• jak napsat ukončení dohody o provedení práce?-na uřad práce.Jak napsat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak napsat ukončení dohody o provedení práce?-na uřad práce.Jak napsat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak napsat ukončení dohody o provedení práce?-na uřad práce.Jak napsat?

 • Odstoupeni od dohody  Další informace


  Jak napsat na bytový úřad žádost, v níž je nutné popsat stávající bytovou situaci?  Další informace


 • DPP vs urad prace  Další informace


 • smim si zazadat o hypotecni uver,ci financovani ze stav. sporeni pokud mam smlouvu o provedeni prace na dobu neurcitou?

  Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou tak si o úvěr zažádat můžete.Záleží ted na tom kolik máte měsíčně jakou částku si chcete půjčit

  Další informace


  Dohoda o provedení práce

  Je nutné vystavovat dohodu o provedení prácepro každý měsíc v roce, kdy byly práce prováděny,nebo stačí jedna pro celý rok s limi-tem 150 hod? (Jde o stejného pracovníka)

  Další informace


  Daňové přiznání a úřad práce

  Chtěla jsem se zeptat,jak je to s daňovým přiznáním,když manžel byl od ledna do 12.května evidován na úřadu práce a od 12.května je zaměstnaný.Uvádí se do daňového přiznání i příjem z ÚP?A pokud ne,jak je to se slevou na poplatníká?Odečítá si jí celou,nebo jen poměrnou část,kdy byl zaměstnaný?

  Další informace


  Co se odvádí z dohody o provedení práce?  Další informace


 • Jak napsat výpověď k ukončení smlouvy vůči UPC?

  Dobrý den. Každým rokem jsem vypisovala formulář od UPC o ukončení smlouvy a základě jej, mi vždy zavolali a snažili se domluvit o prodloužení a popřípadě nechat cenu původní. Byla jsem vždy zatím spokojená. Nemusela jsem nic podávat písemně. Vždy vše proběhlo telefonický bez potíží.V loni jsem si od nich odkoupila modem TECHNICOLOLOR TC7200 ED3.0. a dne 12. 11. 2013 mi ho technik nainstaloval.Tento rok bych chtěla postupovat stejně, ale teď nevím, jaké datum výpovědi bych měla napsat, když internet mám ke dni 13. 1. 2009 a modem ED3.0. a dne 12. 11. 2013. Předem děkuji za Vaše odpovědi.

  Další informace


 • dohoda o provedení prace jsem onemocněl mohu uplatnit neschopenku dat ji do praceděkujih.

  Záleží na sjednané odměně - do 10.000,-/měs. (včetně) nejsi nemocensky pojištěn...

  Další informace


  Můžou mě vyřadit z evidence úřadu práce, když jsem se nedostavila na schůzku? Ten den jsem se starala o nemocnou matku.

  Můžou mě vyřadit evidence úřadu práce, nedostavila-li jsem se na schůzku? Byla 12.1.2016, ale pak mi přišel papír před vyřazením, abych se vyjádřila, jo, doložila sem papír od MUDr. Tylovej, že sem pečovala o mamku, má stupeň 3, přišlo mi usnesení, tam bylo napsáno, že sem se nedopustila maření rozhodnutí úřadu práce bez vážných důvodů, ale pak sem volala paní, co mě měla na starost, a ta řekla, že mě vyřaděj na 3 měsíce.

  Další informace


  Jak je zdaněná odměna na dohodu o provedení práce?

  KOlik budu platit daně na dohodu o provedení práce?

  Další informace


  Doba ukončení studia a přihlášení do zaměstnaní/na pracovní úřad  Další informace


  Do kdy od od 31. 8. dojít na úřad práce?

  Do 31. 8. jsem student. Od 1.9. nemám zatím práci. Musím se hned 1.9. hlásit na pracáku? Moc se mi to hned prvního nehodí, do kdy se tam musím nahlásit? Nestačilo by třeba 3. 9.?

  Další informace


  Dcera ukončila SŠ MATURITOU,ZATÍM NENAŠKA ZAMĚSTNÁNÍ.OD ZÁŘÍ PŮJDE ÚŘAD PRÁCE,MÁ NÁROK NA NĚJAKÉ SOCIÁLNÍ DÁVKY? Děkuji

  Na podporu v nezaměstnanosti máte nárok, pokud jste vykonávali alespoň 12 měsíců v rozhodném období zaměstnání nebo jinou výdělečnou činnost, která zakládá povinnost odvádět pojistné na důchodové pojištění a příspěvek na státní politiku zaměstnanosti, přičemž rozhodným obdobím se pro posuzování nároku na podporu v nezaměstnanosti rozumí poslední 3 roky před zařazením uchazeče o zaměstnání do evidence uchazečů o zaměstnání.Jedině, že by si dcera při studiu oficiálně přivydělávala v pracovním či brigádnickém poměru, ve kterém je za ni hrazeno sociální pojištění - pak nárok na podporu má.

  Další informace


 • Jak se jmenuje na Slovensku instituce, kde se žádá o rodičovský příspěvek? U nás Úřad práce a tam?Nemohu najít.Děkuji.

  Potřebuji adresu do okresu Hontianske Moravce.

  Další informace


 • Přišel mi dopis z z VŠ o ukončení studia, mám 14 dní na vyjádření. Dokdy jsem tedy u nich student?

  Přišel mi dopis z o ukončení studia z VŠ, mám 14 dní na vyjádření. Dokdy jsem tedy u nich student a kdy musím na úřad práce? Díky za rady

  Další informace


  Musím jít na úřad práce, když jsem zaměstnaný ?

  V červnu jsem odmaturoval a v červenci jsem si našel práci, mám smlouvu na dobu určitou s 3-měsíční zkušebkou, musím jít na úřad práce kvůli něčemu ?

  Další informace


  Musim na urad prace?

  Letos jsem odmaturoval a hned nastoupil na HPP do prace, ted bych tam chtel skoncit, kdyz jeste neni zari, musim se hlasit na urad prace? Do kdy mam status studenta? PS. na vysku nejdu

  Další informace


  Lze se přihlásit na úřad práce ve městě, kde člověk nemá trvalé bydliště?

  Nelze, na ÚP musíte jít ve svém městě, do města, pod které spadá místo vašeho trvalého bydliště.Př. trvalé bydliště máte ve Zlíně, ale zrovna pobýváte v Brně, na ÚP musíte dojíždět do Zlína.

  Další informace


  Bude mi úřad práce platit zdravotní pojištění při mzdě 8000 hrubého?

  Bude mi nadále úřad práce platit zdravotní pojištění při tomto platu? Nebo mě vyřadí a musím si ho platit sám. Podporu žádnou neberu.

  Další informace