuji:Omlouvám se, ale už jsem přišel na to, že rovnice 3(x-7) 3x-20-1 po vynásobení závorek vypadá takto: 3x-213x-21, a ne 3x-213x-19. Řekl jsem si, že -20-119 :D.Opravdu se ještě jednou velice omlouvám :(.

    Další informace


    Lineární rovnice s komplexními čísly

    i+1/i-1 x-i x + i-1/i+1Na společného jmenovatele jsem přišla - (i+1)(i-1), ale jak rovnice vypadá dál?

    Další informace


    Jaká je chemická rovnice, díky které vznikají krasy?

    ... Při tvorbě krasových jevů působí chemické zvětrávání. Vápenec je tvořen převážně kalcitem, který se velmi dobře rozpouští v kyselinách. Srážková voda se vsakuje do půdu a přitom v sobě rozpouští oxid uhličitý - Vzniká tak slabá kyselina uhličitá. Ta proniká puklinami vápencového masivu a rozpuštěcím účinkem je rozšiřuje- a tak vznikají propasti a jeskyně...A to, co potřebuji vědět je, jaká je chemická rovnice tohoto děje? ( i vyčíslená? ) Vůbec si s tím nevím rady :(

    Další informace


    Jak nastavit na kalkulačce rovnice?

    Mám kalkulačku Časio fx-85ES PLUS a jednou se mi tam povedlo vypočítat rovnici,ale nevím jak. Ví někdo,co tam nastavit? (Nešla by i rovnice o dvou neznámých?)

    Další informace


    Co je to trinomická rovnice?

    Chtěl bych se zeptat, co je to trinomická rovnice a jak se řeší.

    Další informace


  • geocaching hra

    ahoj lidi hraje nekdo zvas tuhle hru geocasching nevite jestli premium clenstvi jde zaplatit i slozenkou nebo penize na ucet diky za pomoc

    Další informace


  • Rovnice cisla



    Další informace


    Potrebuji spocitat rovnice



    Další informace


    Linearni rovnice soustava



    Další informace


    LEPTÁNÍ SKLA-ROVNICE

    Prosím Vás,jaká je rovnice pro leptání skla?Děkuji mnohokrát

    Další informace


    Jaká je rovnice rouzpouštění FeS?

    Zdravím, zajímalo by mě, jaká je rovnice rozpouštění u sulfidu železnatého FeS ve vodě?Na anglickém webu byl zadaný příklad (anglicky, přeložil jsem já):ROZPOUŠTĚNÍ SOLÍ VE VODĚ, DOKONČI ROVNICE ROZPOUŠTĚNÍ(chlorid sodný) 2NaCl - 2Na+ + Cl2(chlorid vápenatý) CaCl2 - Ca2+ + 2Cl-(síran sodný) Na2SO4 - 2Na+ + SO42-(uhličitan hořečnatý) - MgCO3 - Mg2+ + CO32-A poslední příklad, se kterým si vůbec nevím rady:(sulfid železnatý) FeS - ?Sulfid železnatý přeci není sůl, tak jak se rozpouští ve vodě?U těch solí - např. chlorid sodný 2NaCl - 2Na+ + Cl2- (u rozpouštění prvku Na - je ve 1. skupině v periodické soustavě prvků - proto odevzdá jeden elektron a stane se z něj kladný iont a chlor je v 7. skupině v periodické tabulce prvků a chloridy obecně mají vzorec -1ještě jeden příklad - uhličitan hořečnatý MgCO3 - Mg2+ + CO32- - Mg (hořčík) je ve druhém sloupci (sloupec - skupina) v PSP takže odevzdá 2 elektrony z poslední vrstvy el. obalu a stane se z něj kladný iont Mg2+- a CO32- - uhličitany obecně mají vzorec -2) - to je vysvětlení pro ty, co by nevěděli, ale teď nevím já, jak je to s tím sulfidem, protože obecný vzorec sulfidu nikde není. Prosím, poraďte.

    Další informace


    Jak vyjádřit neznámou z této rovnice?

    A^2 + (A-1)^2 B^2.. ^2 znamená na druhou , vyjádřit je potřeba A. Lze to vůbec?

    Další informace


    Iracionalni rovnice



    Další informace


    Goniometricke rovnice



    Další informace


    Exponencialni rovnice se soucinem



    Další informace