• Jak napsat v textovem editoru zlomky a odmocniny? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak napsat v textovem editoru zlomky a odmocniny?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak napsat v textovem editoru zlomky a odmocniny?

 • Množiny a zlomky  Další informace


  Jak jí oslovit? napsat?  Další informace


 • Dobrý den, jak napsat odstoupení od smlouvy za nedodržení 30ti denní lhůty opravy mobilního telefonu.  Další informace


 • Jak jinak mám varovat před podvodným výrobkem z Polska, když mi nedovolíte varování napsat ?

  Mám zkušenost z polským výrobkem na zhubnutí, nefungoval. Toto je také z Polska, jak se mi na chvilku ukázalo a zmizelo. Nevěřím tomu a varuji všechny zájemce. Málem jsem si to také objednala.

  Další informace


 • Jak mám napsat popis figurky?

  Postavíte si ji před sebe a začnete přemýšlet, formulovat myšlenky a psát.Co je to za figurku, z jakého materiálu, kdo ji vyrobil, její míry, jak vypadá, co či koho připomíná atd. . Pěkně shora dolů.Volíte pestrá , přirovnání, neopakujete slova atd.Doplňuji:POPIS je slohový útvar, který je založený na popisném slohovém postupu. Poskytuje celkový obraz jevu, vystihuje části předmětu, výčet, vlastnosti atd.Jeho cílem je vytvořit si názornou představu o popisovaném předmětu.Je totožný se slovenským výrazem OPIS slovné zachytenie podstatných znakov predmetov al. javov: stručný o. udalostí, o. prostrediaOPIS v češtině 1. opsání původního textu, opsaný text:, 2. vysvětlení, rozvedení jinými slovy perifrázeTakže v popisu můžu některé vlastnosti vyjádřit opisem.

  Další informace


 • co můžeme udělat pomocí textového editoru?

  Doplňuji:A můžu pomocí textového editoru i psát třeba, no jak se tomu říká, takové jak se to posílá, ale není to email. Musí se to dávat do takového bílého papíru a pak se to háže do takových těch holubníků a na ten papír se lepí taková ta kostrbatá fotka Husáka, nebo teď Klause , jak to potom ti s těma vozíkama, co jim je sem tam ukradou, rozvážejí.

  Další informace


  Znak odmocniny  Další informace


  VESA obrazovka - program se chybně spouští v textovém režimu [Assembler, TP7]  Další informace


  Obtékání textu v textovém poli

  Zadala jsem do textového pole text a vložila obrázek. Ale text se mi kolem něj neobtéká. Na kartě nástroje obrázku jsem to chtěla nastavit, ale ta možnost je jakoby šedivá , prostě na ní vůbec nejde kliknout. Nevíte, co s tím udělat?

  Další informace


  Jak na české klávesnici můžu napsat znaky např.:【,•,♥,✖,я,☆?

  Zajímalo by mě, jestli je možné na klávesnici najít tyto znaky (a podobné jako např. řecká písmena, ruská a jiné obrázkové znaky), nebo jestli je nutné toto nějak nainstalovat. Ty znaky jsem si kopírovala z jiných stránek, a abych něco napsala, tak mě nebaví to po písmenkách kopírovat a vkládat.Jestli třeba existuje nějaká mapa klávesnice a co všechno na ní zvládnu. (mám českou klávesnici...)Díky za odpověď

  Další informace


  Do jakého editoru na videa lze vložit videa natočená kamerou?

  jsou to soubory: ve VLC media player - .ifo a .bup, movie maker to nebere, diky

  Další informace


  Ahoj.Mohl by mi někdo poradit jak napsat tento znak ^^ _ z klávesnice.Ty ^ jsou nahoře a rovná čára pod nimi

  Mám notík Asus Windows7.

  Další informace


 • Jak mám napsat dohodu o dlužné částce za výživné za rok 2009,kterou má splatit do dvou let.Únor 2011

  výživné

  Další informace


 • Potřebuju pomoct z Matikou a zlomky..

  Dobrý den.Žádám o pomoc ve zlomcích v Matematice - nechápu,co znamená ve zlomcích úloha s úkolem Zapište zlomky jako desetinné číslo (na 3 místa) a k tomu dám přiklad např.tady mám 17/4 (Sedmnáct čtvrtin)A druhý ukol který nechápu je Zapište desetinné číslo jako zlomek v základním tvaru - a tady je příklad 12,5Vysvětlete mi prosím vás co bych měl udělat,jak se to počítá atd..Moc diki:)

  Další informace


  Potřebovali jste někdy v životě mocniny a odmocniny?

  a na co

  Další informace


 • Zlomky na druhou  Další informace


  Prosím, jak se počítají zlomky z hodiny (např. 35 minut zlomkem, 27 minut zlomkem)???

  Doplňuji:zlomkem- desetinným číslem, to je jedno.a způsob počítání.učivo 7.třídy. Děkuju

  Další informace


  Pro dospělé: Umíte ještě zlomky, rovnice a podobné ,,hlouposti?

  Otázka zní jasně.. myslím, že pro dospělé to nemá žádné využití atd... A neznám nikoho dospělého kdo si je ještě pamatuje.. jak jste na tom vy?Hlouposti proto, že to nikdy nebudete potřebovat ) (prakticky)Doplňuji:ZZZZZZ jaké opraváky pro pána? Copak jsem nějaký dement abych propadl?!

  Další informace


  Jak vypočítám kmenové zlomky?

  Dobrý večer,nenašel by se tu prosím někdo, kdo by mi poradil jak vypočítat kmenové zlomky ze zlomů 2/7 a 2/13? :)

  Další informace


  Jak mám napsat fejeton na téma trapasy?

  Jen obecné rady. Stylizace je na vás.Určitě víte, že základem fejetonu je úvahový postup, který může být doplněýí vypravováním, popisem, případně výkladem.Vyjádříte vtipně pohled na dané téma, využijte nadsázku. Trapasy ve skutečnosti bývají zpravidla legrační, někdy sice až později než v daný okamžik. To ale nevadí.Takže tento příběh zpracujete neobvyklým způsobem, uvažujete s nadsázkou. Využijte vlastní zážitek, případně ten, o němž vám někdo vyprávěl.Jazyk - základem je spisovný, ale můžete použít i výrazy hovorové jako protiklad ke tvarům knižních. Tímto kontrastem nejlépe vyjadříte humor, ironii, můžete si pohrát se slovy, použít přímou řeč, dialog. Působivé jsou tázací i krátké věty.Důležitý je nejen vtipný nadpis, ale i závěr, pointa.

  Další informace