• Jak nastavit výšku monitoru vůči tělu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak nastavit výšku monitoru vůči tělu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak nastavit výšku monitoru vůči tělu?

 • Jaký vývoj kurzu britské libry vůči koruně lze očekávat do konce roku 2015?  Další informace


 • Bude memu telu zle kdyz snim jidlo pro kocky?

  Takhle jsem jednou premyslel o jidel a napadlo me ze pokud jidlo jedi kocky,psy a ostatni a je jim dobre, tak jestli by to jidlo pro nas nebylo dobre/zletakze otazkou je jestli by mi bylo dobre/spatne pokud bych (treba)na tyden jedl kocici granule,maso ve stave apod..

  Další informace


 • Říkají, že jsem malá, ale já si to nemyslím. Jaký mate názor vy? Je mi 15 a výšku mám 155 cm.

  Nejsi malá, jsi tak nějak akorát na to, aby to byla v životě výhoda :) My muži máme rádi menší ženy, jsou nám sympatické a cítíme se s nimi dobře, vzbuzují v nás ochranitelský pud a pocit, že jsme páni tvorstva. A máš navždycky zajištěné téma k hovoru :)

  Další informace


 • Znate nejakou interaktivni mapu, kde muzu videt vysku pohori??

  Jsou takové mapy, např. úředníci KN nabo SÚ to mají v promebě, ale volně na netu promeba k stáhnutí není.

  Další informace


  V jakém českém programu,mohu změnšit výšku a šířku fotky,tak aby se zachovala kvalita?

  Zdravím,potřebuju zmenšit foto do půlky formátu A4.Prostě zmenšit výšku a šířku.Díky moc

  Další informace


  Může mi prosím někdo doporučit malý a velmi odolný vůči nárazům externí harddisk? Účel: stahování fotek na cestách.

  S velkou kapacitou (aspoň 500 GB)

  Další informace


  ArcGIS - jak bodu přiřadit nadmořskou výšku z vrstvy vrstevnic  Další informace


 • Jakou minimální světlou výšku stropu má mít montážní dílna (u právnické osoby) ?

  Tuto problematiku upravuje nařízení vlády č. 361/2007Bližší hygienické požadavky na prostory pracoviště§ 46Světlá výška prostor určených pro práci(1) Světlá výška prostoru určeného pro trvalou práci musí být při plošea) do 20 m2 nejméně 2,50 m,b) do 50 m2 nejméně 2,60 m,c) od 51 do 100 m2 nejméně 2,70 m,d) od 101 do 2000 m2 nejméně 3,00 m,e) více než 2000 m2 nejméně 3,25 m.Více se dozvíte právě v tomto nařízení viz odkaz.

  Další informace


  Jak vnímáte insolvenci ST ENERGY vůči ČEZU?

  Zdravím,odběratelé elektřiny ST ENERGY.Dne 30.12.2016 při náhodné nabídce slevy elektřiny na webu jsem zjistil:[b]ST Energy nemůže dodávat elektřinu, neplatila firmě ČEZ[/b]Zdroj: a href"http://www.denik.cz/ekonomika/st-energy-nemuze-dodavat-elektrinu-neplatila-firme-cez-20161017.html" rel"nofollow" http://www.denik.cz/ hellip /a Rozhodl jsem se preventívně najít nového dodavatele a dát řádnou tří-měsíční výpověď a zároveň anulovat Deaktivační poplatek 3 630 Kč s DPH u ST ENERGY. Na stránkách nezávislá kalkulačka mi byl doporučen nový vhodný dodavatel EP ENERGY TRADING, s tím pokud se rozhodnu pro nastávající změnu zařídí bezproblémový převod.Těžko předvídat jak dopadnou vzájemné vztahy obou jmenovaných a jak dalece důvěřovat sprostředkovateli co se týče právnické stránky převodu bez sankcí.Zajímá mne jak řešíte stávající stav, kam se případně obrátit o radu.Děkuji za info.kefud.

  Další informace


  Dobrý den.Nevíte prosím vás kde jsou napsané povinosti povinného vůči exekutorovi/soudu/.Děkuji za odpověd.Simir7.

  tr.č.znevýhodnování věřitele.

  Další informace


 • Z ceho je zvuk, jak ho muze ucho slyset a rozeznat ton, vysku?

