• Jak na souhlas s opuštěním akce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak na souhlas s opuštěním akce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak na souhlas s opuštěním akce?

 • Akce na SUNAR v Intersparu  Další informace


 • Uzemni souhlas VaK  Další informace


 • Potřebuje prarodič při cestě do Itálie s vnukem písemný souhlas rodičů?  Další informace


  Dobrý den.Je potřeba mít písemný souhlas rodičů při cestě vnuka do Anglie s prarodiči?  Další informace


 • ahoj stale mi nejde f1 2011 odinstalovat co stim hlasi to:ta to akce je neplatna pouze u produktů,ktere jsou momentalne  Další informace


 • Promítání filmů-kde získat souhlas?

  Chtěli bychom promítat filmy u nás ve vesnici(klidně nějaké starší a jen pro to aby se něco dělo, ne za účelem výdělku). Samozřejmě počítám s tím, že by se pouštěla pouze originální DVD, vstupné by bylo zdarma, maximálně nějaké dobrovolné. Nejvíc si dělám hlavu se souhlasem autora. Jak již jsem zjistila, je nutné při veřejném promítání jeho souhlas. Kde takový souhlas mám sehnat? Našla jsem stránku, kde je to možné, ale tam nabízejí poplatek za jeden film 1400 kč/ měsíc-to je pro mě neutáhnutelné z finanční stránky, ale ani bych ho na takovou dobu nepotřebovala. Chtěli bychom promítat třeba jednou za 14 dní, pokaždé jiný film. Je možné sehnat někde povolení na kratší dobu?

  Další informace


 • Víte, že Sekce veřejných knihoven vyhlašuje od 4. října 2010 již 14. ročník celostátní akce Týden knihoven?

  Letošní motto – KNIHOVNA PRO VŠECHNY. K čemu asi směřuje tato akce?Navštěvujete knihovny, půjčujete si knihy jinde? Nebo si knihy kupujete?

  Další informace


  Nosíte na společenské akce...

  ... Perwol ?!Jaký je váš názor na tuto reklamu ?!

  Další informace


 • výběr akce po vložení CD/DVD a čehokoli jiného.  Další informace


  problém se spouštěním WIN7 a následné akce  Další informace


  Spyware Terminator (akce)  Další informace


  Přes co dělaji ty akce?

  Našel jsem nějakou internetovou stranku kde pišou soutěže typu pošli to a to a každa 555sms vyhraje to a to!No ale přes co to maji že jim ta každa sms co neni 555 vynaší prachy?Dost mne to zajima nebo maji vlastni služby?

  Další informace


  K provedení této akce nemáte oprávnění  Další informace


  Dell Latitude D630 - akce  Další informace


 • Souhlas majitele nemovitosti s umístěním sídla živnosti

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někdo nevíte, jak postupovat při založení živnostenského oprávnění.Trv.bydliště mám na severu Moravy, stabilně bydlím v Kladně, trv.adresu si měnit nechci v žádném případě. Teď jsem se ale rozhodla založit si ŽL, a nechci abych měla sílo živnosti vázané k trv.bydlišti. Lze to udělat ? Jedná se o fyzickou osobu, nikoliv právnickou.A dále, pokud to lze, existuje nějaký formulář, na kterém mi majitel nemovitosti udělí souhlas s umístěním sídla živnosti ?

  Další informace


  Souhlas celníhu úřadu

  K žádosti o výmaz z obchodního rejstříku je nutný souhlas příslušného celního úřadu?

  Další informace


  Lze ve smluvních podmínkách vyžadovat souhlas?

  Konkrétně se ptám na možnost kdy uvedu do smluvních podmínek k registraci na moje webové stránky nebo na můj server konkrétní požadavky s tím, že nedodržením těchto požadavků registrující se souhlasí, že spáchá trestný čin (přečin). Např. podvod .Pokud zjistím , že registrovaný(á) , porušil(a) smluvní podmínky a souhlasil(a) , s tím, že se porušením dobrovolně a vědomě dopustil(a) tr. činu (přečinu) je Policie ČR oprávněna, povinná pátrat po pachateli(ce) pokud podám trestní oznámení?

  Další informace


  Je nutné mít vždy souhlas majitele k přihlášení k trvalému bydlení?

  Nájemní smlouva by Ti měla stačit. Majitel by Ti neměl bránit v přihlášeno trv. bydliště a podle aktuálních zákonů k tomu pokud vím ani nemá možnost.

  Další informace


  Jaký má smysl informovaný souhlas co dávají v nemocnici podepisovat před operací?

  Když má člověk bolesti, tak podepíše všechno a je mu jedno co a je v náladě udělejte něco ať už mě to nebolí.A ani nepřemýšlí jaké to může mít další důsledky ta případná operace.

  Další informace


 • Je pravda, že každej policista nebo hasič podepisuje souhlas s dárcovstvím orgánů při úmrtí ve výkonu služby?

  Zajímalo by mě, co je na tom pravdivé, že každý policista nebo hasič povinně podepisuje souhlas s tím, že pokud tragicky zemře, budou jeho orgány použité na záchranu lidského života. Děkuji.

  Další informace