• Jak napsat na pc ◑? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak napsat na pc ◑?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak napsat na pc ◑?

  • Jak jí oslovit? napsat?



    Další informace


  • Jak napsat na obálku -dopis Slovenská republika.Jak SLOVAKIA?



    Další informace


  • Jak napsat a formulovat žádost o narovnání dluhu vůči PSSZ jako OSVČ?



    Další informace


  • Chateau Frontenac: Jak můžu napsat ten obrácený háček nad a?

    Psaní - klávesnice

    Další informace


  • Jak mám v e-mailu napsat přehláskované o?

    Doplňuji:Super. Mám to. Díky.

    Další informace


    Jak mam vedet, co sem napsat?

    Pri startu se mi dosud Inet otviral do Seznamu. Ted je tam najednou cosi, co neznam a nechci: a href"http://search.certified-toolbar.com/?si41460 hometrue tid592" rel"nofollow" http://search.certified-toolba r.com/ hellip /a . Co s tim? PC nerozumim!

    Další informace


    Jak napsat d a t s čárkou

    Dobrý večer chtěla bych se zeptat jak mám napsat písmeno d, a písmeno t s čárkou už dlouho jsem to nepsala a tak jsem zapomněla děkuji.

    Další informace


    Jak napsat na anglické klávesnici nekonečno?

    číslice píši pomocí Shift + klávesu pro čísliciísmeno s háčkem/čárkouPřepnutí Alt+Shift nefunguje. Mám Windows XPDoplňuji:Drž LEVÝ ALT + současně napiš 8734 lt - NEFUNGUJE, když zkouším psát při držení jakéhokoliv Altu, Altu+Shiftu nebo jen Ctrl nějaký znak na horní klávesnici kde jsou číslice a znaky s diakritikou ozývá se jen chbový zvuk a nic se nepíše.PS: taky mě zajímají jednoduché uvozovky (jedna čárka)

    Další informace


    Jak napsat holce, když si mě blokla na fb, ani nevím proč to udělala

    Jediné co jsem udělal je že sem pochválil fotku a ona mě pak blokla, poradíte mi jak bych ji mohl napsatDoplňuji:Chci se jí jen zeptat, proč mě blokla

    Další informace


  • Jak napsat žádost o udělení občanství ? Nevím, co tam napsat za důvod. Manžel tady žije už strašně dlouho máme dítě...

    Žádost se podává volnou formou na krajský úřad, a odůvodnění manžel tady žije už strašně dlouho a máme dítě... je dostatečné (předpokládám, že to strašně dlouho je minimálně 5 let trvalého pobytu).Kromě žádosti bude potřebovat stručný životopis, rodný + oddací list, dotazník s ním vyplní na úřadě, a pokud mu to všecko projde, bude o jednoho Čecha víc :)

    Další informace