• Jak nastavit hardwerovou akceleraci - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak nastavit hardwerovou akceleraci. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak nastavit hardwerovou akceleraci

  • Jak nastavit automatickou odpověď na email



    Další informace


    Jak na Facebooku nastavit veřejné sdílení?



    Další informace


  • Proč škube auto při akceleraci při zapnutý klimatizaci?



    Další informace


  • Jak mám správně nastavit barometr? Bydlím v Děčíně...



    Další informace


  • Jak nastavit LPIN



    Další informace


  • Jak nastavit Youtube v UE40D5000 má vstup Lan

    Nejde. Řada 5000 má LAN vstup pouze pro domácí síť pomocí protokolu DLNA, což následně slouží ke streamování médií do TV ze zařízení,které jsou pomocí routeru připojeny v domácí síti. Tato zařízení musí také splňovat certifikaci DLNA (PC, smartphone, notebook, multimediální přehrávač,...). Přístup k internetu má řada 5500.

    Další informace


  • Jak nastavit automatické připojení k internetu?

    Pokaždé když naběhnou windows 7, tak musím kliknout na ikonku internetu a pak na připojit. Můžu nějak nastavit, aby se počítač připojil k netu automaticky po startu windows? Díky!P.S. Zkoušel jsem vytvořit zástupce netu a hodil ho do složky startup ve startu, ale pc se automaticky nepřipojí.

    Další informace


    Jak nastavit PDF tisk na co nejvěrnější předloze



    Další informace


    Jak nastavit Watchdog u Ovislink WLA5000A



    Další informace


    Jak nastavit Operu 17.0?

    Vše, co chci jen zobrazit ve vyhledávači (třeba PDF, ale je toho víc) mně tato verze uloží do PC a teprve pak to mohu zobrazit. Stará verze to nedělala, soubory byly jakoby jen pro čtení , hned se mně zobrazily a zmizely pak při čištění PC.Hledal jsem v nastavení Opery, ale našel jen možnost volby složky k uložení..Doplňuji:Marrier, no a to tam právě nikde nevidím...BblacK, dobrá, ale co to všechno ostatní?Www, taky to tak vidím. Hledám všude a v češtině stále žádná pořádná diskuze, teď ještě translátor nějak divně funguje - spíš ne :-(Díky všem za snahu!!

    Další informace