• Jak naučím kočku,aby chodila kadit na bedýnku? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak naučím kočku,aby chodila kadit na bedýnku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak naučím kočku,aby chodila kadit na bedýnku?

  • Programování CNC - naučím se to sám?



    Další informace


    Kousnul jsem moji kočku a ta je teď naštvaná. Jak to mám udělat, aby se uklidnila a já ji mohl zase kousnout ?



    Další informace


    mam kočku a ta je strašně ticha a nudna jak ji rozveselit?



    Další informace


    Za jak dlouho se lze naučit telekinezi?



    Další informace


  • Kam v zaměstnání chodíte kadit?

    Ve stavebnictví za dob komunismu byly na stavbě jako první sociální zařízení. Na to se dbalo. Nezačalo se pracovat, dokud nebyly připraveny umývárny s teplou vodou a záchody. Dnes se chodí kadit za roh , nikde není záchod. Pracuji u větší firmy a když se dělá nový byt, taky není kde. Kdo má vůz, zajede si do hospody. Nebo se to musí udělat na lopatu a vyhodit to z okna. Jiný způsob je někde ve sklepě do pytle se sádrou, to přijde do popelnice. Sice se dnes mluví o jakési kultuře ale to je jiná realita. Kultura za kterou umělci chtějí peníze. Ale dost chybí kultura v základních potřebách člověka v době kdy se chystají lety na Mars. Jak jste na tom vy?

    Další informace


  • Za jak dlouho se naučím psát všema deseti???? Je to těžké???

    Naučíš se prstoklad ,záleží na šikovnosti a chce to cvik , těžké to není- ale netěš se že to bude za měsíc.

    Další informace


  • Viděli jste někdy kočku, která by zachránila člověka?

    a href"https://youtu.be/EEa6jZv-Khc" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a

    Další informace


  • Naučím se sama bez učitele na klavír, když jsem do ZUŠ chodila 7 let?

    Dobrý večer, sedm let jsem navštěvovala ZUŠ, učitel mi říkal, že jsem nadaná, ale i přesto jsem kvůli tomu, že jsem nechtěla cvičit doma, skončila. Dalším problémem byly prstoklady, které jsem absolutně nevnímala. Je mi 15, již dlouho přemýšlím, že se ke klavíru vrátím, miluji klavírní hudbu. Neznáte nějaké stránky, které by mi pomohly, příp. máte s nimi zkušenosti? Myslíte si, že budu umět hrát na vyšší úrovně když se budu hodně snažit a často cvičit? Děkuji

    Další informace


  • Najdeme ještě kočku?

    Před půl rokem jsem koupila dceři kočku a dnes jak jsme se vzbudili kočka se vypařila.Dcera se z toho zhroutila,byla nejen drahá,ale i krásná a ted už ji nenajdem.Byli jsme ji hledat,ale slehla se po ní zem.Sama jsem z toho zoufalá,protože moje dcera se z toho už nevzpamatuje,když si ji tak moc přála.Na koupi nové kočky už nemám peníze.Vůbec nechápu jak mohla utéct,když byly jen otevřené ventilačky jako vždycky.Tolik jsme ji hlídali.Myslíte,že se vrátí?Doplňuji:Kočka se o půl 1 ráno objevila doma v bytě,nevíme jak se tu dostala.Slyšela jsem mnoukání a otevřela všude dveře i na chodbu.Ale ráno soused říkal,že byla ve sklepě,který byl zavřený.Takže dcera je štastná a kočka je zavřená v pokoji,dívá se z okna a přemýšlí jak utéct.

    Další informace


    Kdy člověk začal domestikovat kočku?

    A máte raději kočky, nebo psy?

    Další informace