  Potreboval bych to opravdu vysvetlit. Vim, ze zvuk je frekvence. Ale co je to vlastne ta frekvence? To je jako neco ve vzduchu? A jak z toho muze ucho poznat vysku tonu?

  Další informace


  Jak změřit výšku rozhledny pomocí barometru?

  Máme na fyziku zjistit jak změřit výšku rozhledny pomocí barometru.

  Další informace


  Jak zmeřit výšku rozhledny pomocí barometru?

  Máme za úkol zjistit jak se změří výška rozhledny púomocí barometru.

  Další informace


 • Je možný překonfigurovat výšku svého hlasu?

  Úmyslně mluvit hlouběji a nebo naopak výše, a trénovat to tak dlouho, až si na to hlasivky zvyknou a začne to jít tak nějak přirozeně - bez nutnosti soustředit se?

  Další informace


 • Sklenička má tvar válce s průměrem podstavy 6cm a vejdouse do ní 4 dl vody. Vypočítej výšku skleničky.

  Jak mohu tento příklad vypočítat?

  Další informace


  Je hmatatelný rozdíl mezi nezaměstnaností vůči pohlaví?

  Těžko říct co myslíš tím hmatatelným rozdílem . Jestli se ptáš, jaké pohlaví vede tabulky nezaměstnanosti, tak jsou to ženy (10,33% vs. 8,44%).Zdroj: a href"http://www.czso.cz/xp/redakce.nsf/i/analyza:_zeny_a_muzi_v_krajich_cr_nezamestnanost" rel"nofollow" http://www.czso.cz/ hellip /a (k 31. 12. 2009)

  Další informace


  Jak se vyrovnáváte se stresem nebo s nenávistí vůči druhejm?

  Já například dělal s jedným pecákem a byla sranda, práce fungovala na výbornou, mělo to řád, systém, podobné názory i koníčky. Po asi 5 měsících za mnou přišel mistr s tim, že se můžu rozmyslet, jestli pudu na noční. Jakmile jsem odmítal, pač mi přišlo nefér vůči pecákovi to udělat, pač mě zaučuje takovou dobu, hned na mě mistr vyvíjel tlak a sliboval mnoho peněz. Tak jsem řekl dobře, na zkoušku. Ale pak za mnou přišel a řekl, že dokud nenajdou náhradu, tak tam prostě budu. První věc, která mi vadí je, že ačkoliv já i pecák jsme poctiví - chodíme do práce, neděláme konflikty, tak on to právě nejvíc schytává. Zametaj s nim. Co se týče mě, cítím, že se to ubírá stejným směrem.Jakou mám mít motivaci dělat tu práci s potěšenim? Ani ty solidní peníze mi za to nestojí, práce mě vůbec nenaplňuje, vadí mi, navíc mám doslova pokurvenej spánek a bejvám neustále pod stresem, jelikož chtěj abych se všecko naučil okamžitě a spěchaj na mě. Kdyby mi to šéf aspoň řekl na rovinu, nemám rád, když si pak vymýšlí jen pro jeho prospěch.Zažil si taky někdo něco podobného? Nebylo by asi nejlepší si najít jinej job, když tady jsem nespokojen? Je mi jasný, že nejsem jediný, kdo má takové trable. Ale to mi na klidu skutečně nepřidá.

  Další informace


 • Jsou novorozenci imunní vůči infekcím?

  Manželce v porodnici tvrdili, že v prvních týdnech mají novorozenci téměř 100% imunitu vůči infekcím. To by znamenalo, že dvoutýdenního novorozence osoba s nachlazením skoro neohrožuje, ale nějak se mně to nezdá. Jaký máte na imunitu novorozenců názor? Přivítám hlavně konkrétní zkušenosti.

  Další informace


  Co tělu chybí po podobné zátěži a čeho se to vlastně dožaduje?

  Proč po požití přemíry alkoholu a jeho následném vyprchání vzápětí konzumenti dostávají neodolatelnou chuť na nějaký buřty s cibulí, pepřem a octem, či už hotový utopence?

  Další informace


  Co chybí tělu za výživu/hormony, když rostou bujně chlupy pod pupkem, ale hruď je úplně holá?

  Nechybí mu nic. Někomu rostou na jednom místě chlupy více než na jiném. Někomu nerostou chlupy vůbec a někdo je chlupatý celý.

  Další informace