• Jak nejlépe zlikvidovat či využít vánoční stromek? Sám sice nemám, ale může se hodit ostatním. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak nejlépe zlikvidovat či využít vánoční stromek? Sám sice nemám, ale může se hodit ostatním.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak nejlépe zlikvidovat či využít vánoční stromek? Sám sice nemám, ale může se hodit ostatním.

 • jak poznám, jak rychle běží čas, když mám 50let ten samej umělej stromek? :o  Další informace


  V jakých barvách máte vánoční stromek?  Další informace


  Proč se říká hodit flintu do žita?  Další informace


 • Proč mi mobil hlásí signál není dostupný? Všem ostatním signál jde.  Další informace


  Led žárovičky na vánoční stromek?  Další informace


 • Když je někdo sice chytrý, ale je tzv. vyčuraný, dal by se považovat za přítele, s kterým si rozumím?

  To, zda si s někým rozumíš, nezáleží příliš na tom, jaký dotyčný je, ale na tom, jestli ti taková povaha vyhovuje.Někdo si s vyčuranými rozumí, jiný nikoliv. Jak máme vědět, jestli si s nimi tozumíš zrovna ty?

  Další informace


  Je vhodný už nastrojit stromek?

  je úterý. Co? ne? jo?

  Další informace


  Jak se zbavit nepříjemných sousedů? Nepřizpůsobiví sousedé nájemné sice platí,

  ale dělají v okolí nepořádek, napadají slovně i fyzicky, plivou, rámusí, ... Na policii již mají pár záznamů o těchto konfliktech. To je ale neodstěhuje. Byt mají v nájmu.Za rady díky.

  Další informace


 • WIFI - jak vypnout na dálku internet ostatním PC?  Další informace


  Koupě PC a nevím si rady s tipem a ostatním HW  Další informace


  Administratorský učet se sám smazal a můj účet se sám přehodil na obyčejný účet  Další informace


 • Započítává se do odpracovaných let doba,kdy jste sice registrován na uřadě práce,ale pobíráte jen soc.dávky?

  Asi se krátí,nevíte okolik?Díky

  Další informace


  Jak prodat byt, když s tím manželka nesouhlasí? Já nemám na splácení hypotéky a jsem ručitel. O byt nemám zájem.

  Rozvádíme se, nemáme na splácení hypotéky. Koupili jsme byt za trvání manželství a spadá do SJM. Skoro rok s manželkou nežiji. Ona bydlí s dětmi ve společném bytě.Na péči o děti jsme se domluvili. Stále platím veškeré výdaje (hypotéka, školka atd). Chci se rozvést a byt prodat. Ona s prodejem nesouhlasí a chce tam pořád s dětmi bydlet a já všechno platit, nebot jsme oba podapsaní pod hypotékou a ona je na mateřské dovolené:-( Prosím poraďte, jak z této bezvýchodné situace. Jak byt prodat, i když s tím nesouhlasí? Ona do hypotéky nepůjde, neutáhla by to. Děkuji

  Další informace


 • Jak nejlépe zlikvidovat či využít vánoční stromek? Sám sice nemám, ale může se hodit ostatním.

  V mém mládí se z něj vyráběly takové ty kvedlačky, teď ale jsou již ponorné mixéry atd. No a zbytek se spálil v kamnech..

  Další informace


  Jak naroubovat stromek - mandarinku  Další informace


 • Sice nwm v jakém to je tématu ale dávám to do ostatních hledám podobní film  Další informace


 • Prosímvás, je toto možné? Nemohu uvěřit vlastním očím které vlastním a sice, zda je to pravda?

  a href"http://www.youtube.com/watch?vLV52u_XZFbY" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a po cca 2:20 min.

  Další informace


  Jak mám sdělit ostatním spolužákům?

  Naše paní učitelka říkala, že když budeme hodní tak možná pojedeme na školu v přírodě.Ale moji ostatní spolužáci dělají pořád hlouposti a kazí nám důvěru u učitelky.Jak mám oslovit ostatní, aby to nedělali.Přitom si ostatní myslí, že mě nemusí poslouchat.Já bych na ŠVP opravdu chtěl jet.Prosím pomoc !

  Další informace


 • Hodnotí můj psychiatr můj zdravotní stav podle toho, jak se chovám k němu, nebo jak se chovám ke všem ostatním?  Další informace


 • Nevim jak se bude můj pes chovat k ostatním...?

  Bydleli jsme ve městě a tam jsme potkávali psi v psím parku a nikdy nedošlo k problémům ani vůči lidem. Pak jsme se přestěhovali na vesnici a psi nepotkáváme takže nevim jak by reagoval při pořízení dalšího pejska o kterém zatím jen uvažuji. Jen chci dodat že je to hodně aktivní pes, není kastrovaný, jako štěně byl v začátcích občas lehce agresivní (nebylo to při hře), je hodně fixovaný na rodinu (8-leté dítě) a hlavně na mě(brání mě pokud si myslí že mi někdo chce ublížit a to i před ostatními členy rodiny), je zvyklý na kočky (máme 3), přes plot na ostatní psy štěká, k návštěvy nadšeně vítá ale občas zavrčí a cení zuby ale ve déle než cca 5 vteřin a zdá že bezdůvodně proto je pod stálým dohledem pokud je s cizími lidmi, kamarádku jednou kousl když ho držela na vodítku na lavičce před sebou (nezaregistrovala že pozorně koukal před sebe a vrčel, myslím že ho chtěla pohladit ale nejsem si jistá)Kde myslíte že je problém? Děkuji.Doplňuji:Chci se ještě zeptat mohlo to být že jak jsem se později dozvěděla kamarádka nemá moc ráda psi a docela se jich bojí (v dětství ji pokousal pes jejich známých v oblasti obličeje...?

  Další informace