• Jak napsat žádost o souhlas nájemníků? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak napsat žádost o souhlas nájemníků?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak napsat žádost o souhlas nájemníků?

 • Jak se nahraje fotka na žádost o Lítačku?  Další informace


 • Souhlas souseda se stavbou  Další informace


  Jak napsat žádost o souhlas nájemníků?  Další informace


 • Prosím, nevíte, zda ještě platí, že dítě cestující do Chorvatska např. s babičkou musí mít sebou souhlas rodičů?  Další informace


 • Prosím jak napsat žádost o dańové vyrovnání za r 2011 v případě dúchodce,který nepracuje od září 2011.

  Zkontaktujte do 15.2. svého posledního zaměstnavatele v daném roce. Určitě Vám rád vyhoví (žádost podepíšete v růžovém tiskopisu u něj), nebo si můžete daňové přiznání podat sám pokud máte z posledního zaměstnání tiskopis Potvrzení o zdanitelných příjmech .

  Další informace


  Musím bance podepsat souhlas s použitím osobních údajů k marketingovým účelům?  Další informace


  Jak napsat žádost o sponzorský dar?

  Potřebujeme pro školní časopis kontaktovat regionální deník a mimo jiné bychom je (popř. radu rodičů, někoho jiného...) chtěli požádat o sponzorský dar... něco, co by pokrylo náklady na tisk (které podle odhadů nepřesáhnou několik set měsíčně). Mohl by někdo pomoci?

  Další informace


 • Jak zjistit na fb, kdo ze dvou lidí (přátel) poslal žádost a kdo ji přijal?

  Jsme přátelé s jedním klukem a mě by zajímalo, kdo komu poslal žádost o přátelství, jestli já jemu nebo on mně. Docela bych to potřebovala vědět, už si to nepamatuji, jsme přátelé už dlouho )

  Další informace


 • Smí mít společenství vlastníků bytů nebo majitel baráku náhradní klíče od bytů nájemníků ?

  Pan Pešek ze seriálu Ulice na TV Nova má náhradní klíče. Tak mě to tak napadlo, zda je to v souladu se zákonem.

  Další informace


  Právo nájemníků obecních domů

  a) obec chce vyměnit okna v celém doměb) datum prací 19.12.09 (začátek)c) okna jsou v pořádkuMá nájemník právo/možnost tuto akciovlivnit ? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Musí k tomu být můj souhlas?

  Nedávno otec přepsal dům na mě. Kdyby nastala třeba situace, že by ho chtěl nechat přepsat zpátky, musí k tomu mít můj souhlas?

  Další informace


  Jak dopadne žádost o snížení výživného?

  Bývalý manžel od 1.7. 2013 nezaměstnán,v předchozím zaměstnání dal výpověď pro opožděné výplaty.Nyní je veden na úřadu práce a v srpnu požádal o snížení výživného.Máme dvě dcery 15 a 6 let,platí 3100 a 2700 jinak dětem na nic nepřispívá.....rovnátka, doučování, kroužky atd. Před prázdninami jsem ho žádala že půjdou holky do škol.Starší na střední a menší do první a nemůžu to táhnout sama.Toto je výsledek, pracuje na černo a požádal o snížení.Jaké jsou šance, že uspěje?

  Další informace


  Chtěla bych se zeptat kam bych měla poslat žádost prezidentovi o amnestii? Děkuju moc

  Kancelář prezidenta republikyPražský hrad 1Praha

  Další informace


 • tak poroč stejně všude potřebují souhlas zákoného zástupce? když notabene mohou v 15 letech sami splodit dítě?

  badimíro, řešíš tu zřejmě nějaký konkrétní problém. Než sem vkládat dotazy, které bez příslušného kontextu nevypovídají nic bližšího o položené otázce, nechtěla bys napsat něco bližšího o problému, který hodláš řešit?Na Tvé otázky lze odpovědět totiž jedině tak, že takto jsou nastavené zákony a proto nemá smysl se stále dokola tázat PROČ? Prostě právě proto, že z hlediska zákona je to takto v pořádku.Fyzicky schopni zplodit dítě jsou sice i nezletilí (čili ti patnáctiletí - a mimochodem jsou i mladší), ve skutečnosti ale zodpovědnost za takové nezletilce i za jejich případného potomka zůstává stejně na rodičích. Ti jediní jsou také oprávněni za své nezletilé děti udělovat případný souhlas za to, co je třeba odsouhlasit.

  Další informace


  Když si u doktora nechám píchnout pierc do jazyka potřebuju souhlas rodiču?

  Je mi 14 ...... :)Doplňuji:Mamka o tom ví,že chci pierc do jazyka,ale řekla mi,že je to prý hnusné,ale když na to budu mít peníze a budu se o to starat ,tak v dejme tomu ... Ale niják se na to netvářila... Tatka by mi to možná dovolil ale ještě jsem se neptala.. A jestli tam zajdu,budou muset jít se mnou... ?? :D...

  Další informace


 • Co znamená české slovo zadost?

  Google takto samostatně nezná. )

  Další informace


 • Jak sepsat zadost k obec.uradu o rekonstrukci detskeho hriste

  Uvést přesně hřiště, jeho polohu, proč má být rekonstruováno, jakým nákladem, odkud budou finabčí prostředky, popřípadě jiné důležité informace. A samozřejmě kontaktní adresu, kam zaslat odpověď.

  Další informace


 • Jak napsat žádost o vyškrtnutí předmětu na VŠ?

  Obraťte se na Vaše studijní oddělení, položený dotaz je naprosto obecný.

  Další informace


  Jak napsat žádost o ubytovací stipendium?

  Jsem čerstvým studentem Ostravské univerzity v Ostravě a splňuju všechny podmínky pro udělení stipendia. Pro jeho přiznání je nutné poslat žádost, ale nikde se nepíše, jak by měla vypadat...Na internetu jsem žádný vzor nenašla.

  Další informace


 • Může si dítě do 15 let zajistit bez souhlasu rodičů obřízku, nebo je nutný souhlas a dělá se to jen nutným případům?

  Vím, že toto je velmi ožehavé téma, ale často za tím stojí nejen třeba náboženské přesvědčení, ale i zdravotní stav, který je bez obřízky špatný a ona by jej vyřešila. Od 18ti na to má každý nárok? Nebo se věk a souhlas neřeší? Pokud obřízku sám neuzná urolog, tak nemůže být provedena na vlastní žádost?Týkají se tyto věci i ženské obřízky?Ženská obřízka nemá pro ženy a dívky žádné zdravotní přínosy. Mezi okamžité důsledky patří těžké krvácení a problémy s močením, později se mohou vyvinout cysty, infekce, neplodnost. Zvyšuje se také pravděpodobnost komplikací při porodu a rizika, že se dítě narodí mrtvé.K čemu tedy je, když se toto uvádí?

  Další informace