• Jak narýsovat rovnostraný trojúhelník pomocí pravítka ??? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak narýsovat rovnostraný trojúhelník pomocí pravítka ???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak narýsovat rovnostraný trojúhelník pomocí pravítka ???

 • Lze někde koupit certifikovaná pravítka?  Další informace


 • Jak pomocí ručních nástrojů upravit zanedbané pole na zahrádku pro pěstování zeleniny?  Další informace


 • Dostal se už někdo přes Bermundský trojúhelník?  Další informace


 • Dobrý den.Poradíte mi,jak mohu pomoci lidem v zatopenách oblastech?Pořád hledám číslo nějakého účtu a nemůžu nic najít.

  Na TV ČT24 běží titulky s několika čísly účtů.Tam je možnost pomoci.

  Další informace


 • Jak pouštět hudbu po bytě pomocí YouTube?

  Dobrý den už dlouho si chci pouštět hudbu v domě pomocí streamování hudby z youtube. Nejdřív mně napadlo koupit tuto krabičku (jakýsi bluetooth přijímač) ( a href"http://www.gearbest.com/speakersp_212099.html)" rel"nofollow" http://www.gearbest.com/ hellip /a díky kterému bych mohl bezdrátově propojit telefon s reproduktory. načež bych spustil hudbu na youtube na telefonu. Problém je že telefon musí být jen v aplikaci youtube. Což je dost omezující. Proto mně napadlo využít funkce na youtube. Propojení telefonu s televizí. jen se v aplikaci na telefonu pošle povel aby televize přehrála to co chcete a můžete používat telefon dál.Nechci si ale kvůli poslechu hudby kupovat televizi. Proto se chci zeptat jestli se youtube v TV stick chová jako televize. Myslím si že spíš jako telefon. Protože TV stick běží na platformě android. Jde mi hlavně o to to udělat levně a jednoduše. Napadají vás alternativní cesty? nechci si kvůli hudbě kupovat Hi-FI nebo mikrosystémy. Asi tak jednoduchá věc jako bezdrátové propojení reproduktoru s zdrojem hudby z internetu není jednoduchá :D

  Další informace


 • Jak v PS narýsovat normální rovnou čáru v cm?  Další informace


  Jak se dát na titulní stranu časopisu,pomocí internetové stránky?

  V časopise z roku 2006 jsem našel webový tip že na nějaké stránce si vyberu název časopisu,dám tam svou fotku a budu na titulní stránce.Nevíte kde?

  Další informace


  Jak připojit notebook k tv pomocí hdmi  Další informace


 • je dán trojúhelník ABC a body D,E,které jsou po řadě středy stran AB,BC.Úsečka DE rozdělí trojúhelník ABC..

  na trojúhelník a lichoběžník.Určete poměr jejich obsahů.

  Další informace


  Jak vypočítat povrch a objem hranolu.Jehož podstava je rovnostraný trojuhelník?

  Vůbec nevím. :( a dostala jsem to za DU mám s toho nervy,že si na to nemůžu vzpomenou,ale je to kvůli toho,že jsem byla 3 měsíce v lečebně kvůli anorexii :(....

  Další informace


  Jak probíhá identifikace pomocí zubů?

  Identifikace těl obětí probíhá pomocí zubních záznamů. To jako mají karty od zubaře od všech pasažérů? Co když některý z pasažérů se bojí zubaře a byl u něj naposledy třeba před 5 lety a mezitím se mu některé zuby zkazily tak, že mu vypadly a v kartě o tom záznam není.Podle mě je snad jednodušší DNA než ty zuby. Jak to tedy je?

  Další informace


  Jak narýsovat kruh a čtverec se stejným obsahem?

  Jak byste narýsovali kruh a čtverec pouze pomocí kružítka a pravítka tak, aby oba obrazce měly stejný obsah?Doplňuji:Nemluvím o výpočtu, ale o narýsování (spočítat to umím už někdy od 4.třídy ZŠ). ) Jinými slovy se jedná o kvadraturu kruhu.

  Další informace


  Jak mám vyjádřit poměry pomocí nejmenších přirozených čísel ?

  Tady je třeba nějaký příklad: 15:3:24Prosím, byl bych moc rád za vysvětlení .Doplňuji:Ještě by mě zajímalo, jak to jde udělat se zlomky a s desetinnými čísly

  Další informace


  Jak mám docílit potřebného počtu otáček pomocí řemenic, rotuje-li motor rychlostí 1710 otáček za minutu?

  Vzájemným poměrem řemenic. Pozor na opásání !!!! a href"http://strojirenstvi.studentske.cz/2010/11/14-remenove-prevody.html" rel"nofollow" http://strojirenstvi.studentsk e.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Kdo vymyslel Bermudský trojúhelník?

  Doplňuji:obojí

  Další informace


 • Trojuhelnik + rovnice  Další informace


  Rovnoramenný trojúhelník

  Je dán rovnoramenný trojúhelník ABC se základnou AB dlouhou 10 cm a rameny dlouhými 20 cm. Bod S je střed základny AB. Rozdělte trojúhelník ABC čtyřmi přímkami procházejícími bodem S na pět částí se stejným obsahem. Zjistěte, jak dlouhé úsečky vytnou tyto přímky na ramenech trojúhelníku ABC.

  Další informace


  Nevíte někdo nějakou obdobnou záhadu jako je bermudský trojuhelník nebo kruhy v obílí?

  Potřebuju do školy udělad projekt na nějakou záhadu ale bermudský trojuhelník ani ty kruhy v obilí mít nemužem.

  Další informace


  Jak sestrojit trojúhelník: vc, tc a úhel gama?

  Prosím o postup. Děkuji

  Další informace


  Jak pomoci lidem, kteří jsou na tom velmi zle?

  Statisticky je polovina lidí na světě na tom velmi zle a href"http://www.worldometers.info/cz/" rel"nofollow" http://www.worldometers.info/ hellip /a na světě je sice mnoho sociálních a charitativních organizací, co se snaží těmto lidem pomoci, ale většinou je to jenom povrchní pomoc, která řeší to, co je na tom právě nejhůře.V zásadě zde jsou dvě cesty, jedna se snaží změnit člověka, aby byl člověk správně vychovaný, a druhá cesta se snaží změnit kulturu a civilizaci, aby byla tato kultura a civilizace optimální a lidem se zde dobře žilo.Myslím si, že obě cesty jsou chybné a že správná cesta je jenom v jednoduchosti, náš svět se stal zbytečně složitým, podívejme se třeba na zákony, kdy ani právníci neznají všechny zákony, a tak se musí specializovat.Nikdo nemůže přeci sloužit mnoha pánům a správným svatým pánem je podle mě jenom profesionální specializovaná práce, za kterou je profesionální veliká odměna, lidově řečeno, bez práce nejsou koláče, a kdo poctivě pro civilizaci nepracuje, ať zde taky nejí.

  Další informace